Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 lipca 2015, 18:23
Jeszcze głębiej będzie niebieska, bo tylko światło takiego koloru dociera na bardzo duże głębokości. Dalej jest całkiem ciemno.
Odpisz
17 lipca 2015, 18:30
@darcus: A jakie to światło czerwone?
Odpisz
17 lipca 2015, 18:36
@makajet: Światło czerwone posiada najmniej energii, więc jako pierwsze zanika.
Odpisz
17 lipca 2015, 18:37
@darcus: Avatar do cb pasuje :)
Odpisz
17 lipca 2015, 18:37
@makajet: Fala elektromagnetyczna o długości od ok. 630 do ok. 780 nm (nanometrów).
1 nm = 10^(-9) m
Odpisz
17 lipca 2015, 18:38
@RobsonPlay: Ludzie mówią, że tak, ale sądzę, że dopiero zacznie pasować po studiach, jeśli nie później.
Odpisz
17 lipca 2015, 19:57
@darcus: Dziękuję. Nie rozumiem dlaczego dostałem tyle łapek w dół za normalne zapytanie się, po prostu nie miałem jeszcze tego w szkole, nawet mają podany mój wiek na profilu...
Odpisz
17 lipca 2015, 22:19
@makajet: Wiesz chociaż, że białe światło można rozszczepić? Tak powstaje tęcza
Odpisz
21 lipca 2015, 00:12
Tak, to akurat już miałem.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 18:45
@darcus: A ile masz lat?
Odpisz
17 sierpnia 2015, 18:47
@Kivera: Więcej niż dziesięć, mniej niż osiemnaście. Dokładniejszych informacji nie podam.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 19:04
@darcus: Dzięki :D
Odpisz
2 października 2015, 19:50
@darcus: 15. Zgadłem?
Odpisz
2 października 2015, 23:01
@JestemSzajbusZbfxD: Może tak, a może nie.
Odpisz
3 października 2015, 09:28
@darcus: Biorę to za tak.
Odpisz
3 października 2015, 18:03
@JestemSzajbusZbfxD: Rób jak chcesz.
Odpisz
16 czerwca 2017, 15:59
@darcus: Sajfun?
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:02
Słucham?...
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:04
@darcus: Nie, bo był odcinek scifuna gdzie to widziałem. Mówił o tych kolorach i ile maja nanometrów.
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:06
W porządku, ale co w związku z tym?
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:07
@darcus: Poprostu to tam widziałem...
Odpisz
16 czerwca 2017, 16:07
Okej...
Odpisz
17 lipca 2015, 22:32
@DMCJCD: O tej dysleksji to chodziło mi, że DeadExtreme niepoprawnie napisał słowo dysleksja, a sam poprawiał inną osobę o tym czym jest dysgrafia. A tak po za tym ja mam dysleksję, naprawdę.
Odpisz
18 lipca 2015, 05:36
A ty wiesz, że to była literowówka?
Odpisz
18 lipca 2015, 13:55
@DeadExtreme: LITERÓWKA, a nie literowówka. Naucz się pisać poprawnie!
Odpisz
18 lipca 2015, 15:57
Naucz się myśleć poprawnie. Mam telefon z bardzo małym wyświetlaczem, to po pierwsze, a po drugie szkoda mi czasu na dokładne sprawdzanie pisowni, jeśli zwracam się do takiej osoby, jak ty.
Odpisz
18 lipca 2015, 01:36
Trzeba wypróbować ^-^
Odpisz
18 lipca 2015, 02:20
@Natalia1402: *Rekin nadpływa, by się pomiziać* :D
Odpisz
18 lipca 2015, 00:19
...i gdy tą krew wyczuwa rekin....
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 18:38
A więc widzi się tam jak daltonista?
Odpisz
17 lipca 2015, 18:50
widzisz tam normalnie
Odpisz
17 lipca 2015, 18:52
Po mimo tego, że wszystko co ma być czerwone jest zielone?
Odpisz
17 lipca 2015, 18:53
czerwone nie będzie zielone bo tam czerwień nie występuje
Odpisz
17 lipca 2015, 18:57
Mówiąc czerwone chodziło mi o to jakiego koloru byłaby krew na lądzie.
Odpisz
17 lipca 2015, 20:11
Daltoniści w ogóle nie widzą danych kolorów. Dla nich to odcienie szarości.
Odpisz
17 lipca 2015, 20:15
im bardziej pod ziemią tym inny odcień
Odpisz
17 lipca 2015, 20:47
@OwieczkaDawid: Słaby troll? ;-;
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 21:05
Uwierz. To nie jest troll. Daltoniści na prawdę nie widzą różnych kolorów (zależy od odmiany daltonizmu). Są tacy co widzą odcienie szarości i są tacy co widzą inny kolor. Ci co widzą na odcienie szarości cierpią na trianopie.
Odpisz
17 lipca 2015, 22:37
Mam pytanie, dlaczego mam tyle strzałek w dół. Nic nie chciałem powiedzieć złego po prostu jetem ciekawy tego zjawiska.
Odpisz
18 lipca 2015, 01:38
@OwieczkaDawid: Mój kuzyn jest daltonistą. Tak naprawdę to daltonisci rozozpoznają kolory ale w odcieniach szarości czyli ciemny pomarańcz itd xd
Odpisz
18 lipca 2015, 11:53
@OwieczkaDawid: Miałem na myśli odmianę daltonizmu. Twój wcześniejszy komentarz wyglądał jakbyś mówił, że wszyscy daltoniści widzą w szarości.
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 19:15
A od dwustu metrów w głąb to już w ogóle jej nie zobaczysz :P
Odpisz
17 lipca 2015, 18:25
Jestem daltonistom xD nie widzę różnicy.
Odpisz
17 lipca 2015, 18:44
@DMCJCD: DALTONISTĄ, a nie daltonistom. Nie wierzę Ci zbytnio, że jesteś daltonistą.
Odpisz
17 lipca 2015, 19:46
Ma też dysgrafię. :D
Odpisz
17 lipca 2015, 19:47
@DMCJCD: *facepalm
Odpisz
17 lipca 2015, 21:31
@SurMix: Dysgrafia to brzydkie pisanie tak najprościej mówiąc.
Jak już to ma dyslekcję.
Odpisz
17 lipca 2015, 22:05
To uczucie gdy nikt nie wierzy ci że jesteś daltonistĄ. Lekarz u mnie to stwierdził, nie wierz sobie jeśli chcesz. Co prawda są różne odmiany daltonizmu, ja mam taką że ciężko mi odróżnić czerwony/pomarańczowy żółty/zielony, prawie nie widzę różnicy. Ogólnie jasne kolory oraz granatowy/fioletowy.
Odpisz
17 lipca 2015, 22:18
@DMCJCD: Dobrze wierzę Ci, że masz daltonizm, ale przydałoby się nauczyć jak to się pisze, ponieważ tylko, dlatego Ci nie uwierzyłem.
Odpisz
17 lipca 2015, 22:19
@DMCJCD: W najgorszych przypadkach daltonisci postrzegają świat w odcieniach szarości, czarnym i białym. Mi też ciężko jest odróżnić szary od różowego.
Odpisz
17 lipca 2015, 22:20
Przez jakieś pięć minut się zastanawiałem jak to napisać. I tak napisałem źle xD
Odpisz
17 lipca 2015, 22:22
@DeadExtreme: Jak już to ma DYSLEKSEJĘ.
Odpisz
17 lipca 2015, 22:23
Dyslekseję?
Odpisz
17 lipca 2015, 22:24
@DMCJCD: Każdemu się zdarza.
Odpisz
18 lipca 2015, 07:36
@DeadExtreme: No tak... wiedziałem że coś takiego ale nie chciało mi się googlować dla pewności :D
Odpisz
17 lipca 2015, 18:36
Oh god you are a alien!
Odpisz
17 lipca 2015, 18:02
photoshop!
Odpisz
17 lipca 2015, 18:29
@Smashrum: idiota!
Odpisz
17 lipca 2015, 19:33
@Smashrum: wyjdź
Odpisz
18 lipca 2015, 05:52
@jaceks221: twarożek
Odpisz