Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gabisoch

4 września 2015, 21:03

I tak szczęście stało się smutkiem...

Avatar Spicerra

28 lipca 2015, 08:36

A ja sobą...

Avatar flakin

31 lipca 2015, 02:33

@Spicerra: czemu musisz być taka za**bista :O

Avatar Spicerra

31 lipca 2015, 13:22

@flakin: Bo jam Spicerra. Dołącz do mojej Armii ;D

Avatar Kivera

8 sierpnia 2015, 21:37

@Spicerra: Ja chętnie dołączę.

Avatar WickedHeart

15 lipca 2015, 15:57

a ja zboczeńcem

Avatar WolfWolfyWolf

16 lipca 2015, 02:01

@WickedHeart: tró

Avatar Sara231

21 lipca 2015, 04:07

@WickedHeart: A ja hardcorem.

Avatar world_ball

15 lipca 2015, 22:25

,,jestem szczęściem!" ^^
.
.
.
,,już nie!" ^^

Avatar Kivera

15 lipca 2015, 17:20

To gówno dla 7 latków na JEJA?! Ku*wa, muszę wybudować bunkier.
A tak btw. moja kuzynka na to jedzie, ona też ma 14 lat -_-

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 17:56

@Kivera: Teraz powiedz to samo o ,,Królu Lwie" i innych bajkach Disney'a lub Pixar'a... Zobaczymy ile wtedy dostaniesz hejtów.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 18:53

@Kivera: Piszesz, jakbyś nie miał dzieciństwa.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 lipca 2015, 19:22

@Kivera: Mam 15 lat i na tym byłam ,-,
Bardzo fajna bajka.

Avatar noszkurnawszystkozajete

15 lipca 2015, 19:58

@Kivera: Nie dla siedmiolatków. Najpierw sobie obejrzyj "to gówno" a poten krytykuj. Według mnie to jedna z najlepszych bajek Disney'a.

Avatar BlackNinja77

15 lipca 2015, 20:01

@noszkurnawszystkozajete: co to za bajka? °o°

Avatar noszkurnawszystkozajete

15 lipca 2015, 20:05

@BlackNinja77: "W głowie się nie mieści"

Avatar BlackNinja77

15 lipca 2015, 20:17

@noszkurnawszystkozajete: ja byłem wczoraj na minionkach, nawet spoko, polecam, Magda gejzer

Avatar noszkurnawszystkozajete

15 lipca 2015, 20:45

@BlackNinja77: Według niektórzych te nowe minionki to dno :p

Avatar Kivera

Edytowano - 15 lipca 2015, 22:33

Króla Lwa uwielbiam, to mój naj film Disneya. A poza tym większość jest świetna.

Avatar BlackNinja77

16 lipca 2015, 00:08

@noszkurnawszystkozajete: mi się podoba ;)

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 14:20

Na razie ma 27.

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 07:27

@Kivera: Zapomniałam: Ciesz się, że masz kuzynkę z dzieciństwem. Moi już w ogóle nie oglądają bajek. Tylko ja.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 15:55

Ta niebieska przestała być smutna, ale za to ta druga zaczęła być przestraszona i pewnie trauma ją dopadła :x

Avatar aojx0

15 lipca 2015, 15:33

Takie życie.

Avatar jakubm125

15 lipca 2015, 15:21

Co ku*wa .-.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 15:14

Śmiechłam.

Avatar BVBARMY

15 lipca 2015, 15:02

Od kiedy punk jest obłędem ?

Avatar Vaas15

15 lipca 2015, 15:43

@BVBARMY: Myślałem że od zawsze?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przerwa na herbatkę

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Mnie wolno

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka