Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2015, 10:02

Pamięta ktoś harcerza Lazlo?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Nameless

31 lipca 2015, 13:06

@PidronPL: Nie kojarzę takiej bajki ;-;

Avatar
ZiemiaJestPlaska

5 sierpnia 2018, 11:48

@rozwalgo: fajnie mój brat też

Avatar furry_candy_husky_

1 sierpnia 2015, 22:39

hmm...moja to chyba transformers prime o ile można to nazwać kreskówką :)

Avatar Mangle_the_FOX

10 czerwca 2016, 12:06

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2015, 09:33

... i okazuje się, że to gówniana podróbka

Avatar urkiso123

12 lutego 2016, 16:52

i że nowe postacie z bajek nabijają sie z starych

Avatar albatrosia

2 sierpnia 2015, 17:56

Wtedy zwykle myślę ,,Ku*wa, jak mogłam oglądać to gówno...?".

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 sierpnia 2015, 00:40

Wszyscy wymieniają bajki z cartoon network, a moje bajki z "dzieciństwa" to były Muminki, Kubuś Puchatek, Smerfy, Brygada RR, Kacze opowieści, Bolek i Lolek, Reksio, Gumisie itd. A czemu? Bo kurde nie miałam CN.. ale fajne bajki tam były. Nie gdy byłam malutka, ale przykładowo w 2010 r.

Avatar Darwineek

Edytowano - 31 lipca 2015, 10:28

Samuraj Jack :') + wczoraj się wgłębiłem w ten temat. Okazuje się, że miasto w Jack'u to Townsville. Tyle że zgładzone. + okazuje się, że Jack i Atomus to te dwie same osoby ;)

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2015, 00:53

Klan na drzewie, Laboratorium Dextera, Mroczne przygody Billiego i Mandy, Chojrak tchórzliwy pies- to były kreskówki...

Avatar LuKsTa

30 lipca 2015, 22:07

Benio i franio ;/ ktos to pamieta? czasem puszczaja

Avatar shizofrenik

30 lipca 2015, 18:09

Młodzi Tytani, Xiaolin, Legenda Aanga... Tęsknie!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Psychiatra

30 lipca 2015, 21:11

@shizofrenik: Jeszcze niedawno emitowali to codziennie bodajże o 20:30. Możliwe, że przestali gdyż zainteresowanie zmalało. Zapewne puszczą to po pewnej przerwie, może 2 - 3 tygodniowej. Nie martw się to hit, na pewno powróci ;) Zwłaszcza, że kontynuowanie historii awatarów ( Legenda Korry) niezbyt przypadło do gustu widzom.

Avatar shizofrenik

30 lipca 2015, 21:26

@Psychiatra: Kora była beznadziejna...

Avatar Lubiesiebie

Edytowano - 30 lipca 2015, 20:06

Czy ktoś pamięta jeszcze Żówie Ninja? (te stare) Ja mam jeszcze kilka odcinków na płycie c":

Avatar Flyingseeker

30 lipca 2015, 18:59

Megas XLR. T-T

Avatar Windows_10

22 lipca 2015, 11:57

a co jest na górze?( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °)

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 01:08

@Windows_10: Błędy windowsa 10.

Avatar BVBARMY

30 lipca 2015, 18:31

@Windows_10: Pstt.. Powiem ci żart.
Dlaczego windows jest taki drogi?
Bo za błędy się płaci

Avatar flakin

30 lipca 2015, 18:14

Teletubisie xD

Avatar Dark_Dante

30 lipca 2015, 18:04

"... i okazuje się, że kiedyś bardziej ci się podobała"

Avatar figaro19

22 lipca 2015, 16:48

To uczucie, kiedy leci ten odcinek " Toma i Jerry'ego", od którego wziąłem swój nick.

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2015, 21:17

@figaro19: A co z tym mruczkiem Minnie? Też tak miał na imię...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Brawo za czujność!

Nie znoszę kleszczy

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

To się nie może nie udać

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka