Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2015, 17:19
Wszyscy piszą "Kamerzyste powinni wsadzić do paki!!!", a może to kolega chłopca nagrywał...
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2018, 20:44
@Kivera: Kolega? Spójrz na niego jeszcze raz, góra 8 lat.
*odkop btw*
Odpisz
6 sierpnia 2015, 15:28
smieszne? nie inteligentne ? nie
i kto to do ch*ją nagrywał ?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:49
@gnomtraw1: Przecinki D: i nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 00:17
dobrze panie nazigrammar już nie będę
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 01:07
@gnomtraw1: Tak dla sprostowania: Nie jestem grammar nazi, ponieważ żadnego symbolu grammar nazi na swoim profilu nie mam, jednak takie błędy jak niestawianie przecinków, albo spacja przed znakiem interpunkcyjnym strasznie mnie kłują w oczy. Nie chcę być znany jako grammar nazi, tylko jako normalny użytkownik jeja :)
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2018, 20:43
WRRR, JEJA Z WIELKIEJ LITERY!
Odpisz
8 czerwca 2018, 22:33
I dobrze.
Odpisz
12 lipca 2017, 02:31
Jakie to piękne,gdy idiotów bolą ich własne "pomysły".
Odpisz
9 sierpnia 2015, 12:09
Mój pierwszy papieros był żelkowo-piankowy.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 08:05
Tak to jest jak się wychodzi z zakładu zajarać byle by nie pracować
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:15
Tak powinno się oduczać gimnazjalistów od palenia :v Gdy już sie by takiego nakryło, to kazałoby mu się włożyć papieros do ust drugą stroną.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:32
@jacek1s: Mam pytanie - gnębią cie w szkole?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:35
@MrDanielos: Nie, a dlaczego pytasz??
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:43
@jacek1s: U mnie w szkole za chociaż zwrócenie uwagi komuś że pali uznają cie za sztywniaka
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:55
@MrDanielos: Współczuję.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 18:00
@MrDanielos: Niezła patolnia.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:08
@MrDanielos: Sztywniak
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:26
@wiking101: Ale ja pale akurat xd
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:51
@MrDanielos: Nie ma się czym chwalić.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:54
@jacek1s: Nie chwale się bo dla mnie to jest słabe tylko sprostowuje
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:56
@MrDanielos: Żeby nie było, uzależnienie jest psychiczne, a nie fizyczne.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:08
zdechnij na raka płuc.
Odpisz
26 lipca 2015, 12:41
Nagrywał to idiota...
Odpisz
26 lipca 2015, 12:44
@Patka09: prawdopodobnie rodzić dziecka
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:00
@mooped: Sad but true...
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:30
@Galathiel: Metallica *u*
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:02
@Soberker: Dokładnie! :)
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:47
kretyn
Odpisz
6 sierpnia 2015, 18:22
Azjata i wszystko jest jasne :D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:35
Nawet się nie zaciągnął.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:14
Doświadczenie w nałogu na poziomie początkującym :D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 15:50
kamerzysta do więzienia
Odpisz
26 lipca 2015, 23:28
Tak bardzo się zjarał że już się zgubił, którą stroną do ust :C
Odpisz