Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2019, 03:28
Rozbata
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 10:23
Bat było rozpie**oliło system.
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2016, 21:40
Batbateria, Batbat, BatBatożyć, BatBaton, BatBatalia. Podwójne, naturalne bat!
Odpisz
24 października 2015, 15:52
Batsonic idzie pobiegać po batgreen hill...
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:30
link do obrazka
http://www.obrazki.jeja.pl/159308,mozesz-isc-sie-zdrzemnac-tato.html
Odpisz
3 sierpnia 2015, 14:05
Tak żałosne że gdyby pokazać to jednej wybitnej jednostce np. Einsteinowi to by się powiesiła.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 14:07
@Czlowiek_skur_wiesz_kto: Szczególnie że to serwis rozrywkowy, którego nie należy brać poważnie :3
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2015, 14:56
@SurMix: No właśnie, rozrywkowy, a w tym co widzę jest rzecz tak żałosna że cofamy ewolucję. Nie ma za gram humoru dla normalnego człowieka tylko humor chyba dla jakiejś małpy a Ja akurat nie mam zamiaru wracać do wody.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 14:58
@Czlowiek_skur_wiesz_kto: W sumie to Einstein jest już tak martwy że nie musi się wieszać. Ale co powiesz adminowi którego obrazki mają średnie 1.5?
Odpisz
3 sierpnia 2015, 18:03
@SurMix: Powiem mu "rocisz ch*jowe obrazki". Moja moc multikonta i zmiennego IP wynosi ponad 9000 więc prawda i tak wydostanie się na jaw.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 14:24
Dawać obrazek o mnie.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 13:38
bat śmierdzisz
Odpisz
3 sierpnia 2015, 12:58
Szach bat
Odpisz
3 sierpnia 2015, 12:32
Ha ha ha.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 12:29
Batman, wszędzie Batman...
Odpisz
3 sierpnia 2015, 12:12
ha ha ha ha ha ha ha
Odpisz
3 sierpnia 2015, 12:11
Odpisz
23 lipca 2015, 10:02
ku*wa, spłone... dałem 5 a chciałem 1 :C
Odpisz
23 lipca 2015, 10:07
@cyprian1219: To dam 1 za cb
Odpisz
23 lipca 2015, 10:08
@RobsonPlay: dziękuję
Odpisz
23 lipca 2015, 10:22
@RobsonPlay: Człowiek sku*wiel we własnej osobie :D
Odpisz
3 sierpnia 2015, 13:06
@cyprian1219: To ja też dam :). Twój błąd został naprawiony. Poznaj moje dobro.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 14:05
@SurMix: Co jest? Czego wołają?
Odpisz
23 lipca 2015, 09:52
Jezu Chryste, który może istniejesz... Co tu się odpi***ala?
Odpisz
23 lipca 2015, 10:06
@MCAssassin: Batobrazek z batkomentarzami na temat batdziecka. Nic złego. :)
Odpisz