Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2015, 12:06
gra w watch dogs ogląda psy
Odpisz
13 listopada 2015, 22:03
Nieważne co ci się stanie zginiesz od wybuchu dostaniesz serie z karabinu lub strzelby maszynowej będziesz pływało i tak TWOJEMU TELEFONOWI NIC SIĘ NIE STANIE innymi słowy FUCK LOGIC!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 18:20
"Grał w GTA:SA, zgubił opaleniznę"
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:05
"Grał w Gta 5, zgubił mapę" xD
Odpisz
1 sierpnia 2015, 00:25
Ktoś kto się zna na kompach :v Czy na GTX 850m Intel Core i7 4310u 2.6GHz i 8 GB RAM'u pójdzie mi Watch Dogs tak chociaż na średnich? Zaznaczam, że chcę mieć 40-60fps.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 07:11
@Darwineek: watch dogs ssie polecam gta v
Odpisz
1 sierpnia 2015, 07:54
@xAzumiKx: GTA V ssie, polecam Watch Dogs
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:23
@xAzumiKx: WD i GTA są za**biste, ale Watch Dogs ma mniejsze wymagania (chyba, nie pamiętam)
Odpisz
1 sierpnia 2015, 13:42
@sylwon1234: GTA V ma bardzo dobrą optymalizację, więc nawet na GTX 560Ti by poszło, może na niskich, może na średnich. U mnie GTA V chodzi jak ulał, ale muszę wiedzieć czy Watch Dogs pociągnie.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:27
U'll burn in the hell
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:52
@Darwineek: Raczej Pociągie, ale nie jestem pewien co do karty graficznej.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:01
@ShadowNorman: GTX 850m jest mniej więcej odpowiednikiem GTX 750Ti.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 11:21
@Darwineek: To raczej tak.
Odpisz
31 lipca 2015, 20:39
aaaa watch dogs....nie kojarze
Odpisz
31 sierpnia 2015, 23:42
@Angela336: cześć marionetko.
Odpisz
1 września 2015, 00:17
@Aiden_Pearce_hakuje: cześć
Odpisz
13 listopada 2015, 22:03
@Aiden_Pearce_hakuje: witaj mój bracie
Odpisz
13 listopada 2015, 22:04
@Angela336: nie wiesz co to watch dogs ;_; jest mi smutno z tego powodu ;_;
Odpisz
31 lipca 2015, 20:04
Grał w Watch Dogs , oglądał psy.
Odpisz
25 lipca 2015, 23:49
Taa raz mi się nawet zdażyło.
Odpisz
28 lipca 2015, 12:47
@JackSpicer: No ale w watch dogs nie da sie zgubić telefonu ;-;
Odpisz
31 lipca 2015, 20:02
Nie wierzysz w jego zdolność lamienia? ;v
Odpisz
31 lipca 2015, 20:56
@jacek1s: Podróba Jacka czy zmieniłeś avka?
Odpisz
31 lipca 2015, 20:59
@panther500: Zmienił ;P
Odpisz
31 lipca 2015, 20:59
@panther500: Trudno wejść na profil ?
Odpisz
31 lipca 2015, 21:25
@jacek1s: na mobilnym tak ;)
Odpisz
31 lipca 2015, 21:29
@panther500: Klikasz na nick i masz...
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 21:43
@jacek1s: Na mobilnym nie ma takiej opcji :v
Odpisz
31 lipca 2015, 22:20
@Piecours: mobilna wersja strony :v
Tylko z niej korzystam. Z tego co wiem, to apka nie dorasta jej do pięt.
Odpisz
31 lipca 2015, 22:21
@panther500: Wyprany w perwollu :P
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:03
Apka jest słaba. Nie można przeglądać profilu, dodawać obrazków w kokentarzach, pisać wiadomości. Jest tylko opcja przeglądania obrazków, filmów i sucharow
Odpisz
1 sierpnia 2015, 09:44
@Piecours: To na mobilnej wersji można robić wszystko :v
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:56
@jacek1s: Zmieniasz avki co tydzień xD
Odpisz
30 sierpnia 2015, 18:20
@JackSpicer: O LOSIE...
Odpisz
2 lipca 2021, 00:08
@jacek1s: odkop
Odpisz