Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Trzeba brać osobną torbę
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2015, 21:36
Ominąłem ten obrazek bo myślałem, że to reklama ;-;
Odpisz
24 lipca 2015, 21:00
@rozwalgo: No chyba jednak go nie ominąłeś... :P
Odpisz
24 lipca 2015, 22:57
@Hartio: Bo później zobaczyłem, że to obrazek
Odpisz
14 lipca 2015, 11:07
Ja nie mam super kompa a idzie mi na wysokich bez lagów. Wymagania gry są mocno naciągane.
Odpisz
14 lipca 2015, 19:23
@Uszyjemy_dzisiaj_misia: Wiedźmin 3 ci idzie? to proszę cie o coś.Podaj mi ile masz RAM,jaką masz kartę graficzną i jaki procesor.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 20:16
@DiKarpio: ja mam intel5 msi gtx660 8gb ramu (narazie ale jutro już 16gb) i mi chodzi na srednich
Odpisz
14 lipca 2015, 23:49
@DiKarpio: 8gb ram procesor Intel core i5 3.1 ghz Karta graficzna amd radeon r7 250x
Odpisz
22 lipca 2015, 15:07
@Uszyjemy_dzisiaj_misia: U mnie jak włączam Wieśka 2 na niskich, to komp się przegrzewa wyłącza a po włączeniu cały czas zacina. Kupiłem go pół roku temu.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 15:21
@DiKarpio: Coś koło 8 GB RAMu, grafika ok 2GB z dobrym chłodzeniem i procesor 4-rdzeniówka 3,4 GHz.
I na średnich Ci pójdzie bez lagów.
PS: Nie, to nie jest mój sprzęt. Nie do końca. Ale na czymś takim niegdyś testowałem.
Odpisz
22 lipca 2015, 15:40
@Uszyjemy_dzisiaj_misia: 8 GB Ram , Radeon HD 5850 1 GB , intel core-i5 2,66 x 4 // i również nie mam lagów w wiedźminie 3 :)
Odpisz
22 lipca 2015, 19:42
@DiKarpio: Jam mam msi geforce 980 ti (podkrecany), intel core i7-4790 k (podkrecany do 4,7), 16 gb ram. Wydalem tyle ze juz mnie nie stac na gry :( (wybaczcie za brak polskich znakow)
Odpisz
23 lipca 2015, 02:06
@DiKarpio: Ja mam gtx 650 8 gb ram i mi na uber chodzi :-:
Odpisz
23 lipca 2015, 11:46
@as13zx: Jaki masz procesor ?
Odpisz
23 lipca 2015, 11:56
ADM FX(tm)-6300 Six-Core
Odpisz
22 lipca 2015, 17:07
było...
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 18:06
nie było.Jak mówisz ,że było ,to daj linka.
Odpisz
22 lipca 2015, 19:20
@DiKarpio: Było. Potwierdzam
Odpisz
22 lipca 2015, 23:37
To się daje linka ,żeby potwierdzić. Tak to nigdy tego tu nie widziałem.
Odpisz
23 lipca 2015, 09:11
@DiKarpio: Ja codziennie oglądam z 15 minut poczekalnie a 10 główną ⊙︿⊙
Odpisz
23 lipca 2015, 00:44
Nie wiem jak jest w Wieśku 3, ale w dwójce był folder pt. "CookedPC"
Odpisz
22 lipca 2015, 19:09
Mi na ultra chodzi płynnie, przesadzacie...
Odpisz
22 lipca 2015, 17:36
Odpisz
14 lipca 2015, 09:49
Nie żebym się czepiał ale bardziej by pasowało burn ( wiem o co chodzi w obrazku, czepiam się tylko że jest naciągany)
Odpisz
14 lipca 2015, 09:57
@MCAssassin: Może komp im dymi.
Odpisz
22 lipca 2015, 16:33
@MCAssassin: To nawiązanie do piosenki:Smoke weed.
Odpisz
14 lipca 2015, 11:30
ACU ma podobne wymagania, tylko trochę niższe a jakoś mi kompa nie spalił. :P
Odpisz
14 lipca 2015, 10:00
Dadadadada
It's da motha fuckin' Geralt (Witcher!)
Odpisz