Kiedy widzę smutny obrazek na Jeja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To musiało być męczące
Papierowa szkoła posting
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2015, 18:30
Odpisz
27 lipca 2015, 19:51
Wiedziałem, że ktoś to wstawi...
Odpisz
1 sierpnia 2015, 17:02
@GrazZ: Huh, co wstawił? Bo wiesz, cenzura i znikło... :>
Odpisz
1 sierpnia 2015, 17:18
Jak wy to ;-; I wgl to czego za to tyle strzałek?
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 17:20
@thepolishguy: też tak miałam, musiał dodać jakiś obrazek z przekleństwem i znikł obrazek
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:11
Pomimo iż nic nie widzę dam strzałkę w górę
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:55
@MrSandwichPL: Pewnie tego gościa trzymającego za tyłek, dooończenie tego obrazka "i know that feel bro"
Odpisz
31 marca 2018, 23:07
@MrSandwichPL: kurna, a ja czekam aż się załaduje
Odpisz
26 listopada 2018, 20:36
Oczekujmy dalej więc
Odpisz
1 sierpnia 2015, 17:09
Odpisz
1 sierpnia 2015, 19:54
@loloja: You make me cry
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:42
muahahaha >:D
Odpisz
2 sierpnia 2015, 00:37
@loloja: *wbija nóż* i daje here for LOL :<
Odpisz
2 sierpnia 2015, 00:43
@WolfWolfyWolf: *upada na ziemię i umiera w agonii nieprzemijającego i okropnie bolesnego bólu*
Odpisz
2 sierpnia 2015, 00:46
@loloja: *trollface* to sztuczny nóż aktorski
Odpisz
2 sierpnia 2015, 00:54
@WolfWolfyWolf: *uśmiecha się szyderczo i pokazuje pęknięty woreczek po sztucznej krwi*
Odpisz
2 sierpnia 2015, 01:01
@loloja: *jak ten szczęśliwy Jezus*
Odpisz
2 sierpnia 2015, 10:54
@WolfWolfyWolf: *nie ogarnia tej wypowiedzi*
Odpisz
2 sierpnia 2015, 13:13
@loloja: ten mem z Jezusem co tak rękami...no wiesz...pokazuje na ciebie wskazującymi i kciuki w górę.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 17:33
@WolfWolfyWolf: aha to dzięki :D
Odpisz
27 lipca 2015, 21:18
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2015, 16:42
@MruczekV: Kogoś mi to przypomina
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:06
@rozwalgo: Hejty bo fajw najts at fredis
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 19:01
@eRJot: Prawda szczerze to nie wiem czemu wszyscy fapią do fnaf'a to nie jest straszne. -.-
EDIT ani ciekawe...
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:56
@bel_shir: Nie jest straszne :v mnie ta gra nawet nie interesuje co najwyżej obejrze u pjudipaja a to jest tylko straszne jeśli sie zapatrzysz i ci jakiś ku*as wyskoczy xD
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:00
Ok.... zaczynam się bać...
Odpisz
27 lipca 2015, 20:27
Tru :C
Odpisz