Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macio29

20 lipca 2015, 21:07

Czy tylko ja staje z tyłu autobusu, aby mieć bliżej do drzwi?

Avatar bylejakbylegdzie

21 lipca 2015, 00:51

@Macio29: z tyłu bliżej do dźwi????
_______
|X......... >
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XX,,,,XX|
|XXXXX|

będąc z tyłu jesteś dalej od drzwi

Avatar Macio29

21 lipca 2015, 06:42

@bylejakbylegdzie: Ale ci co siedzą idą: prawo,prawo,prosto,prawo lub lewo,lewo,prosto,prawo a ją tylko prosto więc mam bliżej.

Avatar Macio29

21 lipca 2015, 06:45

@bylejakbylegdzie: Chyba że mówisz o autobusach jedno drzwiowych, bo u mnie w mieście są same 2 drzwiowe, jedne z tyłu, a drugie z przodu.

Avatar Macio29

Edytowano - 21 lipca 2015, 06:49

@Macio29: takie coś:
_____
|
|....,,,...|
|....,,,...|
|....,,,...|
|....,,,...|
|_____

Avatar messi16

29 lipca 2015, 18:35

@Macio29: On mieszka na wsi on nie widział autobusów 4 drzwiowych.

Avatar corvus

29 lipca 2015, 19:45

@bylejakbylegdzie: Są też autobusy, które mają drzwi z tyłu.

Avatar abisiowata

29 lipca 2015, 22:47

@bylejakbylegdzie: Ucz mnie mistrzu !!

Avatar MruczekV

29 lipca 2015, 21:26

A najbardziej przykre jest, gdy osoba siedząca obok przesiada się od razu, gdy tylko zwolni się inne miejsce. :<

Avatar JPsoldier

Edytowano - 29 lipca 2015, 20:04

Najgorzej jak zrobi tak menel czy baba z śmierdzącym psem

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 19:26

W Niemczech, jak jest ostatnie wolne miejsce, to zostaje wolne.

Avatar Kivera

29 lipca 2015, 19:11

A ja po prostu nie ogarniam o co kaman.

Avatar FD_God

29 lipca 2015, 18:49

Ale jakby to była 9/10 dziewczyna, to nikt by nie narzekał.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 19:04

@FD_God: czyzby pan widział reklame kfs

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 18:35

ja to mam codziennie

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 18:31

Zazwyczaj jest to jakiś obrzydliwy śmierdziuch.

Avatar Gurinno

29 lipca 2015, 18:24

I te ucięte okno xd

Avatar seba745

29 lipca 2015, 18:11

na początku myślałem że to wyciąg narciarski

Avatar MagicznaAlpakaSzatana

21 lipca 2015, 02:17

Może chciał mieć towarzystwo :D

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2015, 21:47

Pewnie! Aspołeczne gbury są wszędzie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nieuczciwa ocena

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka