Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 października 2015, 06:46

Avatar HEAVYMOOSE

24 lipca 2015, 10:31

Prawda. Takie obrazki to ja lubię, a nie jakieś animowe gówno.

Avatar Kivera

18 lipca 2015, 13:34

3 ostatnie - zapiski z mojego życia i jedno marzenie.

Avatar kacper4x

18 lipca 2015, 12:43

Ze wszystkim się zgadzam ale, było.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 07:27

kto to ogląda o 7:00? ;)

Avatar marianosk8

18 lipca 2015, 07:46

ja,ale wrociłem z nocki wiec dopiero ide spać

Avatar misko02

18 lipca 2015, 09:04

ty to oglądasz o siódmej dwadzieścia siedem, kłamco

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 11:52

@misko02: fuck

Avatar Macio720

18 lipca 2015, 07:08

Między 7:00 a 7:01 jest ogromna różnica. Wynosi ona około 4 miliardów lat świetlnych.

Avatar The_Janusz

18 lipca 2015, 09:20

@Macio720: Widzę błąd w rozumowaniu. Lata świetlne to jednostka dystansu, a nie czasu

Avatar Macio720

18 lipca 2015, 11:36

@The_Janusz: I o to chodzi...
Poranki łamią prawa fizyki i logiki.

Avatar DeTeO238

18 lipca 2015, 11:32

Żeby lekcje były chociaż na 8.00 to byłoby dobrze, a nie 7.30.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 11:26

ja tam nie zasypiam w wieczór/nocy pól godziny a godzine lub nawet dwie godziny

Avatar TVziom

18 lipca 2015, 11:08

Poranne Fakty : Gdy ustawisz Sobię swój ulubiony dzwonek jako budzik,po kilku dniach przestaje on być ulubiony...

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 10:45

Avatar antekk5

18 lipca 2015, 10:32

Na te wszystkie fakty dam wam odpowiedzi.To tylko moje przemyślenia,proszę nie robić tego,jeśli się nie chce.
Fakt 1:Siłacz po kacu nie potrafi się pozbierać i nie może pościelić łóżka,lub siłacz nie ma kaca i po prostu mu się nie chce.
Fakt 2:Tryb drzemki jest najlepszy dla leni,bo chętnie by jeszcze pospali,więc to im pomoże.Najgorszy jest dla pracowitych,bo nie chcą się spóźnić do pracy i dla nich może być to zniewaga dla przełożonego,jeśli włączą tryb drzemki i będą dalej spali.
Fakt 3:Hałasy,godziny przed elektroniką i światło wpływają na oczy.Jeżeli nie będziemy tyle długo siedzieć przy komputerze,telewizorze,itp,włożymy słuchawki na uszy,żeby nic nie słyszeć i zrobimy tak,żeby światło nie leciało nam na oczy,to oczy nie będą takie,jakie mamy wstając rano.
Fakt 4:Czas szybko płynie,dlatego różnica może być ogromna.Przykładowo,człowiek idzie spać o 6:00 na 5 minut,wstaje,a na zegarze 7:15.
Fakt 5:Pomyśl o następnym dniu jakieś 5 minut i zaśnij.Jeżeli tego nie zrobisz - fakt 5 potwierdzony.
Fakt 6:To,że trudno nam wstać,nie oznacza,że wstajemy wcześnie rano.Możemy wstać przykładowo w nocy,bo nie możemy zasnąć lub możemy wstać późno,ale i tak nie jesteśmy wyspani.
Fakt 7:Zależy od tego,czy jesteśmy leniami,czy nie.W nocy trudno nam zasnąć,bo przykładowo przedawkowaliśmy z cukrem i jesteśmy hiperaktywni,czy też nie możemy zasnąć,bo obejrzeliśmy horror.Jeśli jesteśmy bardzo zmęczeni,to w nocy padamy szybko i śpimy długo.
Fakt 8:Kto by tego nie chciał?Takie przypadki się zdarzają,bo,na przykład,kiedy masz urodziny w zimie,to zdarzy się przypadek,że wejścia do szkoły są zamarznięte i nie da się wejść.
Fakt 9:Zależy od tego,czy jesteśmy aktywni,czy nie.Lenie obiecują sobie,że wstaną wcześnie rano i pobiegają,a tego nie robią.U aktywnych takiego czegoś nie ma.Śpią oni krótko,a potem biegają długo.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 10:07

Ja sobie puszczam muzyke z rockiego jako budzik. Wstaje się za**biście i od razu chce się ćwiczyć.

Avatar pinkoszmateusz

18 lipca 2015, 09:45

Już to chyba było...

Avatar Kurewski_Komentator

18 lipca 2015, 09:35

Tru.

Avatar nimo2001

Edytowano - 18 lipca 2015, 09:23

Wiem coś o tym...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Nieuczciwa ocena

Młodzi gniewni

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Trzeba brać osobną torbę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka