Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie są aż takie pyszne
Jeszcze jak
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2015, 22:29
Zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób może nie rozumieć sensu tego obrazka, więc wytłumaczę.
Superman jest kosmitą.
Odpisz
17 lipca 2015, 23:20
@rakso132: jak wszystko co istnieje w kosmosie jak np. Ziemianie, ziemniak, Kowalski
Odpisz
18 lipca 2015, 00:12
Kosmita, obcy – hipotetyczny przedstawiciel inteligentnej formy życia pozaziemskiego.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2015, 01:50
@jakubnowak98: Okej.
Odpisz
18 lipca 2015, 01:53
Nie przelogowałeś się?
Odpisz
18 lipca 2015, 02:05
@Maks2603: Mam jedno konto...
Odpisz
18 lipca 2015, 10:48
@jakubnowak98: wiem o co chodzi a w takim przypadku powinno się mówić życie poza ziemskie lub po prostu obcy
Odpisz
18 lipca 2015, 12:41
@rakso132: Lecz jego planeta i wszyscy żyjący na niej ludzie zginęli.
Odpisz
18 lipca 2015, 23:34
Zowu ktoś myli kosmos z Wszechświatem.
"Przestrzeń kosmiczna – przestrzeń poza obszarem ziemskiej atmosfery".
Co prawda według niektórych definicji "kosmos" i "wszechświat" to jednak to samo, ale określenie "kosmita" odnosi się raczej do hasła "przestrzeń kosmiczna", a nie "kosmos".
Odpisz
19 lipca 2015, 00:37
@Mijak: przestrzeń kosmiczna np. droga lotu rakiety do księżyca to jest przestrzeń kosmiczna a kosmos to wrzystko co się w nim znajduje np. przestrzeń kosmiczna
Odpisz
5 sierpnia 2015, 14:58
bo poco mieć 2 konta
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:15
Ja mam jedno konto i nie potrzebuję więcej.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 15:53
no ja też
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:07
*gryzie arbuza*
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:36
o kurde *bierze miecz leżący na podłodze i próbuje przeciąć japko na pół
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:45
Takim patyczkiem nic mi nie zrobisz.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:53
dobra *ucieka*
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:55
*dogania go i zjada żywcem*
Odpisz
4 marca 2018, 11:05
@rakso132: Bardziej oto że superman posiada swoje moce tylko na ziemi
Odpisz
22 lipca 2015, 14:04
Odpisz
19 lipca 2015, 00:45
Gdybym była Supermenem, wolałabym być Batmanem...
Odpisz
18 lipca 2015, 12:05
No bo istnieją! Dlaczego akurat tylko my mamy być jedynym, żywym stworzeniem w całym Kosmosie? Przecież on jest wielki!
Odpisz
17 lipca 2015, 23:20
Było
Odpisz
17 lipca 2015, 23:22
@Lady1000000: link
Odpisz
18 lipca 2015, 09:46
@kcelej21: Daj linka, albo nazwę obrazka, to Ci uwierzę.
Odpisz
18 lipca 2015, 09:06
gratuluję
Odpisz
17 lipca 2015, 22:52
w alternatywnym supermanie ma to sens. superman wylądował w zssr więc lex luthor się rozwinął i technologia pozwoliła na podróże między planetami oraz długie życie potem ziemia się niszczyłą i wysłano dziecko w przeszłość (superman) więc w tym świecie nie ma obcych (nie licząc branicca)
Odpisz
17 lipca 2015, 23:06
@larens: * ZSRR
Odpisz
17 lipca 2015, 23:03
Odpisz
17 lipca 2015, 22:35
Ekhm, próbuję się zasymilować.
Odpisz
17 lipca 2015, 22:15
Odpisz
17 lipca 2015, 22:43
@spectra12: to... bez sensu!
Odpisz
18 lipca 2015, 11:15
@spectra12: telefon?
Odpisz