Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DiKarpio

26 lipca 2015, 19:13

Południowa małopolska? Mieszkam tu :) Czuje sie zaszczycony

Avatar pokemon3

2 października 2018, 07:45

@DiKarpio: ja też, ale zaszczycony jakoś nie jestem bo chyba nie ma czym być xd

Avatar DiKarpio

2 października 2018, 14:46

@pokemon3: lol, komentarz sprzed 3 lat. Teraz to ja kontynuuje tradycje, sam pedze bimberek i winsko

Avatar pokemon3

2 października 2018, 16:17

@DiKarpio: adres poproszę ,
c:

Avatar DiKarpio

Edytowano - 2 października 2018, 16:21

@pokemon3: nie tym razem, panie antyperspirancie
xdd
ale jak chcesz to cie moge nauczyc

Avatar pokemon3

2 października 2018, 16:38

@DiKarpio: chcę o_o

Avatar pokemon3

2 października 2018, 16:41

@pokemon3: proszę c:::

Avatar DiKarpio

2 października 2018, 16:54

@pokemon3: najprosciej to ciepła woda (do 50 stopni) + drozdze + cukier i czekasz min. 3 miesiace. Potem destylujesz, bo jakbys wypil takie to sie mozesz zatruc. Wino niby prosciej, ale wiecej potrzebnych skladnikow, w necie jest duzo poradnikow.
Masz tu jakis pierwszy lepszy: https://www.wikihow.com/Make-Vodka

Avatar DiKarpio

2 października 2018, 16:56

@pokemon3: btw dobrze, ze przypomniales, bo wsadzilem do szafy baniak 30l i pewnie juz sfermentowalo konkretnie, bo 4 miechy siedzi. Trzeba sprawdzic.

Avatar pokemon3

2 października 2018, 18:12

@DiKarpio: proporcje jakieś? I jak odsączyć

Avatar pokemon3

2 października 2018, 18:14

@DiKarpio: danke <3

Avatar borixon

31 lipca 2015, 18:50

"czuję w tym porządną, góralską rękę"

Avatar MokryAdam

25 lipca 2015, 21:55

Avatar sierapinho

25 lipca 2015, 23:01

@MokryAdam: Wolski kafar :)

Avatar GRRacz

26 lipca 2015, 10:45

@MokryAdam: Jeszcze ten uśmiech...

Avatar OrtograficznyPies

26 lipca 2015, 15:50

@MokryAdam: Just shake it xd

Avatar OrtograficznyPies

Edytowano - 26 lipca 2015, 15:49

Jednym zdaniem obrazek przedstawiający topowego janusza.

Avatar Goral796

26 lipca 2015, 00:12

Kurski byl jedna z najsmieszniejszych postaci w Miodowych Latach pamietam ten odcinek co poszli na mecz Legia Polonia XD

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 00:41

@Goral796: Ostatnio szedł w telewizji.

Avatar J2319

26 lipca 2015, 10:51

@Goral796: Mój ulubiony odcinek to ten, jak Norek i Karol komponowali muzykę :D

Avatar J2319

25 lipca 2015, 21:40

"Życie to jest puste pole, takie życie, że ja..."
~Kurski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Żartownisie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Angielskie śmieszki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka