Już niedługo będziesz mój
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2015, 22:45
Ale masz owłosionego pindola
Odpisz
7 lutego 2018, 12:53
@DominiqPL: co ty de**lu pieprzysz??
Odpisz
22 lipca 2015, 13:29
soon...
Odpisz
22 lipca 2015, 14:09
@xXkuba22Xx: O nie! GN napisał komentarz z małej litery!
Odpisz
22 lipca 2015, 14:58
@Natalia1402: Wyjdź i nie wracaj. Z wielu powodów. i to nie jest grammar nazi idiotko, przyjrzyj się awatarowi.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 15:21
@VaultHunter: Nie wyzywaj szczylu ;__; Poza tym wiedzę ze nie masz pojęcia o czymś takim jak ironia xdd
Odpisz
22 lipca 2015, 16:32
@Natalia1402: jestem anty grammar-nazi, nie lubię ciągłego poprawiania błędów.
Odpisz
22 lipca 2015, 18:01
@xXkuba22Xx: Wiem przecież xd Dlatego napisałam dla jaj ze GN napisał z małej litery ale widzę ze ktoś nie ma pojęcia o ironii ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 21:18
@Natalia1402: jeśli ktoś tu nie ma pojęcia o ironii to chyba tylko ty, ironia nie tak działa, mogę powiedzieć, że masz na imię Kacper, chociaż koło nicku pisze Natalia... i to według ciebie jest ironia?
Odpisz
22 lipca 2015, 22:00
@Natalia1402: Niestety jak najbardziej mogę się po tobie spodziewać wszystkiego. I nie obrażaj osoby od siebie starszej od szczyla bo się poniżasz. Wpierw się patrzy na profil, zastanawia się i dopiero się coś pisze.
Odpisz
22 lipca 2015, 13:14
czy tylko ja zauważyłam kota
Odpisz
22 lipca 2015, 14:18
@vanesska8: You don't say *ktoś pomoże i wstawi obrazek*
Odpisz
23 lipca 2015, 16:26
@Lubiesiebie: a oto i odpowiedż ''zjem cię''
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2016, 14:13
@Lubiesiebie: (I ten zapłon)
Odpisz
22 lipca 2015, 12:54
Sylwester i Tweety :)
Odpisz
22 lipca 2015, 12:21
Pidgey!
Odpisz