Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

1 stycznia 2022, 20:42

I dobrze jej tak

Avatar JaJestemZWami

15 lutego 2021, 16:48

cs ma lepszą grafikę halo

Avatar minom321

4 kwietnia 2021, 19:42

@JaJestemZWami: to z prehistorii

Avatar JaJestemZWami

4 kwietnia 2021, 23:50

@minom321: Nawet cs 1.3 ma lepsza grafikę, pewnie jakiś mod.

Avatar ResiaPL

13 maja 2019, 17:29

Piękne

Avatar Olafaugust

7 września 2018, 10:56

Ku*wa gdzie ja trafiłem?

Avatar kopytkon

15 lipca 2016, 15:21

Ha ha, kappa xD

Avatar haha3

19 sierpnia 2011, 13:15

o ***a widać że fotoszop
mam dla was zagadke jak sie nazywa najnowszy i nastarszy cs
?
a tak to jest ***ioska 5\5 i do ulu

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 20:06

@haha3: Counter Strike Beta i CS:GO

Avatar
kroganin

5 stycznia 2014, 20:27

fajny jest canter

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2011, 13:03

Z***NA GRAFA

Avatar Kosmita123

21 maja 2013, 22:31

czego ty ***a oczekujesz od gry z 2000 roku ?!

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2013, 21:08

najnowszy global offensive a najstarszy to BETA zwykłego -.-

Avatar dravecki

21 grudnia 2012, 14:52

najnowszy sc world conflic a najstarszy cs 2d

Avatar Black159

9 listopada 2012, 17:50

ahahah najlepsze xD

Avatar TigriS

9 kwietnia 2012, 20:35

1.6 najlepszy

Avatar dravecki

17 stycznia 2012, 20:44

najstarszy cs jaki widziałem to cs 2D

Avatar bartex10er

26 sierpnia 2011, 08:44

Są tylko 3 cs-y :
Counter-Strike
Condition Zero
Counter-Strike:Source

Avatar jacekpoz

14 marca 2018, 18:31

@bartex10er: jestem z przyszłości, za rok wyjdzie nowy CS

Avatar Wojtek25

7 kwietnia 2011, 07:51

hehe wystarczy mi zdjęcie i paint i też tak zrobie wkleje babe :P

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2011, 16:05

@Wojtek25: a ja wkleję siebie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Młodzi gniewni

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

No to posłuchane

Pilne

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka