Zostań ginekologiem - mówili...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2015, 22:28
A ja akurat chcę iść na ginekologa XD
Odpisz
19 lipca 2015, 22:48
@AresXX22: piatka 👋
Odpisz
20 lipca 2015, 08:19
@AresXX22: Na ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 lipca 2015, 13:35
@AresXX22: Uuu będziesz mnie badal? ;P
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:08
@Natalia1402: A chcesz??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 23:21
@AresXX22: Jasne ku*wa pragnę tego :D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 23:26
@Natalia1402: Ja też (lennyface 69)
Odpisz
12 czerwca 2016, 19:43
@Natalia1402: Umawiajcie się na ginekologowanie na prywatnym.
Odpisz
15 lutego 2017, 19:49
@AresXX22: Nie chcę ci psuć frajdy, ale nie jestem pewna czy byś się cieszył, gdyby przyszła taka ,,babcia".... ;-;
Nie tylko młode dziewczyny przychodzą, ale też... wyobraź sobie, że musisz oglądać i badać krocze jakieś starej baby... ;-;
Odpisz
16 lutego 2017, 09:57
Zdaje sobie z tego sprawę.
Odpisz
18 listopada 2017, 17:12
@AresXX22: Czasami warto się poświęcić oglądając stare baby żeby zobaczyć w końcu kilka młodych :)
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:58
@Arturo11: Tyle że pomyśl ile babek myśli sobie aby pójść na takie badania,a ile dziewczyn powyżej 5/10
Odpisz
22 lutego 2020, 19:30
@Natalia1402: mm puszczanie się mm
Odpisz
13 lutego 2016, 18:46
...będzie dobrze,mówili...
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2015, 19:06
Niektórym może się podobać. :p
Odpisz
19 lipca 2015, 19:17
@Vincent1: np. facetom (niektórym)
Odpisz
19 lipca 2015, 19:20
@LaPrincessA: Są też takie kobietki, co może się im podobać.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:09
@Vincent1: Yuri?
Odpisz
19 lipca 2015, 20:11
Możliwe, w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:12
@LaPrincessA: nope sory ale zapach sledzia mnie odrzuca
Odpisz
19 lipca 2015, 20:16
@xAzumiKx: W niektórych "miejscach ginekologicznych" (nwm jak to nazwać kurde XD) są mini pokoiki żeby iść się umyć i nawet dają kapcie jednorazowe XD
Odpisz
19 lipca 2015, 22:11
@Natalia1402: skąd to wiesz?
Odpisz
19 lipca 2015, 22:19
@FanOfMarkiplier: Ma się te kilkanaście lat to się do ginekologa chodzi xdd
Odpisz
19 lipca 2015, 22:26
@Natalia1402: Fajnie było ?
Odpisz
19 lipca 2015, 22:31
@Natalia1402: Ja gdybym miał iść do tego typu lekarza, mógłbym go zabić...
Odpisz
19 lipca 2015, 22:33
@ElAndy: Wiesz ciężko to opisać XD
Odpisz
19 lipca 2015, 22:34
@FanOfMarkiplier: Czemu zabilbys? ;__; Facetom "ginekolog" (wiem ze faceci mają innego lekarza) nie wkłada palców do dupy ;v
Odpisz
19 lipca 2015, 22:38
@Natalia1402: Bo jestem dość wstydliwy... (PS. opiszesz mi wizytę u owego lekarza? [jestem po prostu ciekaw, to będzie 3 zagadka z życia płci przeciwnej jaką rozwiążę])
Odpisz
19 lipca 2015, 22:47
@FanOfMarkiplier: dolanczam sie to prosby ;)
Odpisz
19 lipca 2015, 23:02
@Ahakochamlol: Hmm... w sumie czemuby nie ale może na priv? ;-;
Odpisz
19 lipca 2015, 23:03
@FanOfMarkiplier: No na priv xD
Odpisz
19 lipca 2015, 23:15
@Natalia1402: okej
Odpisz
19 lipca 2015, 23:18
@Ahakochamlol: To zaproś na priv ;3
Odpisz
19 lipca 2015, 23:20
@Natalia1402: nie moge bo uzywam komórki
Odpisz
19 lipca 2015, 23:21
@Ahakochamlol: Kurde xdd na profilu ci nie napisze bo ja też z tel xdd
Odpisz
19 lipca 2015, 23:24
@Natalia1402: to moze jutro? wejde na komuter?
Odpisz
19 lipca 2015, 23:25
@Ahakochamlol: Jasne tylko nie zapomnij ;3
Odpisz
19 lipca 2015, 23:27
@Natalia1402: spoko ;)
Odpisz
19 lipca 2015, 23:28
@Ahakochamlol: Nom ^-^ W sumie może napisze Ci w kom ale nwm bo zaraz dostane miliony strzałek w dół xd
Odpisz
19 lipca 2015, 23:39
@Ahakochamlol: Jesteś zią? ;-; Napiszę ci w kom chyba :d
Odpisz
20 lipca 2015, 23:15
@Natalia1402: Sory ktos mi sie zhaowal na konto wczoraj i to wszystko napisal.
Odpisz
27 lipca 2015, 20:04
@Natalia1402: w sumie mozesz mi napisać ciekawa jestem
Odpisz
19 lipca 2015, 19:23
i ta mina "that's a penis"
Odpisz
19 lipca 2015, 20:17
@smakerek: Brakuje tu teraz tylko tego obrazka z chyba murzynem który mówi "that's a penis" c;
Odpisz
19 lipca 2015, 20:40
@Natalia1402:
Odpisz
19 lipca 2015, 20:40
@Vincent1: Oooo
Odpisz
19 lipca 2015, 22:49
@Vincent1: ty jetes wszedzie
Odpisz
19 lipca 2015, 23:01
@Ahakochamlol: Ze ja? ;3
Odpisz
19 lipca 2015, 23:17
@Natalia1402: nie vincent
Odpisz
22 lipca 2015, 21:17
@Ahakochamlol: Wiem. Bez ze mnie świat był by do d*py.
Odpisz
23 lipca 2015, 00:08
@Vincent1: Prawda
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 12:56
O co chodzi?
Odpisz
20 lipca 2015, 18:11
ginekolog to lekarz nażondów damskich, i raczej jak jest u góry normalna kobieta, to raczej ona się nie cieszy jak musi patrzeć innym na nażondy.
Odpisz
20 lipca 2015, 18:36
a dzięki
Odpisz
20 lipca 2015, 13:34
Ja w swoim życiu "zaliczyłam" tylko 3 wizyty u ginekologa i nie było za fajnie xdd
Odpisz
20 lipca 2015, 14:13
@Natalia1402: masz 16 lat i byłaś u ginekologa trzy razy?
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 14:26
@Reichtangle: Tak. W wieku 14 15 i 16 lat.
Odpisz
20 lipca 2015, 10:51
Tak to jest gdy się za bardzo marzy zamiast najpierw sprawdzić jak to działa.
Odpisz
20 lipca 2015, 01:44
Raczej wątpię by ginekolog byłby pracą marzeń. Na rutynowe "przeglądy" pewnie robi 1 na 10000 kobiet i z tych 10000 wątpię by to robiła akurat ta atrakcyjna. W większości przypadków idą tam kobiety z poważnymi chorobami przez co nam się ta pochwa prędzej zbrzydzi niż spodoba bardziej. Life is brutal.
Odpisz
19 lipca 2015, 21:38
Aha?
Odpisz
19 lipca 2015, 21:16
"Co widziały moje oczy"
Odpisz
19 lipca 2015, 19:57
A tam... Blue Waffle!
Odpisz
19 lipca 2015, 20:21
Nie zgoogluję tego, ale polecam Mucormycosis.
Odpisz
19 lipca 2015, 19:56
Jeśli to facet to ma jakieś niezbyt męskie nogi...
Odpisz
19 lipca 2015, 19:57
@Lumaq: Nie facet. Ginekolog to przecież lekarz od spraw kobiet.
Odpisz
19 lipca 2015, 20:41
Chyba że to Anna Grocka, która chce mieć dziecko.
Odpisz
19 lipca 2015, 21:49
@Lumaq: Zapomnijcie o tym...
Odpisz
19 lipca 2015, 19:51
to som parufki a nie noki!!!!!1111oneone1!
Odpisz
19 lipca 2015, 19:40
"Będzie fajnie"- mówili...
Odpisz
19 lipca 2015, 19:26
No i trzeba jeszcze przyjmować porody...
Odpisz
20 lipca 2015, 09:45
przecież ginekolog tylko bada, a porody się przyjmuje w szpitalu...
Odpisz