Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2020, 15:00
Ble
Odpisz
28 maja 2012, 16:35
Nawet ja nie jestem taki chory żeby jeść surowego :v
Odpisz
28 maja 2012, 17:56
@FD_God: Pewnie, lepszy pieczony.
Odpisz
29 maja 2012, 16:46
@miszcz: Może i tak.
Odpisz
16 marca 2019, 10:29
@FD_God: Zgadzam się
Odpisz
28 maja 2012, 18:54
FUUUUUUU ale tak w całości ? i bez ketchupu :D
Odpisz
2 maja 2017, 12:23
@jacek1s: tylko nie bez ketchupu...
Odpisz
31 sierpnia 2015, 16:27
Om nom nom nom nom nom nom om nom nom nom nom nom nom
Odpisz
16 maja 2015, 14:38
czemu ja to w ogóle oglądam!?Przecież ja mam króliczka!D:
Odpisz
4 maja 2013, 18:55
Na ostatnim królik robił kupkę
Odpisz
28 maja 2012, 08:22
Tak samo mam! 5/5 do ulu
Odpisz
28 maja 2012, 08:33
że zjadasz zwierzęta
Odpisz
28 maja 2012, 09:20
@Patryk33: Może z ciasteczkiem?
Odpisz
28 maja 2012, 09:40
@amekninja555: ja nie zjadam żywych a ta na obrazku zjadła żywe i teraz jej królik utkwił w gębie. jak dorosnę to do póki ja żyję nikt nie będzie zabijał zwierząt ani zanieczyszczał środowiska i wody w której żyją zwierzęta
Odpisz
28 maja 2012, 09:54
@Patryk33: Tak, jestem ***nym Satanistą, i wpierdalam koty! ^^
Odpisz
28 maja 2012, 09:55
@Patryk33: Owszem będzie! Postępu nie zatrzymasz!
Odpisz
28 maja 2012, 13:58
@Patryk33: już teraz Bałtyk jest zanieczyszczony i jakoś tego nie zatrzymałeś
Odpisz
28 maja 2012, 14:35
@Patryk33: to musisz wszystko zrobić w sekundę bo co 3 są nowe odpadki i zabójstwa
Odpisz
28 maja 2012, 15:13
o to won z ton ty obsrańcu
Odpisz
28 maja 2012, 15:34
@Patryk33: odważne słowa,ale nic z tym nie zrobisz :p
W chwili,w której piszę ten komentarz,a ty go czytasz,właśnie wycinany jest 1 ha lasu tropikalnego,obojętnie gdzie.
Odpisz
28 maja 2012, 17:37
@MATERPL: ***aj ***ny fanatyku.... Mieszkamy w wolnym kraju, i moge miec taka religie, raka mi sie podoba!!!
Odpisz
28 maja 2012, 18:59
@Patryk33: A jedz se co chcesz. Ludzie nie zabijają, bo mają takie upodobanie i im się nudzi tylko po to żeby coś jeść. Bynajmniej ja nie wyobrażam sobie żywić się samymi roślinami.
Odpisz
28 maja 2012, 19:30
ty je jesz w calości
Odpisz
28 maja 2012, 19:31
nawet nie próbuj
Odpisz
28 maja 2012, 19:31
@Umpa94: bo jestem mały
Odpisz
28 maja 2012, 19:33
tak się właśnie postaram
Odpisz
28 maja 2012, 20:59
najpierw naucz się pisać widziałeś ten obrazek
Odpisz
28 maja 2012, 21:02
to daj zdjęci bo ci nie wierze
Odpisz
29 maja 2012, 09:42
@MATERPL: No dobra, tutaj masz racje, nie miałem Polskich znaków
Odpisz
29 maja 2012, 09:43
@MATERPL: I zakończ tą kłótnie już, nie jestem satanistą, jestem ateistą...
To WY! Jesteście jakimiś fanatykami.
Odpisz
29 maja 2012, 15:26
ale sam rozpoczynasz kolejną
Odpisz
29 maja 2012, 16:24
@MATERPL: A Ty go prowokujesz. Największymi bandytami są fanatycy Twojego pokroju.
Odpisz
30 maja 2012, 19:45
wiem ja też jem mięso z kurczaka a tak w ogóle to moje ulubione danie mięso
Odpisz
31 maja 2012, 17:28
@Patryk33: będziesz w:Europie Azji Ameryce Antarktydzie i w Australii w jednej sekundzie?Zaczynam się bać.
Odpisz
31 maja 2012, 17:33
Ta?Nie zabijają ot tak?
Odpisz
31 maja 2012, 19:14
@Umpa94: na raz w 100 krajach nie mogę być
Odpisz
31 maja 2012, 21:18
@Patryk33: NO WŁAŚNIE,SAM MI DAŁEŚ ARGUMENT:)
Odpisz
2 czerwca 2012, 10:45
@Umpa94: i tak dałem
Odpisz
2 czerwca 2012, 12:49
@Patryk33: lol
Odpisz
13 maja 2013, 18:47
raka? raka to ty możesz mieć np. płuc ale nie raka religii
Odpisz
3 czerwca 2018, 09:21
@Patryk33: dobrze mówisz
Odpisz
29 maja 2012, 13:04
Ja nie je zwierzaczków ale uwazam że są słodziutkie :D
Odpisz
28 maja 2012, 15:42
Jadłem kiedyś zająca - to jest naprawdę dobre. :-)
Odpisz
28 maja 2012, 21:00
@chupacabra001: no zając tak bo mój dziadek jadł rozjechanego i go zjadał
Odpisz