Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2015, 08:14
Rozpoznaje ktoś grę?
Odpisz
14 lipca 2015, 11:13
@albert7168: Clash of Clans
Odpisz
14 lipca 2015, 14:37
@Teranert: Jak ja mogłem nie poznać gry w którą gram od 2 miesięcy :P
Odpisz
6 maja 2018, 22:47
@albert7168: Witaj. Dalej grasz w tę grę czy nie? Pytam z ciekawości, bo na moim telefonie (android 4.2.2 [w 2018 ;-;] ) nie działa. :c
Odpisz
7 maja 2018, 02:59
@Avcio01: Już nie gram dobre kilka miesięcy, zanudzić się można na śmierć.
Odpisz
7 maja 2018, 08:01
@albert7168: heh, znam to uczucie, kiedy jeszcze gry były kompatybilne z moim androidem. Teraz pozostają mi gry typu "make your choice" w formie tekstu.
Odpisz
6 stycznia 2017, 22:51
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 12:30
Chodziła po dzielnicy i zabierała ludziom telefony. Miała farta ,że na każdym było Clash of Clans. TYPOWY NO-LIFE.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 10:14
No life level expert.
Odpisz
14 lipca 2015, 08:39
[ ] ?
Odpisz
13 lipca 2015, 19:39
Ban za multi :P trololololo
Odpisz
13 lipca 2015, 22:56
@Esherion: Niemożliwe jeśli każdy ma własny internet.
Odpisz
14 lipca 2015, 03:36
@Esherion: inny tablet, pewnie każdy inny email, + na zdjęciu nie widać nicków. Nie mogą. A to że z 1 ip to natakiej ilości 50 kont to uznali to ip za kafejke internetową.
Odpisz
14 lipca 2015, 00:17
Da się tak na jednym telefonie.
Odpisz
13 lipca 2015, 23:03
Ty chora szmato...
Odpisz
13 lipca 2015, 19:45
Gaben ratuj
Odpisz
13 lipca 2015, 22:36
@CrazzyMonte: fajny Jake na awatarze
Odpisz
13 lipca 2015, 18:02
Odpisz
13 lipca 2015, 18:05
@master885: Leviosaaaaaa
Odpisz
13 lipca 2015, 22:32
@master885: To dzwoń po karetke a nie tak stoisz łysa mendo!
Odpisz
13 lipca 2015, 22:31
coś o tym wiem...
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2015, 20:51
I do każdego iPada/iPoda (jeśli jest jakaś różnica, bo się nie znam) kupiła różne case'y ;_;
Odpisz
13 lipca 2015, 21:14
iPhone- telefon
iPad- tablet
iPod- to to do odtwarzania muzyki taka niby mp4
chyba tak to sobie wymyślili xd
Odpisz
13 lipca 2015, 19:57
Powinno być 50 kont, 1 klan, 1 gracz, 0 życia.
Odpisz
13 lipca 2015, 19:21
A potem sprzeda każde konto po 500$.
Odpisz
13 lipca 2015, 18:53
heheheheh
Odpisz