Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Galathiel

19 lipca 2015, 01:38

A i tak zabiła go płaszczka ;-;

Avatar Hartio

Edytowano - 23 lipca 2015, 16:02

@Galathiel: Chwała jego pamięci. [*]

Avatar YeahBatch_Piss

23 lutego 2021, 11:22

@Hartio: [*]

Avatar jaekstra

17 lipca 2015, 16:31

on, Cejrowski i Gryls naucyli mnie więcej niż nie jeden nauczyciel

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

17 lipca 2015, 16:33

@jaekstra: Pewnie sporo.. lecz nie zasad ortografii i gramatyki :/

Avatar niechcemisie

17 lipca 2015, 17:42

@Chrzaszcz_Trzcinowy: ba dum tss

Avatar Sniper02

17 lipca 2015, 20:14

@jaekstra: Ja go mało oglądałem, aczkolwiek lubiłem, ale nauczył mnie sporo, tak jak Cejrowski, Girls (czy jak to się pisze) oraz kreskówki, tylko że te mądre, myszka miki itp :P

Avatar julka1280

17 lipca 2015, 23:22

@Sniper02: grylls, nie girls XD

Avatar Sniper02

22 lipca 2015, 17:37

@julka1280: girls ;_; Bear dziewczyny! xD

Avatar jaekstra

18 lipca 2015, 19:52

Chrzaszcz_Trzcinowy: sorry pisałem przez telefon, a tam ciężko się pisze

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 17:36

Jak znajdziesz jaja węża daj znać.

Avatar NinjaPotato

17 lipca 2015, 17:59

węże są jajorodne wiec

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 19:28

@NinjaPotato: na obrazku chodzi o genitalia a węże ich raczej nie posiadają

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 06:48

No właśnie. NinjaPotato chciał zabłysnąć wiedzą ale mu się nie udało.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 10:51

i dostałem hejty bo mu tłumaczyłem

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 17:59

Witaj w Polsce gdzie dostajesz zrypkę za dobre uczynki.

Avatar Mirek01

Edytowano - 17 lipca 2015, 16:07

[*] Pamiętamy [*]

Avatar NinjaPotato

Edytowano - 17 lipca 2015, 16:15

@Mirek01: [*] śmierć płaszczkom

Avatar Majki272

17 lipca 2015, 21:45

@NinjaPotato: Sam mówił swojemu przyjacielowi, że za nic ich nie wini. Mówił że to nie ich wina(niech SE żyją ale nie zabijają)

Avatar Kurewski_Komentator

Edytowano - 17 lipca 2015, 16:55

A tego jednego wspaniałego człowieka zabiła... płaszczka.

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 19:34

@Kurewski_Komentator: Z zimną krwią i uśmiechem

Avatar thepolishguy

17 lipca 2015, 17:49

Złap go za rękę!

Avatar Crobat

17 lipca 2015, 17:12

One nie mają jaj.

Avatar SurMix

17 lipca 2015, 17:17

@Crobat: One to samo myślą o tobie.

Avatar thepolishguy

17 lipca 2015, 17:49

@SurMix: Jebłem

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 16:20

Plz, odczepcie się od niego, trochę szacunku dla zmarłych

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 lipca 2015, 10:53

masz strzałkę w górę na pocieszenie i masz rację

Avatar BoniXXL

17 lipca 2015, 16:19

co chyba cię coś kur*a podobało😈

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Były nóżki, nie ma nóżek

Jakby trochę nie fair

Płać pan

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka