Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SharpNeedle

9 maja 2016, 16:17

Robin Śmieć.

Avatar kostken

26 stycznia 2016, 20:09

its tru

Avatar gabisoch

7 listopada 2015, 19:35

To już jest po prostu wyśmianie filmu/bajki i bohaterów...

Avatar gobo333

8 sierpnia 2015, 14:56

Czysta prawda

Avatar Kivera

3 sierpnia 2015, 06:34

Raven najlepsza :(

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2015, 15:42

Animacje co raz częściej schodzą na psy z wyjątkiem tych z CD Comics, których i tak jest mało.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar goldymisiek

31 lipca 2015, 17:07

Avatar TheTemplar

31 lipca 2015, 17:27

@goldymisiek: Zielony - wola
Niebieski - nadzieja
Fioletowy - współczucie
Biały/Szary - życie
Czerwony - gniew
Pomarańczowy - chciwość
Żółty - strach (powodowanie strachu u innych)
Czarny - śmierć

Avatar albatrosia

28 lipca 2015, 14:13

To drugie nie byłoby takie złe, gdyby nie masakrowało pierwszego.

Avatar JackSpicer

26 lipca 2015, 00:18

Szkoda że nie ma 2 kanału cn z tymi starymi kreskówkami.

Avatar NightmareNes

24 lipca 2015, 20:01

Zarówno Młodzi Tytani jak i Xaolin: Pojedynek Mistrzów, to były moje ulubione kreskówki. Potem zrobili te kontynuacje i aż się płakać chce. Cofnęli postacie do przedszkola, zrobili karykatury ich charakterów, a potem wcisnęli do durnej komedyjki. Może ci co nie oglądali oryginału mogą to polubić, ale dla mnie oglądanie tego to miażdżenie wszystkiego co dobre z dzieciństwa.

Avatar Nameless

23 lipca 2015, 07:13

Jezu jak ja za tym tęsknie. Wspolczuje przyszłym pokoleniom ze będą miały ch**owe dziecinstwo.

Avatar ShadoV1512

23 lipca 2015, 21:21

@Nameless: ja na szczęście zdążyłem na prawdziwych Młodych Tytanów

Avatar Smerfetka2311

23 lipca 2015, 21:37

@ShadoV1512: Ja też ich pamiętamałm, ale potem z czasem już zapomiałam i pamiętałam aby Raven

Avatar MichaXXD

24 lipca 2015, 11:18

@Nameless: Tak samo mówiło poprzednie pokolenie, i poprzednie, i poprzednie....

Avatar gabrysplodowski

24 lipca 2015, 10:52

kiedy ja oglądałem oryginał ....

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 09:36

bullshit bullshit everywhere

Avatar xAzumiKx

24 lipca 2015, 09:17

ja lubie oba

Avatar PanSowa12

23 lipca 2015, 22:58

GO! mi zbrzydło kiedy obejrzałem oryginał

Avatar Goral796

Edytowano - 22 lipca 2015, 02:21

To jest dziwne nawet te postacie nie przypominaja tych z 2003
Robin mimo ze nie mial supermocy byl odwaznym liderem a teraz zrobili z niego jakas za przeproszeniem pi*de ktora stara sie natretnie chodzic z gwiazdka
A moja ulubiona postac Cyborg kiedys byl lekko gburowatym dazacym do jeszcze wiekszej sily pol czlowiekiem pol maszyna troche sie tym przejmowal ze w wiekszosci jest z metalu a teraz? Zrobili z niego jakis chodzacy toster
Bestie to chyba jakis 6 latek gra Gwiazdka caly czas obchodzi te swoje swieta ze swojej dawnej planety dawniej tego niebylo a Raven jest jakas za bardzo pogodna i szczesliwa na co dzien jak na corke Demona. Bullshit

Avatar jpparagorn

22 lipca 2015, 11:24

@Goral796: Raven była za**bista z całą swoją tajemnivzością

Avatar TheBoss

23 lipca 2015, 18:00

@jpparagorn: Racja, ona była najlepsza

Avatar Lubiesiebie

23 lipca 2015, 19:36

@jpparagorn: A ja lubiłam starą Gwiazdkę, bo była fajna c:

Avatar shizofrenik

23 lipca 2015, 22:37

@jpparagorn: Zgadzam się. Raven była za**bista

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Tymi się chodzi

Pilne

Nieuczciwa ocena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka