Światowy dzień bez telefonu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Pilne
Drewniany kominek
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2017, 00:15
ups
Odpisz
24 marca 2017, 18:29
Ja
Odpisz
7 kwietnia 2016, 15:35
WALIĆ TO MAMY TABLETY!
Odpisz
20 sierpnia 2016, 13:52
@Fokeu: Tak, tablet lepszy!
Odpisz
6 lutego 2016, 19:39
ja
Odpisz
16 listopada 2015, 10:47
ja
Odpisz
12 października 2015, 20:18
Na tablecie
Odpisz
15 lipca 2015, 20:39
Nie mam telefonu
Odpisz
15 lipca 2015, 22:03
Nie masz bo ci się zbił czy dlatego, że nikt ci nie kupił/sam sobie nie kupiłeś?
Odpisz
16 lipca 2015, 05:40
@adeluna7: Panel dotykowy się oderwał
Odpisz
16 lipca 2015, 12:06
To to to możliwe???????????????????
Odpisz
17 lipca 2015, 01:15
@adeluna7: Tak. Mój telefon ma dotyk połączony z telefonem taśmą przewodzącą i kiedy raz telefon mi spadł, to odpadła plastikowa obwódka dociskająca panel i taśma zerwała się.
Odpisz
16 lipca 2015, 17:29
ja przeczytałem a to że jest dzień bez telefonu mam to gdzieś
Odpisz
16 lipca 2015, 16:47
Właśnie dziś przyszedł mój nowy telefon !!!
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2015, 14:44
ja
:-D
Odpisz
16 lipca 2015, 01:45
tablet...GOTCHA!
Odpisz
16 lipca 2015, 02:18
@WolfWolfyWolf: Ktoś oprócz mnie nie śpi!?
Odpisz
16 lipca 2015, 08:54
@Cubek: wczoraj do 3:41 nie spalem
Odpisz
16 lipca 2015, 12:39
@WolfWolfyWolf: Ja czasami ide spać dopiero jak ptaki ćwierkają.
Odpisz
16 lipca 2015, 12:45
@Cubek: xD
Odpisz
15 lipca 2015, 18:04
Ja przeczytalem to na telefonie,ale to wina internetu ze o tym nie wiedzialem...
BO NIE ISTNIEJE!
Odpisz
15 lipca 2015, 18:10
@Jedenzwielu: Tak właściwie to w mojej książce od muzyki był napisany taki dzień ;-;
Odpisz
15 lipca 2015, 18:15
Wait What?!
Odpisz
15 lipca 2015, 18:15
@Jedenzwielu: Nom ;-;
Odpisz
15 lipca 2015, 18:20
w mojej też .-.
Odpisz
16 lipca 2015, 11:22
I w mojej...
Odpisz
16 lipca 2015, 10:59
Ja na telefonie!! Ale ja takich świat nie obchodzę!
Odpisz
16 lipca 2015, 09:28
Ja na tablecie. :P
Odpisz
16 lipca 2015, 09:09
Mój był cały dzień w ładowarce...
Odpisz