Poznaj mojego nowego pomocnika
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 lutego 2025, 16:02
Ach tak kut@s
Odpisz
28 lipca 2015, 20:10
yyy...Dick w języku angielski to ku*as wpiście sobie w Google tłumacz angielsko polski to wam wyskoczy co znaczy Dick
Odpisz
21 września 2017, 14:20
@pixal: serio ku*wa? nie wiedziałem
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 23:01
*Zły obrazek*
Odpisz
22 lipca 2015, 11:12
Po agnielsku było my dick...Poprzedni robin (ten po Jasonie Toddzie) nie chciał żyć w cieniu batmana i teraz jest night wingiem a jego imie to Grayson Dick dlatego po anielsku ten obrazek miał sens :#
Odpisz
22 lipca 2015, 12:02
@Lacoste: nightwing był pierwszym robinem, tak mi się przynajmniej wydaje
Odpisz
22 lipca 2015, 14:11
@grochuwa: Aaaa no tak :/ 2 był Jason Todd ale Joker go "zabił" (todd był rycerzem Arkham a teraz jest Red Hood'em) a 3 jest ten umięśniony pasza biceps o podobnej fryzurze co Enzzi :D
Odpisz
22 lipca 2015, 15:56
@Lacoste: W komiksach Jason umarł naprawdę i został wskszeszony
Odpisz
22 lipca 2015, 21:35
@Lacoste: nadal źle XD 3 robin jest Red Robin i jest znany ze swoich umiejętności detektywistycznych oraz inteligencji
Odpisz
22 lipca 2015, 21:54
@grochuwa: Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck ;c
Odpisz
22 lipca 2015, 22:34
@Lacoste: Ten obrazek ma sens po anielsku? Śmieszna literówka Ci się wkradła :).
Odpisz
22 lipca 2015, 10:27
Po angielsku lepsze...
Odpisz
22 lipca 2015, 18:01
to "howdy" jest najlepsze XD
Odpisz
22 lipca 2015, 15:03
WTF ? kto nazywa dziecko wacek , albo chociaż mówi wacek a nie wacławek albo wacław
Odpisz
22 lipca 2015, 11:50
Ale ten Wacek obrośnięty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lipca 2015, 10:55
Odpisz
22 lipca 2015, 11:49
Już wiem czemu Batman się nie uśmiecha ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 11:10
Ciekawe, gdzie go trzymał.
Odpisz
22 lipca 2015, 10:59
Po angielsku lepsze bo to jest gra słów czyli dick (chya każdy wie co to znaczy) oraz Dick czyli imię.
Odpisz
22 lipca 2015, 10:40
Adminie, czemu zawsze tłumaczysz gdy komiks opiera się na żarcie slownym?
Odpisz
22 lipca 2015, 10:31
Jestę zboczonę :»
Odpisz
22 lipca 2015, 10:08
bez kom.
Odpisz
22 lipca 2015, 10:26
@PROhejter: To po co komentujesz?
Odpisz
22 lipca 2015, 10:21
*BatWacek
*Batdrożdżach
Odpisz
22 lipca 2015, 10:18
W oryginale pewnie było Dick ( chyba że jest jeszcze jakieś określenie imienne dla penisa w języku angielskim)
Odpisz