Rysunek w dzieciństwie vs bardziej aktualny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dwa oblicza
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2015, 11:21
Ten kto namalował 1 obrazek i tak rysuje lepiej ode mnie :-D
Odpisz
29 lipca 2015, 13:19
@hubciox26: Narysuj mi jeden.
Odpisz
29 lipca 2015, 14:34
@erykhim44: dobra, ale to kosztuje ;-)
Odpisz
29 lipca 2015, 16:40
@hubciox26: Zapłacę jak narysujesz żebyś się postarał.
Odpisz
29 lipca 2015, 18:52
@erykhim44: specjalnie dla Ciebie się wybitnie postaram ;-)
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:42
@hubciox26: żal
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:43
@erykhim44: żal
Odpisz
23 grudnia 2015, 23:14
@Uwielbiam_Rysowac12: po pół roku żeś się odezwał, to jest dopiero żal
Odpisz
28 sierpnia 2016, 10:30
@hubciox26: To akurat nie jest żałosne.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 17:02
@Archeologwinternetach: wy ku*wa widzę że się z odpisywaniem nie spieszycie
Odpisz
29 sierpnia 2016, 06:12
@hubciox26: Zgadłeś.
Odpisz
27 lutego 2018, 22:15
@Archeologwinternetach: Tak, nie śpieszymy sie z tym
Odpisz
28 lutego 2018, 20:12
@Skitty: widzę 👌
Odpisz
25 czerwca 2019, 10:05
@hubciox26: Bo komentarze trzeba odkopywać powolutku
Odpisz
26 czerwca 2019, 02:29
@ResiaPL: nie inaczej
Odpisz
25 marca 2016, 17:37
Aktualny. ;-;
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:41
Według mnie 1 rysunek to wielkie gówno, ale za to 2 tak zwany art jest cholernie za**bisty!
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2015, 11:22
Bardziej aktualny? Brak zamku i królika. Na drzewach znikły jabłka, za to znalazł się ul z Fukushimy. Został tylko las i smok, na dodatek ze skrzydłami. To wygląda bardziej jak dopasowanie przypadkowego obrazu do dziecięcego rysunku.
Odpisz
29 lipca 2015, 18:04
@Sauron: Pewnie smok sprzedał zamek i jabłka żeby mieć na operację przeszczepu skrzydeł.
Odpisz
29 lipca 2015, 15:17
ja jak na konkurs rysowałam to wyszło strasznie brzydko a miałam 1 miejsce a dziewczyna która namalowała ładniej dostała 3 .-.
Odpisz
29 lipca 2015, 11:35
Nie jestem pewien czy trn obrazek na dole został namalowany przez autora obrazka czy to po prostu tapeta lub kupiony obraz.
Odpisz
29 lipca 2015, 11:57
@ThekrzoczekPL: Też tak mi się wydaje
Odpisz
29 lipca 2015, 14:03
@ThekrzoczekPL: Ten 1 to rysunek z dzieciństwa pewnego artysty, a ten na dole to jego najnowszy rysunek
Odpisz
29 lipca 2015, 14:02
Tak bardzo bezużyteczna
Odpisz
29 lipca 2015, 13:37
1 Obrazek ktoś tutaj lepiej rysuje ode mnie
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2015, 11:25
Zazdroszczę ci talentu.
Odpisz
27 lipca 2015, 19:43
Miałeś talent...
Odpisz
29 lipca 2015, 11:24
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2015, 18:46
Kupię ten pierwszy za 69.000.000€.
Odpisz
29 lipca 2015, 11:09
@Tig53: Jakieś tam krwawe smarki na płótnie sprzedają drożej, więc to dosyć przystępna cena.
Odpisz