Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2017, 01:57
Thor jest dziwny
Loki jest lepszy od Thora
Odpisz
24 lipca 2015, 15:03
Loki... on się nie śmieje .-.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 09:22
Tak, wiem. Żadki widok. Chociaż jako w połowie demon błąkający się po Asgardzkich Pałacach mogę Ci podesłać kilka zabawnych fotek które udało mi się kiedyśtam zrobić...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 10:24
@Diana_Eminendo: Dajesz :D
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:40
Podeślę je dziś wieczorem bądź jutro rano. I nie mów nikomu że je upubliczniłam bo teoretycznie robienie kompromitujących zdjęć Rodzinie Królewskiej jest nielegalne... Tak więc niedługo Ci je pokarzę ;D
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:43
@Diana_Eminendo: Ok... Dealerze zdjęć :D.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 11:53
@Diana_Eminendo: widziałem że skądś się znamy...
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:31
@ThorOdinsson: No i wpadłam... Zresztą dziwne się że dopiero teraz sobie przypomniałeś. W końcu podobno jestem najstraszniejszą legendą Asgardu. Córka Mrocznego Elfa i Asgardianki zaklętej w Demona. Obdarzona zdolnościami magicznymi. Przez lata złodziejka. Ułaskawiona warunkowo. Nowa służąca w Asgardzkim Pałacu. Niewypełniająca obowiązków. Przynosząca dookoła cierpienie i haos. Podobno kogoś zabiła. Skazana na śmierć. Podobno dokonano wyroku. A ona i tak nawiedza Asgardzkie Pałace. Pojawia się znikąd. Nadal sieje zament. W końcu Demona nie można zabić... Już dwa razy pojawiłam się w nocy gdy spałeś. Z zakrwawionym sztyletem w dłoni. Zastanawiając się czy nie poderżnąć Ci gardła... Za trzecim razem się nie zawaham. Bądź więc czujny, synu Odyna... Tak więc serdecznie pozdrawiam :)
Odpisz
2 lipca 2016, 15:08
@Diana_Eminendo: ,,Haos" pls popraw to.
Odpisz
7 lipca 2016, 10:23
@eah_raven_queen: Pisałam to w zeszłym roku, kiedy jeszcze nie pisywałam opowiadań, a ortografia była moim wrogiem. Teraz nie mogę już tego poprawić, gdyż to przestarzała wiadomość i to na dodatek posiadająca odpowiedź...
Odpisz
23 lipca 2015, 17:20
To nie jest miłe...
Odpisz
24 lipca 2015, 17:56
I nie sądzę żeby miłym miało być.
Odpisz
29 lipca 2015, 18:44
Nie jesteśmy ludźmi bracie... Nadal mam pilota! xD
Odpisz
29 lipca 2015, 23:00
@ThorOdinsson: Ale pas został przeze mnie wyrzucony.
Odpisz
30 lipca 2015, 08:29
Kurde... wiedziałem że znowu coś wykombinujesz D:
Odpisz
7 sierpnia 2015, 09:19
@ThorOdinsson: Nie wiedziałam dotąd że Ty w ogóle potrafisz przeklinać...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 09:18
Thor jest na tym obrazku prawie tak samo czerwony jak Loki.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 09:18
To przecież jest idiotyczne...
Odpisz
17 lipca 2015, 00:04
Tak propo Marvela. Kto z jejowiczow idzie jutro na Ant Man'a? :3
Odpisz
17 lipca 2015, 10:16
Niech zgadnę... ty?
Odpisz
17 lipca 2015, 10:33
Tak! :D
Odpisz
17 lipca 2015, 10:45
Wiedziałem!
Odpisz
17 lipca 2015, 14:54
Ja byłam dzisiaj! Ten film jest genialny!
Odpisz
17 lipca 2015, 16:11
Ja :D
Odpisz
17 lipca 2015, 21:16
@eah_raven_queen: Ja tez bylem! Widzieliscie scene po napisac?
Odpisz
23 lipca 2015, 17:19
No raczej ;)
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 18:28
Mnie koleżanka wyganiała już z sali, co się stało? ;-;
Odpisz
24 lipca 2015, 15:11
@noszkurnawszystkozajete: Doktorek zaprowadził swoja córkę do jakiegoś sejfu gdzie była zbroja (prototyp) tej pszczoły .
Odpisz
28 lipca 2015, 00:25
@Jasonicos: Ale byla jeszcze jedna :3
Odpisz
24 lipca 2015, 17:59
Nie mają co robić jak tylko ściągać z bajek dla dzieci?
Poza tym to w ogóle nie sądzę żeby Loki miał łaskotki.
Odpisz
24 lipca 2015, 19:43
@Angela_Admirabilis: Każdy człowiek ma łaskotki...
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 19:48
Po pierwsze - nie, nie każdy. Po drugie - Ty NIE JESTEŚ człowiekiem.
Odpisz
25 lipca 2015, 19:08
@Angela_Admirabilis: Owszem jestem...To że jestem bogiem nie znaczy, że nie jestem człowiekiem.
Odpisz
25 lipca 2015, 19:14
Kiedy ty nie jesteś ani bogiem ani człowiekiem. Jesteś Lodowym Olbrzymem jakbyś nie wiedział. Nawet w mitologii określają Cię mianem "Olbrzyma stąpającego pośród bogów".
Odpisz
25 lipca 2015, 19:23
@Angela_Admirabilis: Nawet Lodowe Olbrzymy mają łaskotki.A ja do końca nie jestem Lodowym Olbrzymem.Jestem od nich mniejszy, jak widać i nie posiadam naturalnie niebieskiej cery...
Odpisz
25 lipca 2015, 19:36
Ja tylko mówię o tym co jest w mitologii. W niej jesteś w pełni Olbrzymem, ale stajesz się człowiekiem bo umiesz ogółem zmieniać postać, a że od urodzenie robiłeś za człowieka to widocznie ta postać Ci weszła w nawyk.
Odpisz
26 lipca 2015, 18:47
no każdy ma ucuzcia i laskotki :D
Odpisz
24 lipca 2015, 20:14
zawstydzony jest bo jest czerwony
Odpisz
23 lipca 2015, 18:06
Marvel i SpongeBob się połączyli!!!! TAM TAM TAAAAAAAAAAAAAM! :D
Odpisz
23 lipca 2015, 17:12
Oj biedny...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Żartowałam. Wcale nie :D
Odpisz
23 lipca 2015, 17:21
@Oliwka406: Taa dziękuję.
Odpisz
23 lipca 2015, 17:35
Spokojnie. Nie martw się.
*podaje lizaka pocieszenia*
No już. Nie płacz(z śmiechu)
Odpisz
23 lipca 2015, 17:43
@Oliwka406: Tak samo ja się śmiałem...
Odpisz
23 lipca 2015, 17:42
Już wiadomo, na czym autor obrazka się wzorował.
Odpisz
17 lipca 2015, 17:12
Jak se miło być miłym xD
Odpisz