Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2015, 16:49
Ciekawe czy oni w ogóle wiedzą że Albania to taki kraj :)
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:04
@Frutti56: A kto by kuźwa nie wiedział?!
Odpisz
5 kwietnia 2020, 00:27
@XJajekk: 8-latki z podbazy
Odpisz
2 października 2015, 15:25
mój kuzyn zna jednego albańczyka
Odpisz
31 lipca 2015, 13:01
mój kolega to lubi ;-;, co mam z nim zrobić?
Odpisz
31 lipca 2015, 16:20
@TheThopaz: Zabij, dla niego nie ma już nadzieji...
Odpisz
1 sierpnia 2015, 17:23
@Cyan_Blue: Zrobione.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:33
@TheThopaz: *salutuje*
Odpisz
9 sierpnia 2015, 09:24
@TheThopaz: daj mu diosminex (czy jakos tak) niech sie leczy na nogi bo na łeb za pozno
Odpisz
10 sierpnia 2015, 10:30
@santana2002: Już za późno...
Odpisz
31 lipca 2015, 11:51
Za prawdę powiadam wam:Nie rozumiem fenomenu tego "zespołu".Przesłuchałem może ich dwie piosenki,z czystej ciekawości,w tym nie ma nic za**bistego.Gang Albanii jest popularny tylko w podstawówkach chyba,to też obrazuje w jaką grupę wiekową trafiają.Na szczęście nie znam żadnego osobnika powyżej 14 lat który słucha tego g*wna bo normalnie dorwałbym i zabił.
Odpisz
31 lipca 2015, 11:58
@treptasek: ja, jako jedyny z chłopców z klasy nie słucham tego gówna! Nawet moje rodzeństwo to lubi, ale już ostatnio nie widziałem , jakby tego słuchali.
Odpisz
31 lipca 2015, 12:32
@treptasek: Cholera, u mnie w gimnazjum chyba wszyscy tego gówna słuchają. I puszczają na przerwach...
Odpisz
31 lipca 2015, 12:39
@treptasek: Piosenki tego typu są słuchane z powodu na liczne przekleństwa przez co dzieci czują się dorosłe.
Odpisz
31 lipca 2015, 13:27
@treptasek: Szanowanie gustów innych ludzi lv 99
Odpisz
31 lipca 2015, 14:57
@mtista: Tu nie chodzi o gusty.
Odpisz
31 lipca 2015, 20:41
@mtista: Być może nie szanuje gustów nie będę się kłócił,ale pomyślmy czy 10-11 latek może mieć wyrobiony gust muzyczny?
Odpisz
31 lipca 2015, 22:24
@treptasek: Owszem gust to sprawa osobisa i jak im sie podoba ta pusta bezsensowna muzyka to niech jej słuchają
Odpisz
1 sierpnia 2015, 11:25
@mtista: Czy ja zabraniam komuś tego słuchać?
Odpisz
1 sierpnia 2015, 12:16
@treptasek: ,,Na szczęście nie znam żadnego osobnika powyżej 14 lat który słucha tego g*wna bo normalnie dorwałbym i zabił." To podchodzi pod gróźbe :p
Odpisz
1 sierpnia 2015, 00:42
gang albani to gówno
Odpisz
31 lipca 2015, 11:35
A Wy wiecie, że Gang Albanii nie jest z Albanii?
Odpisz
31 lipca 2015, 22:36
@DeadExtreme: Amerykański naukowiec? To ty?
Odpisz
31 lipca 2015, 22:53
@Slenderowiec2012: A Panu za to odkrycie należy się nagroda... Darwina :P
Odpisz
23 lipca 2015, 11:07
Gang albani to totalne gówno.
Odpisz
23 lipca 2015, 21:09
@AwsomeMichu: Witaj w klubie ;)
Odpisz
25 lipca 2015, 20:20
@AwsomeMichu: Chciałam to napisać, ale popieram!
Odpisz
31 lipca 2015, 11:37
@PurpleGirl: Witam koleżanki jak tam Vincent ???
Odpisz
31 lipca 2015, 16:27
@Manglethefox: U mnie wszystko Dobrze :D
Odpisz
31 lipca 2015, 14:09
@TheThopaz:
Odpisz
31 lipca 2015, 12:04
@KontoUsunięte: Weź wyjdź
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 12:49
@Polak123pl: wyszła :D
Odpisz
31 lipca 2015, 12:27
wczoraj o godzinie 20.00 na stadionie narodowym w Tiranie zaprezentowali
Odpisz
31 lipca 2015, 11:56
Do Popka:Karol pyta jak te oczy się robiło :-P
Odpisz
31 lipca 2015, 12:00
@szymon09876: To są szkiełka kontaktowe( czy jakoś tak się to nazywa) które zmieniają kolor oczu.
Odpisz
31 lipca 2015, 12:01
@szermiana: To nie są szkiełka.. On jest tępy i wytatułował sobie oczy...
Odpisz
31 lipca 2015, 12:15
@szermiana: popek je tatuował
Odpisz
31 lipca 2015, 12:07
@KontoUsunięte: Co ku*wa
Odpisz
31 lipca 2015, 12:00
Prawdziwy Albańczyk pieprznął w Dudę zapalniczką
Odpisz
31 lipca 2015, 11:43
Gang Albanii to zwykli idioci.
Odpisz
31 lipca 2015, 11:39
Niech ktoś go już zabije...
Odpisz