Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pegi1337

3 sierpnia 2015, 21:29

@KontoUsunięte: Mam napisać, że dziękuję?

To teraz wyciągamy karteczki.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 23:44

@Pegi1337: Pierwszy raz widzę tę słynną ,,Kłótnię w 'Internetach' ". Pegi, jesteś jak moja pani od języka polskiego, a mam do kobiety szacunek.(∩_∩)

Avatar ArcyMarian

28 lipca 2015, 15:54

Grube

Avatar pancerny366

Edytowano - 28 lipca 2015, 15:10

Mam takiego samego tygrysa.

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2015, 22:28

what? what? WHAT?

Avatar Pegi1337

Edytowano - 21 lipca 2015, 22:38

That, bitch!

Kiedy piszę odpowiedzi do komentarzy, to dzieci płaczą...

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2015, 23:08

@Pegi1337: łee przez ciebie sie poryczalam.... zart.... nie smieszne

Avatar Pegi1337

Edytowano - 21 lipca 2015, 23:12

Popłakałam, jak już.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 15:32

@Pegi1337: moge mowic jak chce (pisac)

Avatar Pegi1337

26 lipca 2015, 15:38

Nie zapomnij o wielkiej literze na początku i kropce na końcu.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 15:45

@Pegi1337: to komentarz nie zadanie z polskiego...

Avatar Pegi1337

26 lipca 2015, 17:57

Więc? Zasady pisowni powinno się znać.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 18:03

@Pegi1337: kobieto psujesz mi wakacje...

Avatar Pegi1337

26 lipca 2015, 21:46

No trudno.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2015, 22:16

@Pegi1337: a jak wakacje to i życie

Avatar Pegi1337

27 lipca 2015, 00:20

Nie ma za co.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 10:45

@Pegi1337: nie zauważyłaś że nasza rozmowa to większość komentarzy, czy mi się zdaję?

Avatar Pegi1337

27 lipca 2015, 13:55

Tak, ta konwersacja to komentarze.

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2015, 20:12

@Pegi1337: bijemy rekord guinessa?

Avatar Pegi1337

3 sierpnia 2015, 21:30

Dlaczego?

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 11:19

@Pegi1337: rekord że najwięcej wypowiedzi będzie

Avatar Pegi1337

4 sierpnia 2015, 13:40

Kiedy już jest kilka takich długich konwersacji pod obrazkami.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 15:56

@Pegi1337: to piszmy więcej

Avatar Pegi1337

4 sierpnia 2015, 16:03

Ale o czym?

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 16:59

@Pegi1337: właśnie

Avatar RussiaBall

21 lipca 2015, 21:52

a może tygrysem 2

Avatar SurMix

21 lipca 2015, 21:28

Tygrysocepcja.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Miki13112000
Dodane przez: Miki13112000

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dwa różne spojrzenia

Papierowa szkoła posting

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka