Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZajumaliMiNick

24 września 2017, 00:15

ups

Avatar BahuzankaPL

24 marca 2017, 18:29

Ja

Avatar Fokeu

7 kwietnia 2016, 15:35

WALIĆ TO MAMY TABLETY!

Avatar ewelkapl

20 sierpnia 2016, 13:52

@Fokeu: Tak, tablet lepszy!

Avatar tomala34

6 lutego 2016, 19:39

ja

Avatar bettygrof

16 listopada 2015, 10:47

ja

Avatar ImALittleDemon12

12 października 2015, 20:18

Na tablecie

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 20:39

Nie mam telefonu

Avatar adeluna7

15 lipca 2015, 22:03

Nie masz bo ci się zbił czy dlatego, że nikt ci nie kupił/sam sobie nie kupiłeś?

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 05:40

@adeluna7: Panel dotykowy się oderwał

Avatar adeluna7

16 lipca 2015, 12:06

To to to możliwe???????????????????

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 01:15

@adeluna7: Tak. Mój telefon ma dotyk połączony z telefonem taśmą przewodzącą i kiedy raz telefon mi spadł, to odpadła plastikowa obwódka dociskająca panel i taśma zerwała się.

Avatar sebaster

16 lipca 2015, 17:29

ja przeczytałem a to że jest dzień bez telefonu mam to gdzieś

Avatar MrPawiXpl

16 lipca 2015, 16:47

Właśnie dziś przyszedł mój nowy telefon !!!

Avatar emkaef333

Edytowano - 16 lipca 2015, 14:44

ja
:-D

Avatar WolfWolfyWolf

16 lipca 2015, 01:45

tablet...GOTCHA!

Avatar Cubek

16 lipca 2015, 02:18

@WolfWolfyWolf: Ktoś oprócz mnie nie śpi!?

Avatar WolfWolfyWolf

16 lipca 2015, 08:54

@Cubek: wczoraj do 3:41 nie spalem

Avatar Cubek

16 lipca 2015, 12:39

@WolfWolfyWolf: Ja czasami ide spać dopiero jak ptaki ćwierkają.

Avatar WolfWolfyWolf

16 lipca 2015, 12:45

@Cubek: xD

Avatar Jedenzwielu

15 lipca 2015, 18:04

Ja przeczytalem to na telefonie,ale to wina internetu ze o tym nie wiedzialem...
BO NIE ISTNIEJE!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
arbuziec

15 lipca 2015, 18:20

w mojej też .-.

Avatar LifeToLife

16 lipca 2015, 11:22

I w mojej...

Avatar olika77

16 lipca 2015, 10:59

Ja na telefonie!! Ale ja takich świat nie obchodzę!

Avatar carmilion

16 lipca 2015, 09:28

Ja na tablecie. :P

Avatar albatrosia

16 lipca 2015, 09:09

Mój był cały dzień w ładowarce...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Pilne

Drewniany kominek

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka