Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OksiLaufeyson

13 grudnia 2017, 01:57

Thor jest dziwny
Loki jest lepszy od Thora

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 15:03

Loki... on się nie śmieje .-.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar eah_raven_queen

2 lipca 2016, 15:08

@Diana_Eminendo: ,,Haos" pls popraw to.

Avatar Diana_Eminendo

7 lipca 2016, 10:23

@eah_raven_queen: Pisałam to w zeszłym roku, kiedy jeszcze nie pisywałam opowiadań, a ortografia była moim wrogiem. Teraz nie mogę już tego poprawić, gdyż to przestarzała wiadomość i to na dodatek posiadająca odpowiedź...

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:20

To nie jest miłe...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ThorOdinsson

30 lipca 2015, 08:29

Kurde... wiedziałem że znowu coś wykombinujesz D:

Avatar Diana_Eminendo

7 sierpnia 2015, 09:19

@ThorOdinsson: Nie wiedziałam dotąd że Ty w ogóle potrafisz przeklinać...

Avatar Diana_Eminendo

7 sierpnia 2015, 09:18

Thor jest na tym obrazku prawie tak samo czerwony jak Loki.

Avatar Tricksterka

2 sierpnia 2015, 09:18

To przecież jest idiotyczne...

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2015, 00:04

Tak propo Marvela. Kto z jejowiczow idzie jutro na Ant Man'a? :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Jasonicos

24 lipca 2015, 15:11

@noszkurnawszystkozajete: Doktorek zaprowadził swoja córkę do jakiegoś sejfu gdzie była zbroja (prototyp) tej pszczoły .

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 00:25

@Jasonicos: Ale byla jeszcze jedna :3

Avatar Angela_Admirabilis

24 lipca 2015, 17:59

Nie mają co robić jak tylko ściągać z bajek dla dzieci?
Poza tym to w ogóle nie sądzę żeby Loki miał łaskotki.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Angela_Admirabilis

25 lipca 2015, 19:36

Ja tylko mówię o tym co jest w mitologii. W niej jesteś w pełni Olbrzymem, ale stajesz się człowiekiem bo umiesz ogółem zmieniać postać, a że od urodzenie robiłeś za człowieka to widocznie ta postać Ci weszła w nawyk.

Avatar oliwiankia12

26 lipca 2015, 18:47

no każdy ma ucuzcia i laskotki :D

Avatar oliwiankia12

24 lipca 2015, 20:14

zawstydzony jest bo jest czerwony

Avatar mikigra8888

23 lipca 2015, 18:06

Marvel i SpongeBob się połączyli!!!! TAM TAM TAAAAAAAAAAAAAM! :D

Avatar Oliwka406

23 lipca 2015, 17:12

Oj biedny...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Żartowałam. Wcale nie :D

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:21

@Oliwka406: Taa dziękuję.

Avatar Oliwka406

23 lipca 2015, 17:35

Spokojnie. Nie martw się.

*podaje lizaka pocieszenia*

No już. Nie płacz(z śmiechu)

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:43

@Oliwka406: Tak samo ja się śmiałem...

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:42

Już wiadomo, na czym autor obrazka się wzorował.

Avatar KittyCheshire

17 lipca 2015, 17:12

Jak se miło być miłym xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka