Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2015, 21:07
Czy tylko ja staje z tyłu autobusu, aby mieć bliżej do drzwi?
Odpisz
21 lipca 2015, 00:51
@Macio29: z tyłu bliżej do dźwi????
_______
|X......... >
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XXXXX|
będąc z tyłu jesteś dalej od drzwi
Odpisz
21 lipca 2015, 06:42
@bylejakbylegdzie: Ale ci co siedzą idą: prawo,prawo,prosto,prawo lub lewo,lewo,prosto,prawo a ją tylko prosto więc mam bliżej.
Odpisz
21 lipca 2015, 06:45
@bylejakbylegdzie: Chyba że mówisz o autobusach jedno drzwiowych, bo u mnie w mieście są same 2 drzwiowe, jedne z tyłu, a drugie z przodu.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2015, 06:49
@Macio29: takie coś:
_____
|
|....,,,...|
|....,,,...|
|....,,,...|
|....,,,...|
|_____
Odpisz
29 lipca 2015, 18:35
@Macio29: On mieszka na wsi on nie widział autobusów 4 drzwiowych.
Odpisz
29 lipca 2015, 19:45
@bylejakbylegdzie: Są też autobusy, które mają drzwi z tyłu.
Odpisz
29 lipca 2015, 22:47
@bylejakbylegdzie: Ucz mnie mistrzu !!
Odpisz
29 lipca 2015, 21:26
A najbardziej przykre jest, gdy osoba siedząca obok przesiada się od razu, gdy tylko zwolni się inne miejsce. :<
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2015, 20:04
Najgorzej jak zrobi tak menel czy baba z śmierdzącym psem
Odpisz
29 lipca 2015, 19:26
W Niemczech, jak jest ostatnie wolne miejsce, to zostaje wolne.
Odpisz
29 lipca 2015, 19:11
A ja po prostu nie ogarniam o co kaman.
Odpisz
29 lipca 2015, 18:49
Ale jakby to była 9/10 dziewczyna, to nikt by nie narzekał.
Odpisz
29 lipca 2015, 19:04
@FD_God: czyzby pan widział reklame kfs
Odpisz
29 lipca 2015, 18:35
ja to mam codziennie
Odpisz
29 lipca 2015, 18:31
Zazwyczaj jest to jakiś obrzydliwy śmierdziuch.
Odpisz
29 lipca 2015, 18:24
I te ucięte okno xd
Odpisz
29 lipca 2015, 18:11
na początku myślałem że to wyciąg narciarski
Odpisz
21 lipca 2015, 02:17
Może chciał mieć towarzystwo :D
Odpisz
20 lipca 2015, 21:47
Pewnie! Aspołeczne gbury są wszędzie.
Odpisz