memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 lipca 2016, 22:50
lvl Rosja bo po 1 to warcaby a po 2 granaty
Odpisz
28 lipca 2015, 09:12
Raczej warcaby.
28 lipca 2015, 09:17
racja...
28 lipca 2015, 07:22
tylko który pionek który? XD
27 lipca 2015, 18:36
Wole nasze Polskie . Jak by ktoś niewiedział to gra sie kieliszkami z wódką .
28 lipca 2015, 02:56
@tu_2000: to są ruskie
27 lipca 2015, 23:32
Król bez zawleczki...
27 lipca 2015, 21:53
To są warcaby...
27 lipca 2015, 21:33
warcaby jak już xD
27 lipca 2015, 20:46
Bombowa Gra.
27 lipca 2015, 19:12
a na zdjęciu warcaby gratuluje !!!
27 lipca 2015, 18:24
Bombowe :D
27 lipca 2015, 18:01
warcaby*
27 lipca 2015, 18:09
WARcaby :D
*WARCABY*
27 lipca 2015, 18:03
Szach-mat.
*Buuuum* Szach Mat.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 lipca 2016, 22:50
lvl Rosja bo po 1 to warcaby a po 2 granaty
Odpisz
28 lipca 2015, 09:12
Raczej warcaby.
Odpisz
28 lipca 2015, 09:17
racja...
Odpisz
28 lipca 2015, 07:22
tylko który pionek który? XD
Odpisz
27 lipca 2015, 18:36
Wole nasze Polskie . Jak by ktoś niewiedział to gra sie kieliszkami z wódką .
Odpisz
28 lipca 2015, 02:56
@tu_2000: to są ruskie
Odpisz
27 lipca 2015, 23:32
Król bez zawleczki...
Odpisz
27 lipca 2015, 21:53
To są warcaby...
Odpisz
27 lipca 2015, 21:33
warcaby jak już xD
Odpisz
27 lipca 2015, 20:46
Bombowa Gra.
Odpisz
27 lipca 2015, 19:12
a na zdjęciu warcaby gratuluje !!!
Odpisz
27 lipca 2015, 18:24
Bombowe :D
Odpisz
27 lipca 2015, 18:01
warcaby*
Odpisz
27 lipca 2015, 18:09
WARcaby :D
Odpisz
27 lipca 2015, 18:09
*WARCABY*
Odpisz
27 lipca 2015, 18:03
Szach-mat.
Odpisz
27 lipca 2015, 18:03
*Buuuum* Szach Mat.
Odpisz