Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2016, 20:20
Co do ostatniego:
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2015, 11:21
Aktor grający Sarumana bez brody, wygląda jak Paździoch
Odpisz
28 lipca 2015, 12:29
@panther500: Gdzie ty tu masz Sarumana? To jest Gandalf.
Odpisz
28 lipca 2015, 16:42
@Frost_: A no tak saruman miał bardziej proste włosy i bardziej zlowrogą twarz a to gandalf biały. Sory mój błąd
Odpisz
28 lipca 2015, 18:33
@panther500: Był Gandalf SZARY i Saruman BIAŁY ,a nie na odwrót.
Odpisz
28 lipca 2015, 20:02
@DiKarpio: Ale po walce z Balrogiem "awansował" na Gandalfa Białego więc obydwaj byli biali.
Odpisz
28 lipca 2015, 21:16
@Moon_Knight: Dziękuję ci za wytłumaczenie tego temu inteligentowi
Odpisz
29 lipca 2015, 07:45
@Moon_Knight: No ,kurna ,rzeczywiście... Pamiętałem tylko to ,że raz Gandalf mówił ,że jest szary ,więc sorry za niewiedze.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 20:35
@Moon_Knight: No problemo.
Odpisz
19 lipca 2015, 15:21
Moja ulubiona postać z Losta ;-; nadal pamiętam jego śmierć ;-;
Odpisz
28 lipca 2015, 13:57
Losta?
Odpisz
28 lipca 2015, 21:18
@Lady1000000: Wiem,że "Lost" się nie odmienia :P
Odpisz
29 lipca 2015, 13:50
Co to Lost?
Odpisz
29 lipca 2015, 14:03
@Lady1000000: Serial .-.
Odpisz
29 lipca 2015, 15:48
;-; Jaki? Zagubieni? 😏
Odpisz
29 lipca 2015, 15:51
@Lady1000000: Tag .-. aż tak słaba z angielskiego? :P
Odpisz
30 lipca 2015, 00:16
Słaba?! Niby czemu?!
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 06:47
@Lady1000000: Bo się pytałaś co to jest "Lost" .-.
Odpisz
30 lipca 2015, 13:51
Bo chciałam wiedzieć? Mogłeś po prostu powiedzieć "Zagubieni"
Odpisz
30 lipca 2015, 13:52
@Lady1000000: Ale oryginalna nazwa to "Lost" oglądałem po angielsku,więc nie wiem jak było po polsku .-.
Odpisz
30 lipca 2015, 16:59
Aż tak słaby z angielskiego?
Odpisz
30 lipca 2015, 23:11
@Lady1000000: Ja akurat jestem dość dobry z angielskiego .-. dlatego oglądałem po angielsku .-.
Odpisz
31 lipca 2015, 22:37
.-.
Odpisz
28 lipca 2015, 23:00
Znowu zgłodniałem po zobaczeniu frytek...
... nie jadłem kolacji ;p
Odpisz
28 lipca 2015, 19:25
Odpisz
19 lipca 2015, 17:03
NIESPODZIEWANE!
AKTORZY MAJĄ RÓŻNE ROLE!
Wow!
Odpisz
28 lipca 2015, 13:22
Np. ten aktor co grał czerwonego powerangersa miał rolę w gejowskim pornolu!
Odpisz
28 lipca 2015, 18:06
@Zohan666: Skąd ty to wiesz? O.o
Odpisz
28 lipca 2015, 18:36
@jpparagorn: On kręcił.
Odpisz
28 lipca 2015, 16:42
O.o frytki to ziemniaki WOW! nie wiedziałem!
Odpisz
28 lipca 2015, 13:49
To odmieniło moje życie...
Odpisz
28 lipca 2015, 13:21
Nie wierzę, tyle frytek z jednego ziemniaka?
Odpisz
28 lipca 2015, 12:52
Co ja robię na przedostatnim zdjęciu?!
Odpisz
23 lipca 2015, 19:17
Wow ale jazda wow Nie wieże wow jeste pieseł wow
Odpisz
28 lipca 2015, 11:03
@ziomek93: Wieża to budynek. Ty możesz nie wierzyć.
Odpisz
28 lipca 2015, 12:38
@SurMix: Zamknij sie
Odpisz
28 lipca 2015, 12:46
@ziomek93: Wynocha do działu z grami.
Odpisz
28 lipca 2015, 12:48
@Zohan666: Mówi to kot który fapie
Odpisz
28 lipca 2015, 12:51
@ziomek93:
Odpisz
28 lipca 2015, 13:18
@Zohan666: Hokus pokus czary mary Idziesz Bo mam Objawy
Odpisz
28 lipca 2015, 13:21
@ziomek93:
Odpisz
28 lipca 2015, 17:09
@Zohan666: Hokus pokus Czary mary idziesz mi kupić browary
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:16
@ziomek93: Mam dziwne wrażenie że ty na Jeja nowy
Odpisz
19 lipca 2015, 16:32
tak, tego żółwia to ku*wa na pewno rozpoznałem...
Odpisz
19 lipca 2015, 16:27
Nie
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2015, 15:27
Jak miałem ku*wa rozpoznać kogoś po żółwiu ninja?
Odpisz
19 lipca 2015, 16:18
Pacz jak się czaił je**ny!
Odpisz
19 lipca 2015, 16:22
Ninja swoich rozpoznawać powinien ;P
Odpisz
19 lipca 2015, 15:40
Pierwszy raz przy oglądaniu Matrixa: Elrond? To ty?
Odpisz