Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dawid888

26 lipca 2015, 18:04

A jak gra ma się utrzymać? Wolicie mikropłatności, które nie są obowiązkowe czy reklamy w grze, które zasłaniają pół monitora?

Avatar FlorencjaBall

8 maja 2017, 15:16

@dawid888: Zawsze są kupna opcjonalne typu skórki.

Avatar XxkillerxX

28 lipca 2018, 16:17

@FlorencjaBall: Emotki można jeszcze dodać płatne

Avatar Numinax

20 listopada 2015, 22:56

Tymczasem w EA

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 21:20

Avatar dajboom

27 lipca 2015, 14:27

have Fun

Avatar OrtograficznyPies

27 lipca 2015, 06:10

Czo ta czcionka

Avatar Mijak

26 lipca 2015, 19:24

Ale celem korporacji zazwyczaj nie jest dawanie ludziom radości, a żarabianie pieniędzy. Dawanie ludziom (płatnej) radości to tylko jeden ze środków do tego celu.

Avatar mooped

18 lipca 2015, 12:07

jestem ZA

Avatar fixo12

18 lipca 2015, 16:06

@mooped: Całkowicie darmowe nie mogą być, muszą przynosić zyski.

Avatar AresXX22

18 lipca 2015, 17:48

@fixo12: Zerahypt nie przynosi zysków...

Avatar Soberker

18 lipca 2015, 23:04

@fixo12: Można wprowadzić bonus skiny / itemy dla wyglądu, zawsze znajdą się frajerzy, którzy wydadzą chajsy na nic nie warte itemy do wyglądu...

Avatar AresXX22

19 lipca 2015, 12:44

@Soberker: Dokładnie jak w CS i LOL. Sam CS jest grą płatną ale jeszcze gaben z nas hajs ciśnie!

Avatar amekninja555

26 lipca 2015, 16:53

@AresXX22: Tylko z debili. Ja wszystkie skiny jakie mi dropią daję do kontraktów, żeby potem je sprzedać na rynku Steam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Tacy sami, a ściana między nami

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka