Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
I po kłopocie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2012, 08:16
też jestem biały jak się opalam :P
Odpisz
31 maja 2012, 09:04
@jacek1s: a ja się zawsze opalam
Odpisz
24 marca 2019, 13:21
@jacek1s: cieszs sie z tego daru
Odpisz
24 marca 2019, 13:21
Ten po prawej ma.lepiek bo mu skora nie ciemnieje
Odpisz
29 października 2013, 20:35
KAIO-KEN
Odpisz
4 czerwca 2012, 10:18
to dziwne czemu on się nie opalił
Odpisz
31 maja 2012, 14:13
Ja mam tak zawsze, jak się spiekę na słońcu to później skóra schodzi i zostaję biały :(
Odpisz
31 maja 2012, 16:51
@Bartex301: 0% murzyna, tak trzymać. :-)
Odpisz
31 maja 2012, 17:48
@chupacabra001: A mnie słoneczo nie chwyta -.-
Odpisz
31 maja 2012, 22:13
@Bartex301: dokładnie tak samo mam
Odpisz
31 maja 2012, 14:28
A ja się nie opalam wcale.Może to przez tą zbroję.
Odpisz
31 maja 2012, 19:30
@Sauron: xD jestes duchem :D
Odpisz
31 maja 2012, 18:41
ja jestem stworzona do komputera a opalenizna po spieczeniu mi zostaje :P
jestę hipsterę
Odpisz
31 maja 2012, 15:43
Ja zawsze się opalam od razu na brązowo :P
Odpisz
31 maja 2012, 14:35
H@H@ Daj minusa dam ci plusa :P
Odpisz