Co robią Azjatki na przerwach w szkole...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2020, 07:32
@Konto usunięte: gimnzajów już nie ma
Odpisz
16 lipca 2015, 11:06
To ty chyba nie wiesz co się dzieje w polskich szkołach .-.
Odpisz
16 lipca 2015, 11:07
Poprawka gimnazjach :D.
Odpisz
16 lipca 2015, 11:13
Ale gimnazjum to szkoła -_-...
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2015, 11:18
Zależy jaka szkoła.
Można trafić na dobre gimnazjum i na patologiczną szkołę ponadgimnazjalną.
Odpisz
16 lipca 2015, 11:19
@TheTemplar: gimnazjum to zbiór debili z normalnymi dziećmi które są pod negatywnym wpływem przewagi liczebnej
Odpisz
16 lipca 2015, 11:25
@fil341: Tró.
Odpisz
16 lipca 2015, 11:29
@Kivera: *True
Odpisz
16 lipca 2015, 11:35
@fil341: Ciebie też to czeka więc będziesz taki ja mam to już po sobie
Odpisz
16 lipca 2015, 12:03
@lolek0240: właśnie jestem w trakcie jeszcze 2 lata a już zauważyłem ślady spaczenia. Na szczęście poczyniłem odpowiednie środki jak usunięcie debili z fejsbuka (mam konto tylko żeby omawiać wspólne wyjścia z tymi normalnymi) i zmienienie szkoły na tą, gdzie są w większości normalni mimo to odczuwam że się zmienię i stanę się gorszym człowiekiem :(
Odpisz
16 lipca 2015, 12:03
@Linvera: W tym wieku ludzie (nie wszyscy, ale większość) przeżywają jakieś wahania nastrojów/tożsamości :). Kłótnie z rodzicami itd.
Każdy nauczyciel, rodzic czy nawet uczeń, który ukończył ten etap może Ci to powiedzieć :D.
Odpisz
16 lipca 2015, 12:55
Chodzę do gimnazjum.
Ogólnie jest tam spokojnie. Nauczyciele są naprawdę spoko, nie ma patologicznych ludzi typu " palę, więc jestem cool".
Odpisz
16 lipca 2015, 14:09
Chodzę do gimnazjum.
Ogólnie jest spokojnie. W mojej klasie raczej nie ma osób, które dostają takiej "gimnazjalnej głupawki".
Moi rodzice twierdzą, że to przez połączenie gimnazjum z liceum. Po prostu gimnazjaliści widząc, że nie są najstarszą grupą nie mają manii wyższości.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 18:48
@fil341: miałeś dużo takich de**li?
Odpisz
25 września 2016, 10:28
Pikachu!!!!
Odpisz
16 lipca 2015, 19:03
a slyszeliscie o nowym teleturnieju w Japinii handjob karaoke?
Odpisz
31 października 2015, 08:44
@mtista: czo?
Odpisz
17 lipca 2015, 08:49
Szukają drogi do Narnii XD
Odpisz
16 lipca 2015, 11:06
Czy tylko ja nie rozumiem?
Odpisz
16 lipca 2015, 11:24
@kajko: Nie.
Odpisz
16 lipca 2015, 17:34
@kajko: A w jakiej szkole znajdziesz uczennice, które bez powodu wkładają głowy do szafek? :D
Odpisz
16 lipca 2015, 16:18
pikachu!
Odpisz
16 lipca 2015, 11:39
Widać nudzą się...
Odpisz
16 lipca 2015, 11:29
Ludzka stonoga
Odpisz
16 lipca 2015, 11:06
? ಠ_ಠ
Odpisz