Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OtokoNoKaze

21 czerwca 2025, 19:50

Teraz już chyba dwóch na trzech

Avatar mikigra8888

24 lipca 2015, 18:22

*Co pierwszy amerykanin cierpi na otyłość :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Sushinator

1 czerwca 2018, 22:54

Avatar Twoja_lodowka

30 grudnia 2022, 17:17

@mikigra8888: boze ale slabiacy odkopywacze

Avatar rickimorty

14 marca 2021, 00:21

Co piąty mem nie jest w ogóle śmieszny

Avatar Rafik005

Edytowano - 6 lipca 2017, 01:11

w Afryce co 60 sekund mija minuta

Avatar Choi_Seunghyun

20 czerwca 2016, 21:08

2/3 cierpi na chudość

Avatar Piecours

24 lipca 2015, 20:18

A co drugi ma za grube kości.

Avatar Halo55

24 lipca 2015, 19:36

Reszta nie widzi w tym nic złego.

Avatar nimo2001

24 lipca 2015, 17:45

A reszta na nadwagę...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 lipca 2015, 17:08

Co drugi Rosjanin cierpi na pospolitego kaca udowodnione naukowo xd

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 16:34

A tymczasem mieszkańcy Afryki, Chin i Indii umierają z głodu.

Avatar Wonsz

Edytowano - 17 lipca 2015, 12:43

A reszta amerykańców jest po prostu gruba

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar SurMix

24 lipca 2015, 15:15

@DiKarpio: Jak cie chapnie tu dududu
żeczny wonsz tu dududu
to ci tyłek tu dududu
puchnie wcionsz tu dududu

Avatar carmilion

24 lipca 2015, 16:09

@SurMix: Żeczny wonsz!

Avatar lolek0240

24 lipca 2015, 15:54

Oni mają wszystko duże więc nie dziwcie się

Avatar Lubiesiebie

24 lipca 2015, 15:58

@lolek0240: twój avatar mówi wszystko...

Avatar lolek0240

24 lipca 2015, 15:59

@Lubiesiebie: Nie oto chodzi ale podana mi się twój tok myślenia

Avatar Callosh

24 lipca 2015, 15:36

Chyba co trzeci nie cierpi :D

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 15:24

Co drugi

Avatar mooped

Edytowano - 17 lipca 2015, 13:05

a w Polsce?

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 15:17

@mooped: Znalazłam taki artykuł, ale nie wiem czy jest prawidłowy:

"Tylko co drugi Polak posiada prawidłową wagę, natomiast aż 46% cierpi na nadwagę lub otyłość. Niemal jedna piąta Polaków (18%) przynajmniej raz w życiu podjęła walkę ze zbędnymi kilogramami."

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fergus

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Szybki jak błyskawica

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka