Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Ikony
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Angielskie śmieszki
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 17:03
Ta ta ta skamieliny
Odpisz
26 lipca 2018, 03:00
Ja tak miałem na zakończeniu kolonii, tylko razem z kumplem się z tego śmieliśmy i wpi***alaliśmy chrupki serowe. Niektórzy chcieli za to nam wpie**olić ;-;
Odpisz
8 lutego 2016, 08:26
Skoro już w temacie, opowiem wam moją historie...
W Niemczech (bo tam mieszkam) mamy wszystkie szkoły w jednym i klasy zostają od podbazy (4 klasy) przez regionalną (dla mnie 2 ale można na tym szkołe skonczyć wtedy klas jest 10) po gimbaze (12 klas potrzebnę jest pozwolenie) i koniec.
Odpisz
3 czerwca 2012, 14:00
Troszkę szkoda, oznacza to że żyłeś z nimi w symbiozie tylko. Chodź rozumiem że są klasy których na prawdę nie da się polubić ja tak na szczęście nigdy nie miałem.
Odpisz
13 maja 2015, 17:50
@Mnich1: Ja ciągle do takich trafiam
Odpisz
13 marca 2014, 19:13
ja też tak mam w szkole wszyscy się nie lubią przychodzi koniec roku nagle wszyscy się lubią i udają że będą tęsknić
Odpisz
24 lutego 2014, 19:50
oni ciebie też ^^
Odpisz
10 sierpnia 2013, 12:16
Tak, tak mają fałszywi ludzie. Nie okazuje tego, że nie lubię mojej klasy. Zachowuje się po prostu w stosunku do nich obojętnie i jebie mnie co o mnie myślą. Poco udawać że kogoś lubisz, skoro w ten sposób bardziej przyciągasz te osoby do siebie? Typowe gimby.
Odpisz
3 sierpnia 2013, 20:31
Nasza nauczycielka mówiła że jesteśmy dobraną klasą, jak dla mnie dobraną p**ebaną (w dobrym sensie) klasą. Po gimnazjum będe tęsknić :<
Odpisz
3 czerwca 2012, 21:21
tak miałam na koniec podstawówki >:)
ale po gimnazjum będę tęsknić :'( taka ***ista klasa
Odpisz
6 czerwca 2012, 20:09
@mikulek04: Ja niestety mam klasę taką słabą. W innych klasach tyle dziewczyn i w dodatku ładnych a u nas aby mało dziewczyn i aby 2 ładne :c
Odpisz
3 czerwca 2012, 15:11
PRAWDA :D
Odpisz
3 czerwca 2012, 12:06
Ano. Też wszystkich w mojej klasie i gimnazjum nienawidzę. Mam zrazę do ludzi T__T
Odpisz
3 czerwca 2012, 12:35
A ja tęsknie za moją klasą z gimn. ;(
Odpisz
3 czerwca 2012, 12:04
True Story
Odpisz
3 czerwca 2012, 11:51
Tak samo i ja 3 lata z jednym chodzi do klasy - .-!
Codziennie te same ryje = .=
Odpisz
3 czerwca 2012, 11:27
Ja tak samo mam z moją klasą :D 5/5
Odpisz
3 czerwca 2012, 11:12
KTOS MNIE ROZUMIE! :D xD 5/5 i pszczolki.
Odpisz