Tak wygląda czaszka hipopotama
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Hobby dla faceta
Papierowa szkoła posting
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2015, 09:41
hipopotamy są w pierwszej 10 pod względem mordowania ludzi przez dzikie zwierzęta
Odpisz
2 października 2017, 19:18
pierwsze są komary (moskity)
Odpisz
2 października 2017, 23:08
@Ziemniak_Illuminati: Raczej choroby przenoszone przez nie, same komary ciebie nie zabiją, chyba że masz uczulenie.
Odpisz
3 października 2017, 11:07
w telewizji mówili, że to i tak się zalicza
Odpisz
3 października 2017, 16:43
@Ziemniak_Illuminati: Czyli jak kobieta po seksie z tobą zarazi ciebie hivem ii
umrzesz, to oznacza, że ciebie zamordowała?
Odpisz
3 października 2017, 20:08
to nie moje słowa.
Odpisz
21 lipca 2015, 07:14
Mój pan od historii z podstawówki powiedział, że są to najniebezpieczniejsze zwierzęta w Afryce i potrafią zabić człowieka jednym chłapnięciem.
Odpisz
2 października 2017, 19:18
@albatrosia: to prawda
Odpisz
20 lipca 2015, 08:13
One są roślinożercami ,ale jeśli wejdziesz tam gdzie pływają to zepchną cie na dno ,abyś utonął.
Odpisz
20 lipca 2015, 09:11
@DiKarpio: Są roślinożercami, nie trawią mięsa, ale zdarzają się przypadki drapieżnictwa, a nawet kanibalizmu (to jest nieracjonalne).
Odpisz
19 lipca 2015, 20:34
One są słodkie, takie małe bezbronne zwierzątka. :>
Odpisz
19 lipca 2015, 22:25
@Vincent1: z jakiego filmu jest twój avek bo zapomniałem
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2015, 22:37
@JakubJJJ: To chyba pulp fiction.
Odpisz
19 lipca 2015, 23:00
@JakubJJJ: Tak, to Pulp Fiction :D
Odpisz
20 lipca 2015, 01:25
@Vincent1: "Małe".
Odpisz
19 lipca 2015, 20:03
Oczywiście, czaszki są niegroźne.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:04
@SteelFoxi: LOL, to chodzi i hipopotamy, głuptasie ty.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:06
@Ravios: raczej ty jesteś głuptasiem bo napisał to specjalnie
Odpisz
19 lipca 2015, 20:14
@Ravios: Czujesz ten sarkazm... ironię... w sumie nie odrozniam tego.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:33
@RussiaBall: A ty wiesz że ja też? :>
Odpisz
19 lipca 2015, 21:16
@SteelFoxi: Jak ci taka czaszka z 20 metrów na głowę spadnie to zobaczysz jakie są ,,niegroźne"
Odpisz
19 lipca 2015, 23:35
@Ravios: Czym to się wgl różni? ;-;
Odpisz
20 lipca 2015, 00:27
@SteelFoxi: Niby niegroźna, a jak e nocy na nią nadepniesz, to tak fajnie nie będzie.
Odpisz
19 lipca 2015, 23:18
Hopopotamy są zaliczane do najgroźniejszych zwierząt świata :v
Odpisz
19 lipca 2015, 21:08
Nie
Odpisz
19 lipca 2015, 20:54
Niegroźne, przyjacielskie hipopotamy to jedno z największych kłamstw mojego dzieciństwa.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:34
Tak.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:08
To wy chyba nie widzieliście czaszki teściowej...
Odpisz
19 lipca 2015, 20:08
to bylo suche jak piety mojzesza
Odpisz
19 lipca 2015, 20:16
@xAzumiKx: Smacznego :)
Odpisz
19 lipca 2015, 20:13
Za mało zębów.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:08
nope nie mieszkam w afryce a 3000 niggasow w te czy we wte nie robi roznicy
Odpisz
19 lipca 2015, 22:04
@xAzumiKx: Wytłumacz mi o co ci chodzi.
Odpisz
20 lipca 2015, 00:11
Chyba mówi ze ma w rodzinie murzynów i sie takich zwierząt nie boi.
Odpisz
20 lipca 2015, 09:09
@as13zx: Nie, raczej właśnie nie ma to ma na myśli, mu nie przeszkadza, ile murzynów zostanie zabitych przez hipopotama.
Odpisz
20 lipca 2015, 10:09
@Myszkapl: (Wiem) chciałem go odrasistowac.
Odpisz
20 lipca 2015, 10:33
@as13zx: Moim zdaniem nie warto wybielać ludzi (oczerniać też nie). Niech białe jest nazywane białym, a czarne czarnym.
No i on niekoniecznie miał na myśli "murzyni fe, niech giną", ale "murzyn człowiek, ale nie mieszkam w Afryce, więc nie znam, więc mnie nie obchodzi".
Odpisz
20 lipca 2015, 12:18
@Myszkapl: Obstawiam murzyni fe.
Wybielanie i oczarnianie tyle rasizmu w jednym zdaniu :D jestem dumny.
Lubię robić na przekór to przerobiłem to co napisał na odwrót.
Odpisz
20 lipca 2015, 18:53
@as13zx: chodziło mi raczej o rasizm i ze jak to gowno przjedzie do polski to zaadoptuje hipcia
Odpisz
20 lipca 2015, 20:00
@xAzumiKx: Czyli murzyni fe.
Tak trzymaj!
Odpisz