Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Brachiozaur08

31 lipca 2015, 10:00

If Estonia can into Scandinavic, can Karelia, Kola and Ingria into Scandinavic?

Avatar world_ball

25 lipca 2015, 21:27

balle co wy odpierdzielacie?
Grecja spłacać długi!
USA tylko uważaj bo jeszcze bardziej się roztyjesz!
Polandball... aaa z resztą....

Avatar Brachiozaur08

31 lipca 2015, 09:59

@world_ball: A ja?

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2015, 20:06

Polsko,kreatywna nazwa dla rakiety

Avatar Nozmor

20 lipca 2015, 20:39

Jedno i drugie można ujeżdżać.

Avatar Ziemniok

Edytowano - 21 lipca 2015, 12:20

@Nozmor: Bedum tsss!

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2015, 00:13

Avatar carmilion

21 lipca 2015, 10:29

Krajem skandynawskim jupiiiii!

Avatar gabisoch

21 lipca 2015, 09:11

No i to schrzanił...

Avatar LukeSkywalkerrr

21 lipca 2015, 07:49

Ciekawe czego chciała Rosja... :D
...oczywiście pokoju......

Avatar IgorGeneral

21 lipca 2015, 01:09

Widziałem to kilka dni temu na angielskiej stronie i jedyne złe tłumaczenie to to że finlandia w orginale nie piła energetyka z kofeiną tylko wóde..., nie wiem czy to błąd w tłumaczeniu czy zatajnie słów?

Avatar adat26

20 lipca 2015, 20:36

taki dzień na świecie był by genialny!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar JestemSzajbusZbfxD

20 lipca 2015, 22:33

@Macio29: Terro nigdy nie śpi.

Avatar bylejakbylegdzie

21 lipca 2015, 00:26

@Macio29: musiałbyś żyć blisko strefy -12

Avatar Angela336

20 lipca 2015, 23:45

po co Polsce dobrobyt, dużo pracy jak można pie**olnąć sobie rakiete

Avatar UkradliMiNick

20 lipca 2015, 21:10

Włochy z portal gunem :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MrSandwichPL

21 lipca 2015, 11:12

@UkradliMiNick: No tak, to tak jakby Włochy w sombrero :v Ekhem.. *cały czas ma wyciągniętą rękę do pjony :c*

Avatar UkradliMiNick

21 lipca 2015, 13:33

@MrSandwichPL: *pjona*

Avatar KotPrezesa112

20 lipca 2015, 20:48

ja bym na życzenie se dał: poprosze jeszcze 15 życzeń

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Kacukox

Edytowano - 21 lipca 2015, 21:27

@KotPrezesa112: striplowało się xD i jeszcze dostałem kolejne plusy :D

Avatar KotPrezesa112

22 lipca 2015, 11:03

@Kacukox: ...

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2015, 21:13

Polska jak zawsze najlepsza :D

Avatar Galathiel

20 lipca 2015, 21:09

Takie... Piękne...

Avatar Lacoste

20 lipca 2015, 21:04

Poland can into Space xD

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2015, 20:12

O co chodzi z Argentyną ?

Avatar
Aryman

20 lipca 2015, 20:21

Chcą być białymi ludźmi.

Avatar Sauron

20 lipca 2015, 20:52

Argentynczycy mówią o sobie, że ich kraj to państwo białych ludzi, a Brazylia to kraj zamieszkany przez mulatow i murzynów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Tacy to pożyją

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka