Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2023, 19:18
Jestem w końcówce roku 2023 .
W miarę blisko
Odpisz
2 sierpnia 2015, 20:29
Oryginalna treść i interesujący styl rysowania, obrazek na szóstkę. Miejmy nadzieję, że będzie takich więcej :)
Odpisz
13 maja 2022, 12:36
@Tostowa221: sytuacji czy rysunków
Odpisz
17 lutego 2016, 21:18
Zakaz kopiowania bez zgody autora
Odpisz
7 czerwca 2019, 02:08
@kronim: o chuy co ja to robie
Odpisz
17 grudnia 2015, 22:20
To takie smutne. Zamawiam maslo aby sie pociac i przyspieszyc ten proces.
Odpisz
6 października 2015, 18:59
2
Odpisz
28 lipca 2015, 12:15
Jak komuś styl grafiki się nie spodobał to mówię, że to jest kolaż. Tak miało być i nie to nie są mądrości Z FuckBooka.
Odpisz
28 lipca 2015, 12:22
Mi się spodobał.
Odpisz
28 lipca 2015, 12:23
Cieszę się!
Oby był na głównej.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 20:08
Robiłeś w Paitncie?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:26
nie w GiMPie
Odpisz
4 sierpnia 2015, 15:20
Dzięks
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:07
Zajęło m to tydzień pracy.
Dziękuję za docenienia mojego wysiłku.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:05
Ale nie chciałem cię obrazić...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:10
a czy ją coś mówię?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:11
"Dziękuję za docenienia mojego wysiłku"
Czy to nie sarkazm?
Odpisz
3 sierpnia 2015, 10:59
Ciekawe co było w oryginale, przy tym "...wojną z ISIS"
Odpisz
3 sierpnia 2015, 09:48
wrzuciłem to na fejsa, to dobrze?
Odpisz
3 sierpnia 2015, 09:34
Zakaz kopiowania. Najśmieszniejsza część tego szajsu.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 00:26
"Za chwilę zginie jeden czołg" - płonę...
Odpisz
3 sierpnia 2015, 00:15
Ale to się nie opłaca.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 10:14
@PidronPL: Przecież ci kosmici mogą mieć komory ułatwiające hibernację hello?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 21:43
Fallout tak bardzo
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2015, 22:39
@maslo_maslane: Kosmitów wyeliminuje się wmawiając pewnemu potężnemu robotowi że są komunistami.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 21:04
Chwila, chwila, zostało 10% ludzkości. Czyżby nie powinni niedługo wyginąć skoro mieszkają pod ziemiach? Moim zdaniem tak.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 21:06
@ZielonkawyPL123: Moje komentarze są czasami tak głupie i mądre lub głupie i śmieszne, że same czytanie ich przewyższa mnie... ;-;
Odpisz
28 lipca 2015, 13:19
5/5 i do pszczółek.
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2015, 12:58
Ładne rysunki.
Odpisz