Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xaker

28 maja 2020, 17:03

Ta ta ta skamieliny

Avatar krzysiulka10

26 lipca 2018, 03:00

Ja tak miałem na zakończeniu kolonii, tylko razem z kumplem się z tego śmieliśmy i wpi***alaliśmy chrupki serowe. Niektórzy chcieli za to nam wpie**olić ;-;

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2016, 08:26

Skoro już w temacie, opowiem wam moją historie...
W Niemczech (bo tam mieszkam) mamy wszystkie szkoły w jednym i klasy zostają od podbazy (4 klasy) przez regionalną (dla mnie 2 ale można na tym szkołe skonczyć wtedy klas jest 10) po gimbaze (12 klas potrzebnę jest pozwolenie) i koniec.

Avatar Mnich1

3 czerwca 2012, 14:00

Troszkę szkoda, oznacza to że żyłeś z nimi w symbiozie tylko. Chodź rozumiem że są klasy których na prawdę nie da się polubić ja tak na szczęście nigdy nie miałem.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2015, 17:50

@Mnich1: Ja ciągle do takich trafiam

Avatar Magda229

13 marca 2014, 19:13

ja też tak mam w szkole wszyscy się nie lubią przychodzi koniec roku nagle wszyscy się lubią i udają że będą tęsknić

Avatar Angelka235

24 lutego 2014, 19:50

oni ciebie też ^^

Avatar Morkur

10 sierpnia 2013, 12:16

Tak, tak mają fałszywi ludzie. Nie okazuje tego, że nie lubię mojej klasy. Zachowuje się po prostu w stosunku do nich obojętnie i jebie mnie co o mnie myślą. Poco udawać że kogoś lubisz, skoro w ten sposób bardziej przyciągasz te osoby do siebie? Typowe gimby.

Avatar KlauDusSia666

3 sierpnia 2013, 20:31

Nasza nauczycielka mówiła że jesteśmy dobraną klasą, jak dla mnie dobraną p**ebaną (w dobrym sensie) klasą. Po gimnazjum będe tęsknić :<

Avatar mikulek04

3 czerwca 2012, 21:21

tak miałam na koniec podstawówki >:)
ale po gimnazjum będę tęsknić :'( taka ***ista klasa

Avatar FD_God

6 czerwca 2012, 20:09

@mikulek04: Ja niestety mam klasę taką słabą. W innych klasach tyle dziewczyn i w dodatku ładnych a u nas aby mało dziewczyn i aby 2 ładne :c

Avatar mmatik

3 czerwca 2012, 15:11

PRAWDA :D

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2012, 12:06

Ano. Też wszystkich w mojej klasie i gimnazjum nienawidzę. Mam zrazę do ludzi T__T

Avatar Dorogon

3 czerwca 2012, 12:35

A ja tęsknie za moją klasą z gimn. ;(

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2012, 12:04

True Story

Avatar malpiatka

3 czerwca 2012, 11:51

Tak samo i ja 3 lata z jednym chodzi do klasy - .-!
Codziennie te same ryje = .=

Avatar oskare117

3 czerwca 2012, 11:27

Ja tak samo mam z moją klasą :D 5/5

Avatar Pottermanka

3 czerwca 2012, 11:12

KTOS MNIE ROZUMIE! :D xD 5/5 i pszczolki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Szybki jak błyskawica

Zdeklasowani znowu

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Płać pan

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka