Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Nie idź!
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2022, 19:29
Co przedstawia ten nad polem bitwy
Odpisz
3 sierpnia 2019, 18:07
1 to Yggdrasil
Odpisz
10 lipca 2016, 12:38
2 mam na tapecie w telefonie
Odpisz
16 lutego 2016, 20:30
Jestem 5.
Odpisz
31 stycznia 2016, 13:02
lodowy jest kozacki
Odpisz
21 lipca 2015, 20:47
1 Natura
2 Ogień
3 Mrok
4 Woda
5 Powietrze
6 Wojna
7 Ziemia
8 Śmierć
9 Las
10 Mróz
Napiszcie jeśli sądzicie że popełniłem błąd
Odpisz
21 lipca 2015, 23:59
@RojowniaRoja: 3 i 8 bardziej wyglądają mi na Dracoliche (Drakolicze)
Odpisz
23 grudnia 2015, 12:20
@RojowniaRoja: 5 to chyba smok pustynny.
Odpisz
18 listopada 2015, 14:47
Smok lasu jest piękny!
Odpisz
1 października 2015, 10:07
Ja chcę takiego smoka.
Odpisz
20 lipca 2015, 16:19
A gdzie Śmierciodkrzydły Neltharion?
Odpisz
23 lipca 2015, 15:39
@Crobat: Grasz w Hearthstone'a, ale nie w WoWa, nieprawdaż?
Odpisz
23 lipca 2015, 15:44
@HakerskaOpoka: Dokładnie na odwyrtkę,przy okazji będąc sporawą biblioteką lore,a co?
Odpisz
23 lipca 2015, 15:59
@Crobat: Ciekawe, ja gram w obydwie gry (w HS dla zabicia czasu), i powiem ci, że każda osoba grająca w WoWa którą znam nie lubi polskiego tłumaczenia. Dlatego trochę się zdziwiłem. Co do lore'u, to naczytałem się książek i stron na wiki drugie tyle, ile się nagrałem w WoWa (nadrabiam zaległości, bo niechętnie się przyznam, ale zacząłem od WoWa, nie od Warcrafta, a teraz przechodzę jedynkę na DOS-Boxie).
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 16:01
@HakerskaOpoka: Mnie tam wkurzają tylko nazwiska (Dumnar,Piekłorycz-serio?),ale niektóre tłumaczenia mi się podobają (najbardziej Doomhammer na Zgładziciel).
Chciałbym w piersze warcrafty zagrać ;-;
Jakie książki czytałeś?
Odpisz
23 lipca 2015, 16:26
@Crobat: Książki dopiero zbieram, czytałem Zbrodnie Wojenne (War Crimes, wyciągnąłem się tak, że przeczytałem w 5 dni), zaczynam The Shattering. Chwilowo nie mam więcej książek (finanse - głównie idą na abonament), ale za to siedzę po nocach na wiki i studiuję całą linię czasu (bywało, że wchodziłem w artykuł o Thrallu, a za chwilę miałem otwartych 40 kart z innymi postaciami czy wydarzeniami), bardzo mi się podoba historia Draenei, Tytanów, Blood Elfów i Orków. A żeby zagrać w pierwszego Warcrafta wystarzczy mieć jakiś emulator MS-DOS'u (najlepiej program DOS-Box) i pobrać Warcrafta z netu :P
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 16:29
@HakerskaOpoka: Na wiki też tak miałem z kartami xD
Też mam Zbrodnie wojenne.Poza tym na półce grzecznie leżą Vol'Jin:Cienie Hordy (Vol'Jin najlepsza postać w Azeroth ^^) i Arthas:Rise of the Lich King,obie gorąco polecam.
Odpisz
23 lipca 2015, 17:12
@Crobat: Dzięki, na pewno poszukam. Widać znalazłem bratnią duszę na jeja :D w Warhammera 40k też grałem, ale tylko w Squad Command, a w Pokemony tylko w Red, więc chyba jestem trochę mniej w nich od ciebie rozeznany.
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 17:13
@HakerskaOpoka: :D
Z Warhammera na pc to grałem jeno w Space Marines.W stołowego w ogóle,ale zbieram figurki.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2015, 11:55
@Crobat: Jestem.
Sorry za spóźnienie
Odpisz
5 sierpnia 2015, 22:26
Ostatni
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:30
Kocham smoki
Odpisz
24 lipca 2015, 11:49
Mi najbardziej się podoba 1. Chociaż ten 3 też jest niezły :)
Odpisz
22 lipca 2015, 18:03
Po ch*ja smokowi morskiemu skrzydła?
Odpisz
22 lipca 2015, 22:52
@Pani_Koza: Może też lata, a jak nie, to działają jako swego rodzaju przyspieszenie pod wodą. Ale jedno jest pewne - wyglądają genialnie :D
Odpisz
22 lipca 2015, 12:07
Hmm, Wojny. I gdzie SMAUG!
Odpisz
22 lipca 2015, 09:54
Pff Amatorzy
Odpisz