Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To się nie może nie udać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2015, 10:02
Pamięta ktoś harcerza Lazlo?
Odpisz
22 lipca 2015, 10:11
Ja pamiętam!
Odpisz
22 lipca 2015, 10:13
@Roonia: To było epickie!!!!111oneone
Odpisz
22 lipca 2015, 10:38
EL A ZET EL O
LAZLO MIAŁ NA IMIĘ!
Odpisz
22 lipca 2015, 11:00
@noszkurnawszystkozajete: A chojraka?!
Odpisz
22 lipca 2015, 11:05
A "mój kumpel z sali gimnastycznej jest małpą"? ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 11:57
Mam nagrane!!!
Odpisz
22 lipca 2015, 11:57
@noszkurnawszystkozajete: Kumpel z wuefu jest małpą, małpą, małpą!
Odpisz
22 lipca 2015, 19:35
a pamiętacie Eliot Kida?
Odpisz
22 lipca 2015, 22:04
@rozwalgo: A pamięta ktoś Chowder'a? ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 22:25
a Flapjacka? To było trochę dziwne, ale zarabiste.
Odpisz
23 lipca 2015, 01:00
@AmepH: Flapjack?! To było poje**ne, ale ja to doceniałem.
No a stary Ben 10?
Odpisz
23 lipca 2015, 08:07
We wtorek leciał w cartoon toon toon. ;-;
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 09:06
@rozwalgo: Ej a jaki byl ostatni odcinek?
Chory jak w Tom i Jerry?
Odpisz
24 lipca 2015, 10:28
nie wiem, ale wiem, że strasznie uwielbiałem Edki
Odpisz
26 lipca 2015, 16:27
ja!
Odpisz
26 lipca 2015, 16:28
@rozwalgo: ja!
Odpisz
26 lipca 2015, 16:28
@rozwalgo: No bajki mojego dzieciństwa!
Odpisz
30 lipca 2015, 18:04
@rozwalgo: A pamiętacie krowę i kurczaka?
Odpisz
30 lipca 2015, 18:17
A "Jam łasica"?
Odpisz
30 lipca 2015, 20:05
Ktoś jeszcze pamięta Bobobo ;_;
Odpisz
30 lipca 2015, 21:01
@AmepH: Ja kochałam flapjacka ;-; nadal gdzieś głęboko w serduszku wierzę że puszczą go na cartoon network zamiast takich zje**nych bajek.
Odpisz
31 lipca 2015, 01:00
@Nameless: taka małpa jakaś była? I miała słonia kumpla?
Odpisz
31 lipca 2015, 13:06
@PidronPL: Nie kojarzę takiej bajki ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2018, 11:48
@rozwalgo: fajnie mój brat też
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:39
hmm...moja to chyba transformers prime o ile można to nazwać kreskówką :)
Odpisz
10 czerwca 2016, 12:06
@furry_candy_husky_: można
Odpisz
13 grudnia 2015, 09:33
... i okazuje się, że to gówniana podróbka
Odpisz
12 lutego 2016, 16:52
i że nowe postacie z bajek nabijają sie z starych
Odpisz
2 sierpnia 2015, 17:56
Wtedy zwykle myślę ,,Ku*wa, jak mogłam oglądać to gówno...?".
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 00:40
Wszyscy wymieniają bajki z cartoon network, a moje bajki z "dzieciństwa" to były Muminki, Kubuś Puchatek, Smerfy, Brygada RR, Kacze opowieści, Bolek i Lolek, Reksio, Gumisie itd. A czemu? Bo kurde nie miałam CN.. ale fajne bajki tam były. Nie gdy byłam malutka, ale przykładowo w 2010 r.
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 10:28
Samuraj Jack :') + wczoraj się wgłębiłem w ten temat. Okazuje się, że miasto w Jack'u to Townsville. Tyle że zgładzone. + okazuje się, że Jack i Atomus to te dwie same osoby ;)
Odpisz
31 lipca 2015, 00:53
Klan na drzewie, Laboratorium Dextera, Mroczne przygody Billiego i Mandy, Chojrak tchórzliwy pies- to były kreskówki...
Odpisz
30 lipca 2015, 22:07
Benio i franio ;/ ktos to pamieta? czasem puszczaja
Odpisz
30 lipca 2015, 18:09
Młodzi Tytani, Xiaolin, Legenda Aanga... Tęsknie!
Odpisz
30 lipca 2015, 18:52
@shizofrenik: Legenda Aanga nadal jest emitowana. Xiaolin oraz Młodzi Tytani również, aczkolwiek w formie nędznej podróbki...
Odpisz
30 lipca 2015, 19:14
@shizofrenik: Tamta kreskówka o duchu zapomniałam nazwy znowu ;----;
Odpisz
30 lipca 2015, 19:16
@Psychiatra: Nienawidzę tych podróbek. To co teraz leci na CN nie jest podobne to tego co leciało kiedyś.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:41
@Psychiatra: Chodzi mi o tych młodych tytanów i Xiaolin z 2003 roku. Legendy Aanga nie widziałem ostatnio na Nickelodeon i myślałem że już nie emitują... Orientujesz się może w jakie dni i godziny można obejrzeć?
Odpisz
30 lipca 2015, 20:43
@Nameless: duszek kacperek?
Odpisz
30 lipca 2015, 20:50
@shizofrenik: Nie Danny Ghost chyba czy coś takiego. Nie pamietam juz nawet dokładnie o czym to było ale wiem ze to było za**biste. Ten chłopak miał takie niebieskie włosy... ;-;
Odpisz
30 lipca 2015, 20:51
@shizofrenik: Pomylka to było Danny Fantom.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:53
@Nameless: To też było fajne
Odpisz
30 lipca 2015, 21:11
@shizofrenik: Jeszcze niedawno emitowali to codziennie bodajże o 20:30. Możliwe, że przestali gdyż zainteresowanie zmalało. Zapewne puszczą to po pewnej przerwie, może 2 - 3 tygodniowej. Nie martw się to hit, na pewno powróci ;) Zwłaszcza, że kontynuowanie historii awatarów ( Legenda Korry) niezbyt przypadło do gustu widzom.
Odpisz
30 lipca 2015, 21:26
@Psychiatra: Kora była beznadziejna...
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 20:06
Czy ktoś pamięta jeszcze Żówie Ninja? (te stare) Ja mam jeszcze kilka odcinków na płycie c":
Odpisz
30 lipca 2015, 18:59
Megas XLR. T-T
Odpisz
22 lipca 2015, 11:57
a co jest na górze?( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °)
Odpisz
23 lipca 2015, 01:08
@Windows_10: Błędy windowsa 10.
Odpisz
30 lipca 2015, 18:31
@Windows_10: Pstt.. Powiem ci żart.
Dlaczego windows jest taki drogi?
Bo za błędy się płaci
Odpisz
30 lipca 2015, 18:14
Teletubisie xD
Odpisz
30 lipca 2015, 18:04
"... i okazuje się, że kiedyś bardziej ci się podobała"
Odpisz
22 lipca 2015, 16:48
To uczucie, kiedy leci ten odcinek " Toma i Jerry'ego", od którego wziąłem swój nick.
Odpisz
22 lipca 2015, 21:17
@figaro19: A co z tym mruczkiem Minnie? Też tak miał na imię...
Odpisz