Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 kwietnia 2016, 18:42
gdy oddajesz test 6-usto
klasisty i dostajesz to
Odpisz
2 marca 2016, 17:17
ta mina
Odpisz
29 stycznia 2016, 20:19
O co chodzi
Odpisz
3 czerwca 2017, 19:28
@lucas123: wracaj do minecrafta
Odpisz
20 lipca 2015, 22:20
Dwójka i trójka najlepsze <3
Odpisz
22 lipca 2015, 20:18
@Crobat: Jedynka i trójka <3
Odpisz
10 listopada 2015, 21:54
@Crobat: Jedynka, czwórka i Twinsanity BEST
Odpisz
21 lipca 2015, 00:16
Moje dzieciństwo. ..
Odpisz
23 lipca 2015, 00:47
@rozwalgo: I moje ;)
Odpisz
23 lipca 2015, 02:34
@rozwalgo: W moim dziecinstwie sie na miecze walczylo i gralo w pilke na trzepaku. :)
Odpisz
23 lipca 2015, 04:16
@szkrymega: Miecze? Patyki...
Odpisz
22 sierpnia 2015, 00:05
@Meuflagiator2000: Bardzo przepraszam że tak późno odpisuje. Patyki to akurat nie były ale z drewna miecze wykonane. Jak bylem maly to sie nie gralo w gry na niczym, ja ewentualnie gralem w Pesa 06. Jeszcze raz przepraszam ze tak pozno odpisuje ;)
Odpisz
22 sierpnia 2015, 15:21
@szkrymega: Wyniki hibernacji, spoko.
Odpisz
23 lipca 2015, 09:54
Ja mam wszystkie części Crasha starsze i nowsze tak samo Ratcheta & Clanka ale brat zepsuł PS2 ;( a ps1 nie mam już
Odpisz
23 lipca 2015, 06:14
mam jeszcze starą ps i do tego tą płytę
Odpisz
20 lipca 2015, 22:08
Crash Bandicoot- Ku*wa.
Odpisz
20 lipca 2015, 22:51
@NightShadePL: To było ekstra. Jestem ciekawa czy ktoś zna grę o tym fioletowym smoku na literę s... chyba Spyro (spajro) XD
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2015, 23:18
@Natalia1402: Dokładnie tak,mam gdzieś płytę,ale nie mam plejstejszyn ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 20:18
@Natalia1402: Crash i Spyro to moje dwie ulubione gry z dzieciństwa ;)
Odpisz
23 lipca 2015, 00:26
@JustPlayGames: Dokładnie ^-^ Kiedyś to się grało w takie gry :3 Trzeba było spać o 20 a do 21 się siedziało i grało na plejstejszyn ♡
Odpisz
23 lipca 2015, 00:45
@Natalia1402: Pamiętam, że w dzieciństwie zabierałem plejaka do pokoju mamy i graliśmy po nocach w łóżku. Ah, to były czasy. Dzięki za poparcie, łapaj łapkę ;).
Odpisz
23 lipca 2015, 01:23
@JustPlayGames: Nooo. Ja pamiętam jak z moja mama gralysmy na zmianę w jakiś tam poziom żeby go przejść i na internecie się sprawdzalo jak to się robi xD
Odpisz
22 lipca 2015, 23:50
Mam płyte, ale na żadnym z 4 telewizorów nie działa ;-; ostatni dobry tv był wywalony przez moich rodziców bez mojej wiedzy.
Odpisz
22 lipca 2015, 22:59
Nie lubiłem tego nigdy :/
Odpisz
22 lipca 2015, 20:06
Ja to pamiętam! Po prostu to jest takie smutne, gdy pociągnąłeś ciut za bardzo kontroler i starasz się dojść do niego, ale na marne i wtedy musisz wszystko powtarzać ;c Strasznie podłe.
Odpisz
21 lipca 2015, 12:37
Tagi w Los Santos 99 ze 100 :'(
Odpisz