Granie w CS'a w samolocie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2015, 14:09
Odpisz
21 lipca 2015, 17:07
@matiExtreme: .
Odpisz
4 października 2015, 21:21
Ruska krówka.
Odpisz
1 marca 2016, 17:37
You made my day guys.
Odpisz
21 lipca 2015, 15:34
To. Jest. mac.
Odpisz
21 lipca 2015, 17:02
@Windows_10: bo apple to mac jakbyś niewiedział
Odpisz
26 lipca 2015, 20:40
@Windows_10: Jakby to był mac to by musiał jeszcze stolik i jakieś przedłużacze wziąć ;-; Wiem bo w 4 pracowaliśmy na Macach ;-;
Odpisz
23 lipca 2015, 00:07
Bez internetu? Co, on gra na boty? A może na lanie?
Odpisz
22 lipca 2015, 19:24
*Counter Terrorists win*
Odpisz
21 lipca 2015, 13:25
Gra bez słuchawek w samolocie to jeden ze szczytów chamstwa ;^;
Odpisz
21 lipca 2015, 17:03
pewnie frajer jeszcze w 1.6 grał
Odpisz
21 lipca 2015, 16:58
Czemu on gra na apflu?
Odpisz
13 lipca 2015, 19:14
byla jeszcze wersja z wiezieniem
Odpisz
13 lipca 2015, 14:33
Ja jeszcze bym krzyknął: Allahu Akbar
Odpisz