Kiedy słyszysz, że ktoś idzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Chciał tylko pomóc
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2015, 23:46
albo gdy tresujesz predatora :V
Odpisz
14 lipca 2015, 11:02
@bylejakbylegdzie: Ty masz predatora w domu? Nieźle
Odpisz
21 lipca 2015, 06:24
@RobsonPlay: a ty nie masz?
Odpisz
21 lipca 2015, 09:34
@RobsonPlay: Każdy ma w domu predatora, jesteś jakiś nienormalny?
Odpisz
21 lipca 2015, 09:40
Pff ale pojeb ;-; Mój się nazywa Bob ^^ Bob! chodź tu! Gwizd gwizd gwizd!...Nie idzie :c żre jelita, Potem sobie po poluje.
Odpisz
21 lipca 2015, 09:47
@RobsonPlay: tylko ALKATRAZ nie ma predatora w domu!
Odpisz
21 lipca 2015, 10:40
A ja mam 2 predatorów, *gwizdu gwizdu* osz w morde! Uciekły! ;____;
Odpisz
21 lipca 2015, 11:04
@LaPrincessA: lol xD a ja mam 3
Odpisz
21 lipca 2015, 11:06
@thepolishguy: Serio? Mój też nazywa się Bob! \(^_^)/ Może kiedyś razem się pobawią? *Woła* Boob! Chodz tuutaj! Nie, Bob, co ty robisz... Nie... Nie tylko nie... AAAHHHH Moje jelita! Niee Bob zły predator! AAHH!
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 11:12
@MrSandwichPL: Twój Bob będzie chciał się pobawić z Dzingiem, Jonatanem i Antim?
(^-*)
Odpisz
21 lipca 2015, 11:16
AAAHHH! Bob, nie! Oddaj mi jelito! Co, co mówiłeś? *leży na podłodze z dziurą w brzuchu i krwawi* A, tak, zabawa. Może mógłby. Tylko, jeśli pozwolisz, najpierw wezmę sobię jelito.
Odpisz
21 lipca 2015, 11:35
@mrklorens: Ja na podwórku mam. Nazywa się Rocko
Odpisz
21 lipca 2015, 11:53
@LaPrincessA: a ja mam 4 predatorów lol
Odpisz
21 lipca 2015, 12:14
Ja nie mam (zdedł)
Odpisz
21 lipca 2015, 12:15
@bylejakbylegdzie: mój się nazywa Robi
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 12:29
@MrSandwichPL: Zgadzasz się |)
*Anti zjada Bobiemu głowę* Anti ku*
ku*wa mać! *reszta zjada Bobiemu mózg*
Odpisz
21 lipca 2015, 12:32
O CHOLERA JASNA! NIEEE MÓJ BOOB! Nah stahp it Anti!
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 12:46
@MrSandwichPL: ALLAHU AKBAR! *boom!*
Odpisz
21 lipca 2015, 18:42
@MrSandwichPL: To może Idziemy na priv? tam się pobawią
Odpisz
22 lipca 2015, 09:27
@thepolishguy: Spk
Odpisz
11 października 2015, 10:33
ja mam Xenomorphy
Odpisz
11 października 2015, 10:34
@Brachiozaur08: mój Xenomorph go zabił ?
Odpisz
21 lipca 2015, 11:02
Nie rozumiem
Odpisz
21 lipca 2015, 11:05
@ArcioBolc: Może i lepiej ;-;
Odpisz
21 lipca 2015, 07:26
Dodawałem taki sam tylko z innym napisem ale dokładnie o takim samym temacie :v
Odpisz
21 lipca 2015, 08:53
@TheSticks: dodawałem ? ;_;
Odpisz
21 lipca 2015, 09:12
@mooped: Mam na imię Pszemek "Zosia" dałem dla jaj xD
Odpisz
21 lipca 2015, 09:13
@TheSticks: a już myślałem że to coś gorszego
Odpisz
21 lipca 2015, 09:33
@mooped: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 lipca 2015, 09:48
@TheSticks: niezły z ciebie troll stary!
Odpisz
21 lipca 2015, 09:49
Raz kogoś oje**łem na 6obcy że jestem jakąś tam Anią z Warszawy i z kimś na koncert miałem iść XDD
Odpisz
21 lipca 2015, 09:53
@TheSticks: (**O)
Odpisz
21 lipca 2015, 10:26
czyli lol
Odpisz
21 lipca 2015, 09:52
dokładnie,ja też nienawidze kiedy ktoś mi wchodzi do pokoju gdy właśnie przyzwałem szatana i miałem mu sprzedać moją dusze wzamian za dziedzictwo królestwa gumisiów.
Odpisz
21 lipca 2015, 09:10
"Najważniejszy moment" to ten w którym wali się kapucynka?
Odpisz
13 lipca 2015, 23:56
kto mówi "Kapucyn"?
Odpisz
21 lipca 2015, 08:25
@palecka: Chyba nikt.
Odpisz
21 lipca 2015, 09:25
@palecka: bylejakbylegdzie.
Odpisz
22 lipca 2015, 13:46
@palecka: albo kapucyn albo penis albo ku*as albo fi*t
Odpisz
7 czerwca 2016, 07:19
@gabrysplodowski: Albo PREDATOR :D
Odpisz