Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Północne Węgry
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2015, 09:39
Ta po lewej nigdy nie będzie już ładnie wyglądał.
Tunele w uszach, kolczyki w takich miejscach. Ochyda.
Odpisz
31 lipca 2015, 10:00
@dustin2001: Najgorzej jak wyjmiesz taki tunel.
Odpisz
31 lipca 2015, 11:13
@szynszyla369: Oj prawisz dobrze.
Odpisz
31 lipca 2015, 11:16
@dustin2001: i te włosy jak spaghetti
Odpisz
31 lipca 2015, 11:17
@pieerzyk: Szkoda, że bez sosu.
Odpisz
31 lipca 2015, 11:28
@pieerzyk: Bardziej to wygląda jak związane kiełbaski! :D
Odpisz
31 lipca 2015, 12:44
@dustin2001: Na szczęście ludzie mają rożne ideały urody.
Mnie na przykład to sie podoba. Dodaje jej uroku.
Odpisz
31 lipca 2015, 13:03
Właściwie to odejmuje uroku, każdemu!
Odpisz
31 lipca 2015, 13:29
@dustin2001: Wg ciebie. Wg mnie nie. Jeżeli mamy się kłócić, który gust jest lepszy to to nie ma sensu, bo de gustibus est non disputantum.
Odpisz
31 lipca 2015, 13:40
"O gustach się nie dyskutuje." A o czym można dyskutować? Właśnie trzeba dyskutować o gustach, ale nie kłócić się, który lepszy.
Odpisz
31 lipca 2015, 13:47
@dustin2001: Ależ możemy dyskutować, tylko że ta dyskusja będzie bezcelowa. Nie przekonasz mnie, że coś mi się nie podoba, a ja cię nie przekonam żeby coś ci się podobało.
Nie każdemu służą takie tunele i kolczyki, ale widziałem sporo takich dziewczyn jak ta w rzeczywistości i to wygląda fajnie moim zdaniem. Dopóki nie przesadzi się z rozmiarem tuneli oczywiście...
Odpisz
3 sierpnia 2015, 09:14
No tyle powiedziałem.
Odpisz
31 lipca 2015, 17:30
Przyznać się, kto próbował?
Odpisz
31 lipca 2015, 16:48
A potem afty
Odpisz
31 lipca 2015, 15:54
kot jest genialny
Odpisz
31 lipca 2015, 12:54
Dat ass
A tak w ogóle, to kto tego próbował w trakcie oglądania tego obrazka?
Odpisz
31 lipca 2015, 09:49
Ja nienawidzę zagryzania warg >_< boli jak o tym pomyślę.
Odpisz
31 lipca 2015, 09:51
@Brachiozaur08: Ale nie gryziesz, żeby bolało, tylko lekko przyciskasz zębami :v
Odpisz
31 lipca 2015, 11:58
I tak boli :P
Odpisz
31 lipca 2015, 12:54
@Brachiozaur08: serio?
Odpisz
31 lipca 2015, 10:15
Orkowie nie mają wyboru ;-;
Odpisz
31 lipca 2015, 10:26
@Crobat: Nasz Lord nawet nie ma warg, pozostało mu szczerzyć kły.
No, zdarza się.
Odpisz
31 lipca 2015, 09:09
Kot wygląda jak mały fioletowy troll górski...
Odpisz
31 lipca 2015, 08:50
Nawet kota dali xD
Odpisz
31 lipca 2015, 08:04
Kot nadal fajnie wygląda 8)
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 06:27
fajna ocena
Odpisz
31 lipca 2015, 06:38
lol, już nie, dałem 1
Odpisz