Spływ kajakiem to nie taka prosta sprawa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Cel namierzony
Drewniany kominek
Należy się za piękne oczy
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2015, 09:11
Moje życie...
Odpisz
24 lipca 2015, 23:46
spłyń kajakiem,mówili. Będzie fajnie,mówili.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 23:20
chyba kojarzę to miejsce, tama znajdująca się niedaleko Bornego Sulinowa, ale pewna nie jestem. Jeśli to jest to miejsce to wiem że tam nawet na materacach albo i bez zjeżdżają...
Odpisz
24 lipca 2015, 19:07
Emmmmm... przynajmniej żyje.
Odpisz