Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szermiana

26 lipca 2015, 20:56

bo imigranci są ważniejsi niż obywatele polski ;/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar szermiana

3 lipca 2016, 10:54

@bremu12: Spójrz na nick to będziesz wiedział -,-

Avatar TheDarkLord

25 października 2019, 16:22

@szermiana: Ku*wa tak działają super samochody. Są ku*wa drogie.

Avatar JPsoldier

26 lipca 2015, 22:27

Jak się nazywa ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Brzozowski

6 września 2015, 11:17

@Dertboj: Przecież to brzmi jak jakiś nowy rodzaj kebaba :/

Avatar bremu12

26 czerwca 2016, 10:26

@JPsoldier: nazywa się zentorno chyba

Avatar JustPlayGames

26 lipca 2015, 21:40

I ta husaria w tle!

Avatar AresXX22

27 lipca 2015, 00:05

@JustPlayGames: Poland Strong!

Avatar JustPlayGames

27 lipca 2015, 15:48

@AresXX22: So much STRONK!

Avatar bremu12

26 czerwca 2016, 10:25

@JustPlayGames: jesteś super i najmondrzejszy

Avatar bremu12

26 czerwca 2016, 10:24

super auto totalnie super mówie wam rze to auto jest wyścigowe i nadaje się na sprzedarz za 999 ZŁ

Avatar Gamora

3 sierpnia 2015, 16:00

A kiedyś wyprodukowano Syrena Sport na której było wzorowane Porsche. A Beskid? Nie został dopuszczony do produkcji i rok później pojawiło się we Francji Reno Twingo, więc Francuzi zerżnęli pomysł. Albo CWS-PR 4. Był polski i tak doskonały że się fiaty i rolce-royce przestały sprzedawać więc też go usunęli z rynku. Więc to nie jedyny taki super samochód.

Avatar Piotr99

26 lipca 2015, 20:19

Łatwiej jest produkować supersamochód niż przeciętnego golfa czy punciaka. Przy okazji ogłoszenia Arrinery można zaobserwować ciekawe zjawisko. W naszym zacofanym kraju powstaje PIEPRZONY SUPER SAMOCHÓD, NASZA DUMA NARODOWA. Większość polaczków i tak hejtuje, bo zbyt podobny do ferrari/lambo/lotusa/pagani/opla corsy*
*wybierz jedno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Oxeyu

Edytowano - 27 lipca 2015, 00:40

@Piotr99: Już kiedyś powstał, nazywa się Syrena. Mówi Ci to coś?

Avatar Piotr99

27 lipca 2015, 08:10

@Oxeyu: Kiedyś własnie. Fabryki są już dawno zamknięte, a i tak polskie samochody były przestarzała nawet w swoich czasach, dzisiaj nie dało by się wyprodukować nic sensownego w fabryce Syreny.

Avatar kacperek2417

17 lipca 2015, 02:01

Przynajmniej w grach sobie nim pojeździsz.

Avatar DawidThePlayer

27 lipca 2015, 02:33

@kacperek2417: Wątpię żeby w jakiejś Forzie, Need for Speed'zie czy Gran Turismo był do wyboru polski samochód, ale gdy się to stanie to byłoby naprawdę za**biście! Pod warunkiem, że nie trzeba by było wtedy kupować DLC.

Avatar Krzysiu_impreza

27 lipca 2015, 00:06

98% Polaków z czego 20% to politycy, milionerzy i prezesi

Avatar PijakMietek

17 lipca 2015, 09:20

Gdzieś czytałem,że jest też w planach produkcja nowego poloneza.

Avatar a1900

26 lipca 2015, 20:39

@PijakMietek: wyprodukowali już nową wersję warszawy i też jest cholernie droga

Avatar jojo4321

26 lipca 2015, 22:38

@a1900: polonez chyba będzie tańszy niż Warszawa :)

Avatar jojo4321

26 lipca 2015, 22:38

Piękny, ale mogli bu zrobić samochód dla ludu w granicach 30-35k zł to na pewno napędziło by Polski rynek. Choć na Arrinere zostało złożonych już bardzo dużo ofert ponoć ponad 200 to jak na taki debiut to bardzo duży sukces, a przypominam, że jest składany ręcznie w Gliwicach

Avatar piotrekgibon1

26 lipca 2015, 22:34

a ty się ku*w* dziwisz to twoje wykształcenie pomysł na życie i znajomości zrobią z ciebie coś czego nie potrafi 98 polaków

Avatar a1900

26 lipca 2015, 20:36

większość super samochodów jest dostępna tylko dla bogaczy

Avatar JPsoldier

26 lipca 2015, 22:28

@a1900: *wszystkie

Avatar UkradliMiNick

26 lipca 2015, 22:22

Mnie się podoba.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 20:06

Nie ma to jak narzekać na wszystko. Polacy nie robią dobrych aut. Zrobią to nikogo na to nie stać...

Avatar szakal1

26 lipca 2015, 21:24

Czy ja Cię czasem skądś nie pamiętam?

Avatar Rychu_L

26 lipca 2015, 20:40

Ale jak w Ameryce jest super samochód to nie jest tak ,że chociaż 60 % Amerykanów może sobie na niego pozwolic

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Dwa oblicza

Przerwa na herbatkę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka