Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2015, 22:00
W jakim stanie byli żydzi po 2WŚ?
..
.
.
.
.
.
W stanie gazowym.
Odpisz
26 lipca 2015, 22:36
@MTziolkowkyV: Ha ha ha ... nie.
Odpisz
27 lipca 2015, 01:03
@MTziolkowkyV: ten humor jest tak czarny, że mi ukradł rower
Odpisz
11 sierpnia 2015, 08:24
@WolfWolfyWolf: Zdanie zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką. Po tych, którzy się nie zastosują przyjdą grammar nazi.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:30
@schito: Tylko nie oni ;_;.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:31
@schito: Pagadi!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:39
@konrado223: Gorsi są Iluminati...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:39
@WolfWolfyWolf: A mi klucze do domu
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:43
@schito: A Grammar Nazi to nie nazwa własna?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:15
@WolfWolfyWolf: Mi już zaczyna rapować!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:51
@Fina258: i gw**ciciela obrabował?!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:52
@schito: nie, nie przyjdą, przyjdą idioci którzy się uważają za grammar nazi...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:41
@schito: nje muw mi jak mam zyc!!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:41
@schito: nje muw mi jak mam zyc!!
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:05
@schito: Nie jesteś prawdziwym Grammar Nazi, skończ z tym lub usuń konto.
Odpisz
20 sierpnia 2021, 19:46
@Slenderowiec2012: równie można spieprzyć sprawę idąc do dziewczyny która ma żydowską rodzinę i spytać:
,,Piec to chyba wymieniliście już z gazowego na elektryczny?"
Odpisz
29 marca 2017, 12:45
Przykro mi, ale było.
Odpisz
29 marca 2017, 12:48
Japie**olę, to są losowe obrazki ;-;
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 20:40
Nie ma to jak włączać losowe obrazki i pisać, że było. :D
Odpisz
17 kwietnia 2017, 21:12
@handlash: nom
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:11
Czy nikt nie zauważył ciekawostki w gazecie? Argentyna Paradaise jest z tym związana historia ucieczki Hitlera do Argentyny U-Botem
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:23
@KapitanOczywisty: Raczej legenda ;)
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:50
@KapitanOczywisty: na tylnej okładce jest też artykuł "ziemia jest pusta" - wierzył w to Hitler :p
Odpisz
11 sierpnia 2015, 19:45
@Krecik_PL: Nie legenda tylko teoria,Legenda to smok wawelski
Odpisz
11 sierpnia 2015, 19:48
@Sauron: Zauważyłem to ale nie myślałem że ma to jakiś związek z obrazkiem.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:45
@KapitanOczywisty: Ty napisałeś "historia", to sie nie udzielaj :v
Odpisz
26 lipca 2015, 14:22
To się nazywa segregacja rasowa.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2015, 14:08
Ten humor jest tak czarny, że zaczął za mną rapować!
Odpisz