Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DinoSummer

8 sierpnia 2018, 14:59

Zobaczyłem i teraz jest anime, bogata historia i memy. XD

Avatar LobodPL

Edytowano - 23 lipca 2015, 11:03

Ale W8 to jest horror...
#BlueScreenSimulator

Avatar bylejakbylegdzie

23 lipca 2015, 11:11

@LobodPL: nie, win 8 jest w miarę stabilny (podobnie jak windows 7) ale windows 8 jest horrorem

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 16:28

@LobodPL: a nagosc gdzie

Avatar Windows_7

18 sierpnia 2015, 18:43

kafle

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2015, 11:24

W internetach

Avatar ziomek2009

28 lipca 2015, 07:11

Windows schodzi na psy.

Avatar
German_Shepherd

27 lipca 2015, 22:57

Grałem w to!
Żartuje bałem się

Avatar Windows_10

27 lipca 2015, 19:24

Co ty odpi***alasz, Blue?!?!

Avatar wojtekrozrabiaka

27 lipca 2015, 18:07

No bo może tam przylecieć do ciebie Ufoludek-duch, i cię wy**chać w dupę.

Avatar Young_Thug

27 lipca 2015, 17:37

Ator

Avatar hiimcatking

27 lipca 2015, 17:31

Społeczność dodaje tagi, więc nie ma się co dziwić :>

Avatar Darwineek

27 lipca 2015, 17:29

Ja dzisiaj na Steam wszedłem i specjalnie prezent dostałem - zniżka na grę którą posiadam + wszystkie jej DLC...

Avatar Pani_Koza

Edytowano - 27 lipca 2015, 17:06

Prawda wyszła na jaw

Avatar pomaranczka6728

27 lipca 2015, 16:41

Jest w tym trochę racji.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 17:38

myślałem że chodzi o pozytywną ocenę

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2015, 12:33

ee od kiedy widosy wychodą na steam

Avatar RussiaBall

23 lipca 2015, 12:14

no co w8 jest horrorem a jak się na niego wku*wisz to jak pierdykniesz w kompa to się rozwali obudowa i będzie nagość komputera :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zdeklasowani znowu

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka