Gdy ktoś pyta, czy go lubię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Hobby dla faceta
Żartownisie
Płać pan
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2015, 14:05
Do you like me?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:07
no
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:07
@vanesska8: I don't even know you ;__;
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:09
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:09
warum? :/
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:11
[]
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:12
@vanesska8: You don't understand,don't you? :D
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:14
:{}
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:15
@vanesska8: I knew you didn't uderstand :P go learn English :P
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:17
co?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:18
@vanesska8: "Wiedziałem,że nie zrozumiałaś :P idź się uczyć angielskiego :P"
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:20
a weź nie rozmawiam stobą
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:22
@vanesska8: Zdanie zaczynamy wielką literą i kropka na końcu.
Z tobą*
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:28
i kończymy kropką*
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:42
Ken...shhhh
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:47
"...I kropka na końcu."
Odpisz
2 sierpnia 2015, 14:57
@DeadExtreme: I tak już nie usunę komentarza.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:24
Wielka litera na początku. :P
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:26
Dałem dużą literę na początku zdania. (Małe ″i″ Duże ″I″)
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:30
"i kończymy kropką*" chodziło mi o to. :P
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:34
Ale to było poprawianie zdania, to tak jakby w połowie zdania dać wielką literę.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:35
A racja,racja mój błąd.Wybacz!Nie zabijaj! :D
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:36
@kamishiro: Nie uciszaj mnie ;___;
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:37
Jak cię zabiję, to jak niby zrobią 3 sezon Tokyo Ghoul?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:38
To za**biste sery o smaku jabłkowym oglądają Tokyo Ghoul'a? :O
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:52
Mam na koncie sporą ilość obejrzanych anime :)
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:58
Spacja po znaku interpunkcyjnym.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:59
Wiem .-. ten błąd popełniłem specjalnie. ;__;
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:01
Napisałem ci długi komentarz na ten temat, ale nie wiem dlaczego musi być sprawdzony przez moda, więc ;___;
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:05
Rip in tear, brotherrrr.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:11
Thanks, bro. ;_;
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:12
To było nawiązanie do Vinesauce Joel'a, tak w ogóle. :v
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:13
Vinesauce Joel'a?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:13
Tak.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:15
Pisząc "Vinesauce Joel'a?" miałem bardziej na myśli to: "Vinesauce Joel'a?Nie znam?" :P
Odpisz
10 marca 2016, 18:00
Wielką literę*
Odpisz
7 sierpnia 2015, 10:49
mi koleżanka pisze 'przytul mnie' ;_; ona być samotna tak bardzo samotna ;_;
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:56
Też tak robię xd
Odpisz
2 sierpnia 2015, 21:40
Od 7 roku życia robię tak samo.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 18:38
I do not have you in the ass. :D
Odpisz