Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szybki jak błyskawica
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2025, 19:50
Teraz już chyba dwóch na trzech
Odpisz
24 lipca 2015, 18:22
*Co pierwszy amerykanin cierpi na otyłość :D
Odpisz
24 lipca 2015, 18:23
@mikigra8888: Tak BTW założyłem grupe w ameryce zakazaną
Secretuality
We
Are
Homo-
Sapiens
Odpisz
11 maja 2017, 12:01
@mikigra8888: Tak, napewno.
Odpisz
11 maja 2017, 14:54
nowy internetowy archeolog sie znalazl
Odpisz
11 maja 2017, 15:09
@mikigra8888: Polecan kgfgfhaffghagffjhlggfffghdfgffdhlafglahffgfdgsfhladlafhdgghladgfdafsfffahldgdagsfgdgfggfldfggff
Odpisz
6 sierpnia 2017, 15:25
@mikigra8888: to dziwne bo te 1,2 czy tam 1,6 miliona to musi być kur*a wyjątek... ale taki duży??
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:54
@mikigra8888: pff
Odpisz
30 grudnia 2022, 17:17
@mikigra8888: boze ale slabiacy odkopywacze
Odpisz
14 marca 2021, 00:21
Co piąty mem nie jest w ogóle śmieszny
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2017, 01:11
w Afryce co 60 sekund mija minuta
Odpisz
20 czerwca 2016, 21:08
2/3 cierpi na chudość
Odpisz
24 lipca 2015, 20:18
A co drugi ma za grube kości.
Odpisz
24 lipca 2015, 19:36
Reszta nie widzi w tym nic złego.
Odpisz
24 lipca 2015, 17:45
A reszta na nadwagę...
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 17:08
Co drugi Rosjanin cierpi na pospolitego kaca udowodnione naukowo xd
Odpisz
24 lipca 2015, 16:34
A tymczasem mieszkańcy Afryki, Chin i Indii umierają z głodu.
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 12:43
A reszta amerykańców jest po prostu gruba
Odpisz
19 lipca 2015, 03:19
@Wonsz: Wonsz!
Odpisz
19 lipca 2015, 12:45
Jaki wonsz? ;-;
Odpisz
19 lipca 2015, 13:09
@Wonsz: Rzeczny wonsz!
Odpisz
19 lipca 2015, 13:52
Gdzie? Nie widzę.
Odpisz
19 lipca 2015, 14:02
@Wonsz: Bądź moim wonszem!
Odpisz
19 lipca 2015, 14:49
Znowu się zaczyna D:
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 15:07
@Wonsz: Wonsz rzeczny tudududu
jest niebezpieczny tudududu
Odpisz
24 lipca 2015, 15:15
@DiKarpio: Jak cie chapnie tu dududu
żeczny wonsz tu dududu
to ci tyłek tu dududu
puchnie wcionsz tu dududu
Odpisz
24 lipca 2015, 16:09
@SurMix: Żeczny wonsz!
Odpisz
24 lipca 2015, 15:54
Oni mają wszystko duże więc nie dziwcie się
Odpisz
24 lipca 2015, 15:58
@lolek0240: twój avatar mówi wszystko...
Odpisz
24 lipca 2015, 15:59
@Lubiesiebie: Nie oto chodzi ale podana mi się twój tok myślenia
Odpisz
24 lipca 2015, 15:36
Chyba co trzeci nie cierpi :D
Odpisz
24 lipca 2015, 15:24
Co drugi
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2015, 13:05
a w Polsce?
Odpisz
24 lipca 2015, 15:17
@mooped: Znalazłam taki artykuł, ale nie wiem czy jest prawidłowy:
"Tylko co drugi Polak posiada prawidłową wagę, natomiast aż 46% cierpi na nadwagę lub otyłość. Niemal jedna piąta Polaków (18%) przynajmniej raz w życiu podjęła walkę ze zbędnymi kilogramami."
Odpisz