Fajnie, że Polacy zbudowali super samochód
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Dwa oblicza
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2015, 20:56
bo imigranci są ważniejsi niż obywatele polski ;/
Odpisz
26 lipca 2015, 22:22
@szermiana: Zdanie zaczynamy wielką literą.
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:28
@UkradliMiNick: jesteś kobietą czy chłopakiem
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:29
@UkradliMiNick: OK le naprawde jesteś kobietą czy chłopakiem
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:31
@UkradliMiNick: JESTEŚ kobietą czy chłopakiem
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:33
@bremu12: Mam siusiaka
Odpisz
3 lipca 2016, 10:54
@bremu12: Spójrz na nick to będziesz wiedział -,-
Odpisz
25 października 2019, 16:22
@szermiana: Ku*wa tak działają super samochody. Są ku*wa drogie.
Odpisz
26 lipca 2015, 22:27
Jak się nazywa ?
Odpisz
26 lipca 2015, 22:36
@JPsoldier: arrinera hussarya
Odpisz
26 lipca 2015, 23:42
@jojo4321: Hussarya Arrinera, jeśli już być dokładnym :)
Odpisz
27 lipca 2015, 00:03
@Dertboj: Najbardziej polska nazwa dla samochodu jaka mogła być. ;) (to nie sarkazm)
Odpisz
27 lipca 2015, 10:48
@AresXX22: Mogli go nazwać "Polski Samochód" :v
Odpisz
27 lipca 2015, 11:46
@AresXX22: No jednak ciut polska jest bo hussarya to jest po angielsku czy jakiemuśtam husaria a średniowieczna Polska słynęła właśnie z husarii.
Odpisz
27 lipca 2015, 12:06
@Dertboj: NO ŁAŁ! Chłopie czytaj ze zrozumieniem. ;)
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 23:01
@AresXX22: Nie wiem o co ci chodzi, idę do działu gier.
Odpisz
27 lipca 2015, 23:18
@Dertboj: W takim razie miłego grania. ;)
Odpisz
6 września 2015, 11:17
@Dertboj: Przecież to brzmi jak jakiś nowy rodzaj kebaba :/
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:26
@JPsoldier: nazywa się zentorno chyba
Odpisz
26 lipca 2015, 21:40
I ta husaria w tle!
Odpisz
27 lipca 2015, 00:05
@JustPlayGames: Poland Strong!
Odpisz
27 lipca 2015, 15:48
@AresXX22: So much STRONK!
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:25
@JustPlayGames: jesteś super i najmondrzejszy
Odpisz
26 czerwca 2016, 10:24
super auto totalnie super mówie wam rze to auto jest wyścigowe i nadaje się na sprzedarz za 999 ZŁ
Odpisz
3 sierpnia 2015, 16:00
A kiedyś wyprodukowano Syrena Sport na której było wzorowane Porsche. A Beskid? Nie został dopuszczony do produkcji i rok później pojawiło się we Francji Reno Twingo, więc Francuzi zerżnęli pomysł. Albo CWS-PR 4. Był polski i tak doskonały że się fiaty i rolce-royce przestały sprzedawać więc też go usunęli z rynku. Więc to nie jedyny taki super samochód.
Odpisz
26 lipca 2015, 20:19
Łatwiej jest produkować supersamochód niż przeciętnego golfa czy punciaka. Przy okazji ogłoszenia Arrinery można zaobserwować ciekawe zjawisko. W naszym zacofanym kraju powstaje PIEPRZONY SUPER SAMOCHÓD, NASZA DUMA NARODOWA. Większość polaczków i tak hejtuje, bo zbyt podobny do ferrari/lambo/lotusa/pagani/opla corsy*
*wybierz jedno
Odpisz
26 lipca 2015, 21:48
@Piotr99: Opla corsy!
Odpisz
26 lipca 2015, 22:11
@Piotr99: Podobieństwo wizualne mi zwisa, ale większość części nie jest od nas :v
Odpisz
26 lipca 2015, 23:01
@lufca: Tak jak przy większości supesamochodów. Nie ma u nas żadnej firmy która mogłaby je produkować, a Husaria to dobry start dla polskiej motoryzacji. Może kiedyś powstanie samochód produkowany od początku do końca w Polsce i dostępny dla każdego, ale to odległa przyszłość. Chyba że ma ktoś na zbyciu kilka miliardów. Wtedy tuż po 18-stce biorę Lufcę i bierzemy się za ten interes:D
Odpisz
26 lipca 2015, 23:17
@Piotr99: Nawet Meksyk wyprodukował samochód sportowy, to my też możemy dać radę. Ale nie mam kilku miliardów na zbyciu.
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 00:40
@Piotr99: Już kiedyś powstał, nazywa się Syrena. Mówi Ci to coś?
Odpisz
27 lipca 2015, 08:10
@Oxeyu: Kiedyś własnie. Fabryki są już dawno zamknięte, a i tak polskie samochody były przestarzała nawet w swoich czasach, dzisiaj nie dało by się wyprodukować nic sensownego w fabryce Syreny.
Odpisz
17 lipca 2015, 02:01
Przynajmniej w grach sobie nim pojeździsz.
Odpisz
27 lipca 2015, 02:33
@kacperek2417: Wątpię żeby w jakiejś Forzie, Need for Speed'zie czy Gran Turismo był do wyboru polski samochód, ale gdy się to stanie to byłoby naprawdę za**biście! Pod warunkiem, że nie trzeba by było wtedy kupować DLC.
Odpisz
27 lipca 2015, 00:06
98% Polaków z czego 20% to politycy, milionerzy i prezesi
Odpisz
17 lipca 2015, 09:20
Gdzieś czytałem,że jest też w planach produkcja nowego poloneza.
Odpisz
26 lipca 2015, 20:39
@PijakMietek: wyprodukowali już nową wersję warszawy i też jest cholernie droga
Odpisz
26 lipca 2015, 22:38
@a1900: polonez chyba będzie tańszy niż Warszawa :)
Odpisz
26 lipca 2015, 22:38
Piękny, ale mogli bu zrobić samochód dla ludu w granicach 30-35k zł to na pewno napędziło by Polski rynek. Choć na Arrinere zostało złożonych już bardzo dużo ofert ponoć ponad 200 to jak na taki debiut to bardzo duży sukces, a przypominam, że jest składany ręcznie w Gliwicach
Odpisz
26 lipca 2015, 22:34
a ty się ku*w* dziwisz to twoje wykształcenie pomysł na życie i znajomości zrobią z ciebie coś czego nie potrafi 98 polaków
Odpisz
26 lipca 2015, 20:36
większość super samochodów jest dostępna tylko dla bogaczy
Odpisz
26 lipca 2015, 22:28
@a1900: *wszystkie
Odpisz
26 lipca 2015, 22:22
Mnie się podoba.
Odpisz
26 lipca 2015, 20:06
Nie ma to jak narzekać na wszystko. Polacy nie robią dobrych aut. Zrobią to nikogo na to nie stać...
Odpisz
26 lipca 2015, 21:24
Czy ja Cię czasem skądś nie pamiętam?
Odpisz
26 lipca 2015, 20:40
Ale jak w Ameryce jest super samochód to nie jest tak ,że chociaż 60 % Amerykanów może sobie na niego pozwolic
Odpisz