Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2015, 21:57
psst o której godiznie można ją tak zobaczyć? xD :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
3 lipca 2020, 20:09
@AidenPearce: .
Odpisz
12 sierpnia 2015, 12:04
o to ta jego kochaną córeczka dz*wka co gra w pornolach na statku. Jeszcze ta żona szmata, syn debil i rodzinne selfie 😁
Odpisz
15 sierpnia 2015, 22:59
@panther500: nie sporeluj
Odpisz
12 sierpnia 2015, 14:52
no niezle :DDD
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 11:10
Ten komentarz jet n9ieważny, ponieważ obrazek się nie wkleił.
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 11:56
Pstt... Przycisk "Usuń".
Odpisz
12 sierpnia 2015, 12:32
@master885: Pstt.. po jakimś czasie już nie można
Odpisz
12 sierpnia 2015, 13:22
@master885: Pstt... apka.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 13:25
@kamykPL: Pstt... Nie mam tej apki więc nie wiedziałem.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 11:35
( ͡° ᴥ ͡°)
Odpisz
4 sierpnia 2015, 20:17
NO KU*WA OCENA 4.80 20 GŁOSÓW I W POCZEKALNI!
Odpisz
28 lipca 2015, 02:03
W myślach Michela *no co sama się prosi *
Odpisz
28 lipca 2015, 02:14
@NinjaPotato: o tej godzinię ktoś na jeja?
Odpisz
28 lipca 2015, 02:18
@Mrkociak: No a co? ;)
Odpisz
28 lipca 2015, 02:20
@Mrkociak: normalnie jak ktoś wypije za. dużo energetykow
Odpisz
28 lipca 2015, 02:23
@NinjaPotato: myślałem że bardzo mało osób o tej godzinie siedzi a tu dodałem obrazek i już dwie osoby :P
Odpisz
28 lipca 2015, 02:25
@Mrkociak: suprice
Odpisz
28 lipca 2015, 02:30
@RussiaBall: *surprise
Odpisz
28 lipca 2015, 02:31
@Rornoa: nie jestem dobry z angola
Odpisz
28 lipca 2015, 02:56
@Mrkociak: Codziennie jestem do późna, tylko zwykle nudy.
Odpisz
28 lipca 2015, 05:08
@Mrkociak: Prosz :D trza do roboty wstawać :P
Odpisz
28 lipca 2015, 08:43
@Rornoa: *suprise*
Odpisz
28 lipca 2015, 09:40
@FanOfMarkiplier: Surprise, sprawdź w słowniku.
Odpisz
28 lipca 2015, 10:16
@Rornoa: Staph ;_; całe życie w kłamstwie...
Odpisz
28 lipca 2015, 12:11
@RussiaBall: Po co Rosja ma być dobra z angielskiego skoro niedługo cały świat będzie mówił po Rosyjsku.
Odpisz
28 lipca 2015, 13:05
ale palec zlany
Odpisz
28 lipca 2015, 08:52
*stahp
Odpisz