Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Tacy to pożyją
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2015, 10:00
If Estonia can into Scandinavic, can Karelia, Kola and Ingria into Scandinavic?
Odpisz
25 lipca 2015, 21:27
balle co wy odpierdzielacie?
Grecja spłacać długi!
USA tylko uważaj bo jeszcze bardziej się roztyjesz!
Polandball... aaa z resztą....
Odpisz
31 lipca 2015, 09:59
@world_ball: A ja?
Odpisz
20 lipca 2015, 20:06
Polsko,kreatywna nazwa dla rakiety
Odpisz
20 lipca 2015, 20:39
Jedno i drugie można ujeżdżać.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 12:20
@Nozmor: Bedum tsss!
Odpisz
22 lipca 2015, 00:13
@Ziemniok:
Odpisz
21 lipca 2015, 10:29
Krajem skandynawskim jupiiiii!
Odpisz
21 lipca 2015, 09:11
No i to schrzanił...
Odpisz
21 lipca 2015, 07:49
Ciekawe czego chciała Rosja... :D
...oczywiście pokoju......
Odpisz
21 lipca 2015, 01:09
Widziałem to kilka dni temu na angielskiej stronie i jedyne złe tłumaczenie to to że finlandia w orginale nie piła energetyka z kofeiną tylko wóde..., nie wiem czy to błąd w tłumaczeniu czy zatajnie słów?
Odpisz
20 lipca 2015, 20:36
taki dzień na świecie był by genialny!
Odpisz
20 lipca 2015, 20:54
@adat26: Terroryści, ekhem, terroryści.
Odpisz
20 lipca 2015, 20:57
Chciałbym aby nie było terrorystów. Problem?
Odpisz
20 lipca 2015, 21:00
@Macio29: Ale terroryści tez mieli by życzenie za free, i mogli by pierwsi je wykorzystać.
Odpisz
20 lipca 2015, 21:05
A gdybym powiedział to o 00.01 terroryści wtedy śpią.
Odpisz
20 lipca 2015, 21:10
@Macio29: zło nigdy nie śpi
Odpisz
20 lipca 2015, 22:33
@Macio29: Terro nigdy nie śpi.
Odpisz
21 lipca 2015, 00:26
@Macio29: musiałbyś żyć blisko strefy -12
Odpisz
20 lipca 2015, 23:45
po co Polsce dobrobyt, dużo pracy jak można pie**olnąć sobie rakiete
Odpisz
20 lipca 2015, 21:10
Włochy z portal gunem :D
Odpisz
20 lipca 2015, 21:11
@UkradliMiNick: Meksyk :v
Odpisz
20 lipca 2015, 21:15
@UkradliMiNick: Meksyk przyjacielu :v
Odpisz
20 lipca 2015, 21:37
@UkradliMiNick: Bład nie ważny, ważne że fan Portala! *Pjona!*
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 22:05
@MokryAdam: Wut, na pierwszy rzut oka wygląda mi na włochy ;-;
Odpisz
20 lipca 2015, 22:06
@UkradliMiNick: Kto ci ukradł nick?
Odpisz
20 lipca 2015, 22:07
@mante: Predator_PL
Do ku*wy nędzy, przestańcie się o to pytać! ;-;
Odpisz
20 lipca 2015, 22:19
@UkradliMiNick: Fajny avatar.
Odpisz
21 lipca 2015, 08:56
@UkradliMiNick: XD
Odpisz
21 lipca 2015, 08:57
@UkradliMiNick: Ale na pierwszy rzut oka widzisz też sombrero :v
Odpisz
21 lipca 2015, 11:12
@UkradliMiNick: No tak, to tak jakby Włochy w sombrero :v Ekhem.. *cały czas ma wyciągniętą rękę do pjony :c*
Odpisz
21 lipca 2015, 13:33
@MrSandwichPL: *pjona*
Odpisz
20 lipca 2015, 20:48
ja bym na życzenie se dał: poprosze jeszcze 15 życzeń
Odpisz
20 lipca 2015, 21:26
@KotPrezesa112: sobie*
Odpisz
20 lipca 2015, 21:26
@KotPrezesa112: sobie*
Odpisz
20 lipca 2015, 21:26
@KotPrezesa112: sobie*
Odpisz
21 lipca 2015, 10:51
@Kacukox: pochwała,że ci sie chciało czekać 30s na kolejny komentarz
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 21:27
@KotPrezesa112: striplowało się xD i jeszcze dostałem kolejne plusy :D
Odpisz
22 lipca 2015, 11:03
@Kacukox: ...
Odpisz
20 lipca 2015, 21:13
Polska jak zawsze najlepsza :D
Odpisz
20 lipca 2015, 21:09
Takie... Piękne...
Odpisz
20 lipca 2015, 21:04
Poland can into Space xD
Odpisz
20 lipca 2015, 20:12
O co chodzi z Argentyną ?
Odpisz
20 lipca 2015, 20:21
Chcą być białymi ludźmi.
Odpisz
20 lipca 2015, 20:52
Argentynczycy mówią o sobie, że ich kraj to państwo białych ludzi, a Brazylia to kraj zamieszkany przez mulatow i murzynów.
Odpisz