Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Znak czasów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2015, 07:08
No i tu się nie zgodzę, ponieważ problem od dostawców to zwykle tylko jakieś 5% przypadków braku internetu. Najczęściej rozłącza się w już w domu - dostawca dostarcza go, ale pada sieć domowa, skąd więc często resetuje się router (a ludzie z siecią przewodową niech się nie czepiają, pomyślałem o was).
Odpisz
15 sierpnia 2015, 12:23
a ten twój komentarz prawie mnie uśpił, taki jest nudny
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:58
@PatkaNatkaXD: Bywa
Odpisz
21 lipca 2015, 23:01
A gdzie jest "pomodlić się"???
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 05:31
@Souka: jesteś aż tak pusty? Modlisz się tylko gdy czegoś potrzebujesz? Jak tak można powinieneś bogu dziękować że żyjesz i masz komputer a nie go jeszcze.prosić o naprawe.
Odpisz
22 lipca 2015, 09:02
to jest troll
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 09:05
@jpparagorn: On idzie w religie to ja też. Używam jego własnej broni
Odpisz
22 lipca 2015, 10:41
no to go po prostu olewaj
Odpisz
22 lipca 2015, 10:53
@jpparagorn: tak robią wszyscy a ja nie jestem zwyczajny.
Odpisz
23 lipca 2015, 20:06
Modlę się codziennie 3razy i chodzę co tydzień do kościoła, nie robię to tylko kiedy czegoś potrzebuję. ^^
Odpisz
22 lipca 2015, 15:15
Wyjdź na dwór , koloruj kolorowanki dla dzieci ,zwiedź twoje miasto , pojedź na basen , posłuchaj adiobooków , zagraj w grę planszową z kolegami lub rodziną , zrób piramidę z kart , zrób herbatkę i ją wypij , zrób własne imperium z lego , poczytaj książki o kosmosie lub historyczne , skacz na trampolinie , wejdź na rower , zrób zdjęcia natury , pójdź do parku linowego , zacznij tworzyć kolekcję kamieni , ołówków itp . , Zrób coś loom bands
Odpisz
22 lipca 2015, 12:52
Baw się paintem...
Odpisz
22 lipca 2015, 11:05
Ewentualnie odprawiaj przed modemem magiczne tańce aż nie wróci internet XD
Odpisz
22 lipca 2015, 09:21
Ja odświeżam stronę, klikam ,,diagnozuj problemy z połączeniami" i się naprawia. Jeśli nie, czekam aż tata wróci i sprawdzi router. Jak nie pomaga, zajmuję się swoim życiem.
Odpisz
17 lipca 2015, 01:48
od przedwczoraj do dzisiaj nie miałem internetu
grałem w gry singleplayer
Odpisz
21 lipca 2015, 23:31
@bylejakbylegdzie: Ja nie miałem przez dwa dni prądu...
Odpisz
21 lipca 2015, 23:39
@FanOfMarkiplier: Łączymy się z Tobą w bólu [*]
Odpisz
21 lipca 2015, 23:42
@Sir_Snoge: Nie było źle, poza tym byłem na obozie harcerskim na 2 tygodnie, więc przyzwycziłem się do braku np. prądu.
Odpisz
22 lipca 2015, 05:28
@FanOfMarkiplier: ja prez 3. Mieszkam na wsi była spora wichura drzewa rozpi*rdoliły wszystkie linie wysokiego napięcia.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 07:45
@bylejakbylegdzie: 3 dzień wakacji, 3 dzień bez komputera, dobrze chociaż że mam telefon z internetem ;)
Odpisz
22 lipca 2015, 01:13
Kradnij internet sąsiadów
Odpisz
21 lipca 2015, 23:04
albo zjeść wasabi
Odpisz
21 lipca 2015, 22:54
*tę odchłań
Odpisz
21 lipca 2015, 23:37
otchłań...
Odpisz
21 lipca 2015, 23:40
Niezłe GN...
Odpisz
15 lipca 2015, 13:36
zbieram ninusy
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 22:50
@qwerty12345678900: A co to ? Jakieś nowe ciasteczka/batony ? :D
Odpisz
21 lipca 2015, 22:12
Chyba było
Odpisz
21 lipca 2015, 22:11
Moja opcja : Otwórz fap folder i rozpocznij kolejną przygodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 lipca 2015, 22:05
Placz przed lustrem... a ludzik na obrazku nie ma łez xd
Odpisz
21 lipca 2015, 22:03
Albo pograj w singleplayera dzisiaj rymuję chyba zmienie dilera.
Odpisz