Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Chciał tylko pomóc
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2023, 08:51
Ja mam 16 lat i wiem co to przewijanie kasety
Odpisz
29 stycznia 2021, 07:50
XD jeja na kasecie
Odpisz
16 sierpnia 2020, 18:00
Mam 13 lat i znam
Odpisz
21 grudnia 2020, 23:26
@Luzek: Ja też. W końcu to nie jest jakieś trudne zapytać się rodziców co to jest
Odpisz
24 grudnia 2020, 18:40
@wiedeni: xd
Odpisz
26 lipca 2020, 23:23
Ok boomer
Odpisz
10 kwietnia 2023, 12:02
@wiedeni: raczej Rel
Odpisz
24 lipca 2020, 13:45
Ja jestem przyszłym i kumam bo tata mnieuczył
Odpisz
18 października 2014, 12:51
Przewijało się ;)
Odpisz
4 czerwca 2013, 15:42
ja mam 14 i tez znam
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2013, 15:54
nie czaje
Odpisz
26 maja 2019, 12:29
@EvelynnX: wiadomości z przyszłości
Ołówkiem przewijało sie kasete
Odpisz
16 października 2012, 15:26
co to jest to na górze?
Odpisz
24 lipca 2013, 09:36
@mikigames: Na prawdę nie wiesz? Kaseta.
Odpisz
1 czerwca 2012, 19:08
o co chodzi???
Odpisz
30 maja 2012, 17:10
o ***a, ile tu dziesięciolatków ;0
Odpisz
30 maja 2012, 17:53
@mikulek04: Mnie ciekawi ile dorosłych śmiejących się z naszej głupoty.
Odpisz
31 maja 2012, 15:23
@mikulek04: ?
Odpisz
30 maja 2012, 07:18
to kiedy się taśma wykręciła przypadkiem, to wtedy ołówkiem trzeba było ją naciągnąć... czasem się jeszcze bawię kasetkami
Odpisz
30 maja 2012, 10:32
@Baca_online: oj baca przewijało się taśmę a nie wkręcało wykręconą
Odpisz
31 maja 2012, 14:45
@Willchem: przewinąć szybciej jest przecież w odtwarzaczu...
Odpisz
30 maja 2012, 09:51
mam 12 lat i dobrze znam powiązania :)
Odpisz
30 maja 2012, 10:15
@rotop: Ja mam 13 i też to znam :]
Odpisz
30 maja 2012, 10:50
@mera99: Ja mam też 13 lat i też to pamiętam :D fajne były te kasety :D
Odpisz
30 maja 2012, 17:04
bardzo fajne, mam ich całą szafę ale nie mam gdzie odtwarzać :(
Odpisz
31 maja 2012, 11:13
@mera99: Ja mam jeszcze odtwarzacz do tych kaset, gdzieś na dnie szafy pod kasetami leży, ale nie wiem czy działa :D
Odpisz
30 maja 2012, 14:06
Nudzą mnie już takie obrazki :|
Odpisz
30 maja 2012, 20:03
@Sauron: Mnie też to nudzi. Zawsze w komentarzach później można znaleźć posty od dzieci, którzy się chwalą, że wiedzą co to jest i szpanują jakie to są dorosłe.
Odpisz
30 maja 2012, 11:21
Mogę się założyć, że już teraz 80% dzieciaków do 10 lat nie zna powiązania.
Ach, miałem w dzieciństwie z dwadzieścia takich kaset z bajkami....
Odpisz
30 maja 2012, 14:01
@Phoenix97: ja się zaliczam do tych 20%
(trochę się wkurzyłem po tym komentarzu bo ja mam 10 lat ale wiem jakie to powiązanie i rozumiem cię)
Odpisz
30 maja 2012, 16:19
@NIXDOR: tez mam 10 :P
Odpisz
30 maja 2012, 16:40
LOL ja też mam 10 ! ;D A przy okazji ołówek do tej dziurki się wkłada,kręci i tak się przewija muzyczkę od pochątku :).Też tak robiłem.
Odpisz
30 maja 2012, 18:01
@Phoenix97: żal ołówek każdy pamięta a kasetę to ci co się urodzili nie za bardzo ale 69-70 procent pamięta każde .
Odpisz