Gdybym miał moc niewidzialności...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Nie znoszę kleszczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2017, 15:23
Ja bym używał tego w celach militarnych i politycznych.
Odpisz
25 lipca 2015, 18:05
No kurde obrazek o moim marzeniu :P
Odpisz
25 lipca 2015, 18:06
@iger3: Moim tez...
Odpisz
12 stycznia 2016, 06:40
@iger3: moim też tylko ja bym się zakradł do szatni dziewczyn na w-f nawet nie wiedziałyby co je pukneło albo użyłbym zegarka to stopowania czasu może to i lepiej mniej opierania
Odpisz
7 listopada 2015, 12:42
ja bym tak nie zrobił, ale przyznam za**bista moc nawet bez tego
Odpisz
28 lipca 2015, 14:29
Ja bym bił wrogów
Odpisz
27 lipca 2015, 08:20
Ja bym się zakradała do pokoju nauczycielskiego i podkradała odpowiedzi do sprawdzianów. Lub zostałabym mordercą. Jedno albo drugie.
Odpisz
27 lipca 2015, 00:04
Ja tam bym wolała mieć death note...
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2015, 18:51
Każdy człowiek, który by tak zrobił to niewyżyty seksualnie zboczeniec, który nie dość, że nie ma odwagi i umiejętności by znaleźć sobie dziewczynę, to w dodatku nie ma honoru, godności osobistej, poszanowania dla innych ludzi i podporządkowuje całe swoje życie żądzy seksualnej. Tyle ode mnie, dziękuję, do widzenia, pozdrawiam.
Odpisz
25 lipca 2015, 18:56
@darcus: Czytaj : "mężczyzna"
Odpisz
25 lipca 2015, 18:58
@JPsoldier: Nie każdy, ale niestety większość w dzisiejszych czasach. Naprawdę podziwiam kunszt, z jakim ci mężczyźni zezwierzęcają się, porzucając wszelkie wielkie idee dla zwykłych, prymitywnych, żądz seksualnych. Naprawdę.
Odpisz
25 lipca 2015, 19:06
@darcus: No ale... ja bym nie tylko to robił.
Ośmieszałbym moich wrogów z przed lat, np. ściągając im spodnie. Ale tego co na obrazku bym sb nie odmówił :D
Odpisz
25 lipca 2015, 23:10
@JPsoldier: Coś jest z tobą nie tak człowieku... JPS...
1. Facet nie jest seksistą. Jeżeli taki się znajdzie to jest nimfomanem a nie facetem.
2.Kobiety w większości to nimfomanki... prostytucja i namawianie w młodości jest coraz częstsze.
3. Żaden z ludzi nie musi tego chcieć. To już zależy od charakteru nie o płci!
Pomyśl o tym.
Odpisz
26 lipca 2015, 00:54
@darcus: rządz*
Odpisz
26 lipca 2015, 01:11
@MrDanielos: Nie, napisałem dobrze. W słowniku nie ma takiego słowa jak "rządz", nawet przeglądarka podkreśla.
Odpisz
26 lipca 2015, 11:19
@darcus: A to sory, mój błąd
Odpisz
26 lipca 2015, 01:26
A kto nie?
Odpisz
25 lipca 2015, 18:09
no chyba każdy by tak zrobił
Odpisz
25 lipca 2015, 18:18
Ja nie jestem zboczeńcem, a swój honor mam. Więc twój argument jest inwalidą.
Odpisz
25 lipca 2015, 18:35
@TchorzliwyPies: A więc chyba też nie zakradałbyś się do marketów lub sklepów i nie kradł artykułów :D
Odpisz
25 lipca 2015, 18:36
Oczywiście, że nie.
Odpisz
25 lipca 2015, 20:37
@TchorzliwyPies: no cóż może oprócz ciebie
Odpisz
25 lipca 2015, 21:54
@TchorzliwyPies: Przyznaj się jesteś gejem
Odpisz
25 lipca 2015, 21:55
@TchorzliwyPies: Większość osób płci męskiej by to zrobiło gdyby mogło
Odpisz
25 lipca 2015, 21:59
No pewnie.
"Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"
Odpisz
25 lipca 2015, 22:00
@TchorzliwyPies: "Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"
Przecież to tylko podglądanie, nie pozostawił byś po sobie żadnego śladu, chyba.
Odpisz
25 lipca 2015, 22:02
@kozakfull: A sperma to co?
Odpisz
25 lipca 2015, 22:06
No cóż, to mógłby być problem.
Dziewczyna musiała by się nieźle zdziwić na wylatującą białą substancje z powietrza
Odpisz
25 lipca 2015, 23:59
@TchorzliwyPies: Po twoim nicku widać że jesteś najbardziej honorowym człowiekiem na jeja
Odpisz
25 lipca 2015, 23:40
Ja wolalabym moc wszystkich mocy , a poza tym zle uzyty mem.
Odpisz
25 lipca 2015, 23:04
Seksizm 100% :) Nie każdy jest niedorozwiniętym zbokiem jak połowa ludzi.
Odpisz
25 lipca 2015, 18:18
ja wolałbym latać
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2015, 22:23
@ALKATRAZ: Spróbuj skoczyć z wieżowca i machać rękoma :-) Z reguły działa ;-)
Odpisz
25 lipca 2015, 22:12
Ja bym się schował w szafie i straszył ludzi
Odpisz
25 lipca 2015, 20:34
Pff, ja bym kradł.
Odpisz
25 lipca 2015, 19:27
A ja mam super "botmoc", wytłumacze wam: Jak walne komuś w ryja, to później nie wstaje.
Odpisz