Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2025, 16:00
Polacy mamy to
Odpisz
1 sierpnia 2015, 15:04
<3
Odpisz
1 sierpnia 2015, 15:14
@Hank1212: Wirtus.dno
Odpisz
1 sierpnia 2015, 15:59
@mtista: akurat virtusi są jednymi z najlepszych zawodników w CS GO a poza tym są Polakami co jest największym argumentem za nimi, ale przecież "virtusi gunwo funatik pżećeź liepszy" (błędy zrobione specjalnie) a najgorsze jest to że niektóre z tych osób co tak mówią kibicują polskiej reprezentacji piłki nożnej która jest totalnym gównem ale "to Polacy trzeba kibicować" (nie mówię że nie trzeba ale kibicować dla polskiego gówna a dla polskiej za**bistości nie?) ale co ja tam wiem przecież napi**dalanie Ukrainy panie putinie jest lepsze *rozstawia budkę z zimniokami za długi komentarz*
Odpisz
1 sierpnia 2015, 16:49
@fil341: Może on to napisał spacjalnie żeby zobaczyć jak to ludzi ruszy: ).
Odpisz
1 sierpnia 2015, 16:54
@fil341: Lubię virtusow ale chodzi mi ze zespol izaka mógłby sie tak nazywać :)
Odpisz
1 sierpnia 2015, 17:24
@mtista: w takim razie źle to napisałeś bo wygląda to tak jakbyś obrażał virtusów (uniknął byś gówno burzy) a sam pomysł nawet ciekawy
Odpisz
9 czerwca 2018, 06:58
@fil341: już nie :c
Odpisz
16 czerwca 2021, 16:13
@LanTuFri123: ale teraz anonymo jest (w mojej opinii godni następcy virtusów)
Odpisz
19 lipca 2015, 16:32
Wygrali, bo w Hiszpanii grał Gimper, a jak wiadomo zawsze wygrywa Izak.
Odpisz
13 maja 2021, 10:41
@jacek1s: Jak tam życie?
Odpisz
16 czerwca 2021, 16:12
@AlPoziomka: chyba źle jeśli nie odpisuje
Odpisz
8 grudnia 2019, 00:59
Je**na faszystowska telewizja
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 15:33
Telewizja kłamie, dziennikarze są nierzetelni, pokazywane jest to co podbije oglądalność, a nie rzeczy ważne, informacje są pokazywane w sposób przedstawiający rzeczy innymi niż są, poza tym powtórki, powtórki, powtórki,reklamy, reklamy, reklamy i więcej reklam, do tego dochodzi w pi**u paradokumemtów, i oni się dziwią, że ludzie wolą internet!
ps. gratuluję wygranej.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:49
@dopefish: dobrze gada polac mu
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 19:00
@dopefish: Wróżka prawdę ci powie
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 18:59
Brawo Izaak! Brawo Kubson! Brawo Rock!
Gratuluję polskiej reprezentacji Youtube'a!
Odpisz
6 marca 2016, 11:12
O Izak.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 10:08
RRRROOOOOCCCCKKKK UUUHHHHUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:07
Izak zawsze wygrywa !
Odpisz
2 sierpnia 2015, 17:33
@LuKsTa: chciałęś napisać izak,kubson i rock ponieważ oni stanowili drużyne
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:12
Rock kozak :D
Odpisz
1 sierpnia 2015, 15:29
telewizja kłamie
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:31
@Smashrum: odkryłeś Amerykę
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:14
*Gimper* Znowu wygrał Izak!!! ;(
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:32
No proszę... Brawo! zwycięstwo tylko na 5
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:05
eee Kubson
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:48
zamiast nagłaśniać polskie sukcesy (bo polacy na wielu frontach są dobrzy) to nagłaśniają polskie porażki w piłce nożnej pamiętam wywiad po IEM katowice 2014 zrobili wywiad z pashą to reporter się pyta pashy co to headshot?
Odpisz